Laptop dla dziecka do nauki

Dział o problemach i radościach dzieci w wieku szkolnym.

Laptop dla dziecka do nauki

Postautor: MamaTomka » 30 mar 2020, 8:58

Mój 10-latek korzysta na co dzień z mojego lapka (e-learning). Mamy jeszcze jeden komputer, ale ten drugi, z którego ja teraz piszę, nadaje się tylko do przeglądania neta, jest z poprzedniej epoki. Czy któraś z mam jest w stanie polecić niedrogi laptop przyjazny dla dziecka 10+?
Pracuję z domu i na swoim komputerze mam programy i materiały potrzebne w pracy. Średnio pasuje mi nadrabianie zaległości wieczorami i po nocy bo w dzień muszę oddać sprzęt dziecku. Rozumiem oczywiście, ale kurczę...Wolałabym kupić po prostu drugi lapek. Tak, że ponawiam pytanie. Co dla ogarniętego 10latka do nauki i niech mu będzie, Minecrafta?
link usunięty jako niezgodny z regulaminem
Awatar użytkownika
MamaTomka
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 8:32
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Laptop dla dziecka do nauki

Postautor: JEtheridge84 » 31 mar 2020, 13:57

widziałam ostatnio kilka podobnych zapytań na facebooku, a dokładniej - na grupach tematycznych. Zwłaszcza tych z mojego miasta. Spróbuj tam zapytać. Możliwe, że ktoś ma do odsprzedania za małe pieniądze. A może nawet do wydania za darmo.
link usunięty jako niezgodny z regulaminem
JEtheridge84
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Laptop dla dziecka do nauki

Postautor: Anita432 » 14 kwie 2020, 11:37

No przez tego kornawirusa to teraz dziecko bez dostępu do jakiegokolwiek komputera jest na przegranej pozycji. Teraz wszystkie lekcjie w internecie. Ciekawe co mają powiedzieć te biedniejsze rodziny gdzie nie zawsze jest dostępy do intrnetu i komputer w domu.
link usunięty jako niezgodny z regulaminem
Awatar użytkownika
Anita432
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2020, 11:04
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Laptop dla dziecka do nauki

Postautor: Blue » 17 mar 2021, 20:05

Ponieważ mamy opinię kolejnego zadowolonego rodzica ktoremu polecilismy i nie tylko,to i tu napiszę,że dla dzieci polecamy sprzęty poleasingowe.Oczywiście od zaufanych sprzedawców.Są tez kompy i laptopy "dla dorosłych",w sensie klasa biznes A+,zupgradowane.Gwarancja to 1 rok ale można za dopłatą (150zł)przedłużyć ją o kolejne 12 mies.
Łodzkie sprawdzone miejsca przez nas i znajomych:

-Computer alliance
-Amso
-Netman

Co do oferty w internecie-lepiej pojechać na miejsce bo sprzęty rozchodzą sie jak swieze buleczki (zwlaszcza w dobie HO) wiec nie wszystko co jest na stronie jest dostępne i odwrotnie.Nowo dostarczone sprzęty czasem.nie są jeszcze wprowadzone do oferty online.My mamy od nich 1 laptop i 1 komp.Pozostale sprzety IT domowe mąż zalatwiał od innych poleasingowców,w tym na allegro i tez działają bez zarzutu.Co do modeli to tyle osob ile opinii.Ja mam doswiadczenia z pracą na Lenovo i HP,a mój mąż laptopów dla siebie do pracy wogóle nie uznaje;)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Laptop dla dziecka do nauki

Postautor: Sławenty » 23 lis 2021, 11:54

A może skorzystać z oferty na laptop poleasingowy?
Awatar użytkownika
Sławenty
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2021, 11:39
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do W szkole

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron