Czy macie może pomysł na...

czyli gdy potrzebujemy lajków, wypełnienia ankiet, szukamy pracy, dajemy zajęcie itd.

Czy macie może pomysł na...

Postautor: Sybel » 06 lis 2012, 11:27

1. Coś, co zajmie pięciomiesięcznego faceta? Ma jedną matę, ale go nudzi. Jedyna zabawa, jaka wchodzi w grę, to ta ze mną, a ja czasem muszę zrobić np. obiad. Dziecko zarzuca sobie wtedy tetrę na głowę i piszczy, że trzeba je ratować.

2. Prezenty dla facetów? Dla ojca na gwiazdkę (zawsze jest to problem) i dla męża na rocznicę spotkania (dla mnie ważniejsza od ślubu, do tej pory pamiętam cały wieczór) i na gwiazdkę. Bo ja już naprawdę się poddaję...
Sybel
 

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: malaJu » 06 lis 2012, 12:02

1. Ja sadzam go w foteliku albo wózku spacerowym i jedzie ze mną do kuchni. Ale zdaję sobie sprawę, że duzo tu zależy od samego dziecka. Z Ulą mogłam pomarzyć o obiedzie. Przy niej zrobienie pomidorówki na kostkach to był wyczyn.

2. Mój mąż na dzień ojca od dzieci ;P dostał kartę przetrwania. Małe, tanie a cieszy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: Sybel » 06 lis 2012, 12:21

Wózek/leżaczek w drzwiach kuchni już nie działa, dotychczas włączałam eskę rock i śpiewałam i tańczyłam w kuchni, a on się cieszył, machał, podskakiwał, ale już mu się to znudziło. Facet jest z tych, co to się szybko nudzą.

Ta karta przetrwania to jest jakiś pomysł, tylko czy ona jest solidna? Bo ten mój wiecznie jojczy, ze jakość wykonania nie ta - nawet skarpetki są problemem...

(Jakich ja mam marudnych chłopów, luuudzie!)
Sybel
 

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: malaJu » 06 lis 2012, 12:33

Na pierwszy rzut oka wygląda porządnie. Wiadomo,za 20zł rewelacji nie będzie, ale na pewno nie wygląda to jak chińszczyzna ;) Z podobnego tematu zawsze możesz kupić scyzoryk Victorinoxa ;)
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: Sybel » 06 lis 2012, 12:39

Ma scyzoryk... Ma hopla na tle tego scyzoryka. Z nim jest problem, ze drobiazgi sam sobie kupuje, a to, co chciał by dostać, zaczyna się od mniej więcej 3.000 zł, czyli lustrzanka np. canona, poza tym wieża z dużymi głośnikami (już nie pamiętam, jaka), dobry komputer... Uhhh... Masakra z tym chłopem. Na rocznicę nigdy nie mam pomysłu, na święta też nie. Kobiecie można kupić kwiaty i jest szczęśliwa (przynajmniej ja), książka zawsze jest mile widziana. A u niego... On woli audiobooki.
Sybel
 

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: justine » 06 lis 2012, 14:07

Mojemu mężowi zawsze można kupić nową płytę albo koncert na dvd - zresztą na imieniny niedługo dostanie właśnie płytę :)
Co do zajęcia dla 5-miesięcznego mężczyzny to ja też bym chciała takowe znaleźć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: evelinka » 06 lis 2012, 15:17

A który z tych scyzoryków byście poleciły? Pomyślałam, że może mężowi na świąteczno urodzinowy prezent bym kupiła. Zaznaczam, że pilniczek mu się nie przyda, więc ten model odpada.
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: malaJu » 04 maja 2013, 15:26

... prezent z okazji Dnia Mamy? Szukam czegoś niebanalnego, czego w ponad 30letniej historii moja mama jeszcze nie dostała. Kosmetyki odpadają - moja mama uzywa tylko kremu Nivea.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: kari » 04 maja 2013, 17:44

malaJu, a co Mama lubi, może będzie łatwiej
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: Fuente » 04 maja 2013, 17:53

malaJu pisze:... prezent z okazji Dnia Mamy? Szukam czegoś niebanalnego, czego w ponad 30letniej historii moja mama jeszcze nie dostała.


Nie wiem czy nie dostała... ale ja np mialam podobny dylemat co kupic babci na 70 urodziny. Zdecydowaliśmy z mężem że zamówimy jej fotoksiążkę taką dużą i umeiścimy tam zdjęcia z calego jej życia, począwszy od zdjęć z jej dzieciństwa, młodości, po ślubne mojej mamy, potem moje a teraz także zdjęcia Amelki... Ot taka księga wspomnień. Ja juz kolejny raz zamawiam na: http://www.colorland.pl/ Samemu sie taką fotoksiążkę projektuje, czas wykonania ok 3-4 dni, a jakość materiału bardzo fajna...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: Sybel » 06 maja 2013, 10:01

Ja jestem fanką zestawów do herbaty, ale zawsze najpierw robię rekonesans, czy ktoś lubi, pija itd.
Poza tym ostatnio czytałam o lampionach na balkon , bardzo mi się ten pomysł podoba, więc też podrzucam - o ile ktoś ma balkon :)
A w sumie sama też nie mam pomysłu na prezent dla mojej mamy :|
Sybel
 

Re: Konia z rzędem temu kto odpowie czyli samopomoc

Postautor: Hosiole » 07 maja 2013, 20:33

A ja liczę na Wasze sugestie w kwestii prezentu na 30. urodziny dla mężczyzny, przyjaciela rodziny.
Artystyczna dusza, zamożna osoba.
Obrazek
Obrazek
Hosiole
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: malaJu » 07 maja 2013, 22:12

Hosiole, ciężko, bo pewnie gust wyszukany i większość marzeń spełnionych...
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: evelinka » 08 maja 2013, 7:01

Hosiole, koszulka od Pan Tu Nie Stał z napisem "Sanatorium" :D ja planuje mężowi kupić z okazji 30
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Czy macie może pomysł na...

Postautor: jokasta012 » 03 sty 2017, 9:26

jeśli chodzi o prezenty dla facetów to sprawa robi się skomplikowana po kilkunastu latach bycia razem, bo co teraz można wymysleć :P ja swojemu mężowi kupiłam zestaw motywacyjny bo trochę go "przybyło" w stylu jakieś suplementy (tutaj musiałam się radzić Pana w sklepie ostatecznie mi polecił [reklama] cokolwiek to znaczy :P ) [reklama - szara] do tego jakiś bidon :D ciekawa jestem jak długo wytrzyma ;)
jokasta012
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2017, 9:22
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Prośby o pomoc/ogłoszenia drobne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron