choroby zakaźne- na jakie chorują nasze dzieci?

choroby zakaźne- na jakie chorują nasze dzieci?

Postautor: sara86 » 13 kwie 2017, 11:35

Ostatnio dużo się mówi, że spadła ilość szczepień jakie wykoują rodzice u swoich dzieci i w związku z tym ponoć wracają choroby zakaźne o których dawno zapomnieliśmy. Moje pytanie na jakie choroby zakaźne chorowały wasze dzieci?

mój starszy syn miał ospę, młodszy na razie nic, w przedszkolu panowała również szkarlatyna, ale nas ominęło
Mądrość ludzi jest szaleństwem w oczach Boga. Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znowu nabiorą blasku. A jeśli nie utracimy więzi z tym dzieckiem, to nigdy nie utracimy więzi z życiem.
Awatar użytkownika
sara86
 
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2017, 10:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: choroby zakaźne- na jakie chorują nasze dzieci?

Postautor: martonia » 13 kwie 2017, 12:56

sara86 pisze:Ostatnio dużo się mówi, że spadła ilość szczepień jakie wykoują rodzice u swoich dzieci i w związku z tym ponoć wracają choroby zakaźne o których dawno zapomnieliśmy.

też o tym słyszałam na zajęciach szkoły rodzenia, dodatkową przyczyną powrotu chorób zakaźnych jest obecna migracja mieszkańców państw, w których szczepienia nie były wykonywane.. :(
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3103
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 88 times
Been thanked: 33 times


Wróć do Dziecko chore

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość