Alergie wziewne - astma, zapalenie spojówek, katar sienny

Re: Alergie wziewne - astma, zapalenie spojówek, katar sienn

Postautor: szaraczarownica » 27 lut 2023, 23:52

kari, wcześniej odczulać nie mogliśmy, bo na alternaria nie było wtedy szczepionki. A teraz Pyziak mówił, że przy Stasia objawach nie ma sensu odczulać, ale jak się uprzemy, to możemy. Wy bierzecie zastrzyki czy doustną?
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Alergie wziewne - astma, zapalenie spojówek, katar sienn

Postautor: Blue » 28 lut 2023, 7:33

Nam mowili ze do 7 roku zycia alergie wszystkie nie wyjdą a do 3ciego nie ma sensu robic testów bo wyjdą znikome alergeny.
I zadne z naszej 3ki nie odczula i się i dotąd nigdy nie odczulało.Nie ma narazie potrzeby,nie chorujemy na astmę czy inne powiklania alergiczne a znając okresy natęzenia alergenów,doraznie bierzemy leki.Ja mialam 2 czy 3 lata temu wyrzut pokrzywki przez jakies 2 miesiace ale samo przyszlo i samo odeszlo.No,nie calkiem samo,odeszlo.po.silnym hydrokortyzonie doustnym ale.wzietym kilka razy.Nie.mamy w domu kota i.miec nie bedziemy bo 3 na 4 domownikow jest uczulona na.niego przy czym ja mam wartosci w kosmos na siersc kota.Moja bliska.kolezanka.ma.3.koty z pracy i o dziwo jakos daję przy niej radę.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18392
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Alergie wziewne - astma, zapalenie spojówek, katar sienn

Postautor: kari » 28 lut 2023, 11:12

szaraczarownica, doustną, jak zaczynaliśmy to Filip dostawał histerii na widok strzykawki, wolę wydać kilka stówek rocznie, podawać samemu niż jeździć ciągle do przychodni.
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10256
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Poprzednia

Wróć do Dziecko chore

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości