Przedszkole Parkowe-ktoś zna?

Opis poszczególnych przedszkoli, nasze subiektywne opinie. Tu również informacje ogólne, dotyczące rekrutacji i innych przepisów.

Przedszkole Parkowe-ktoś zna?

Postautor: Blue » 04 lut 2014, 9:08

Jestem na etapie buszowania po placówkach na Bałutach,które mają w swojej ofercie opiekę nad dziećmi w wieku od 2-2,5 roku (żłobki i przedszkola).Na Paradzie Piosenki Przedszkolnej,rzuciło mi się pozytywnie w oczy przedszkole parkowe (dzieci zajęły jedno z czołowych miejsc i tak mi utkwiło jakoś w pamięci.Czy ktoś zna to przedszkole parkowe?
Czy jesteście zadowolone z opieki?Jest taka akcja w tym przedszkolu,że za jedyny koszt posiłkow,a więc bez czesnego,można zostawiać dziecko do 4h godzin dziennie w celu adaptacji-tyle że warunek że dziecko powinno mieć powyżej 2,5 lat (moja H.sie nie łapie bo ona nawet 2 lat nie ma jeszcze).
http://www.parkoweprzedszkole.pl/aktualnosci#306
Jak ktoś ma jakieś informacje o tym przedszkolu-to poproszę tutaj o opinie.Nie musi być na priv,bo po pierwsze coraz rzadziej sie loguje,a po drugie może ktoż tez z tych informacji skorzysta.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18393
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Wróć do Przedszkola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość