Łódzkie żłobki

Informacje ogólne, dotyczące zasad przyjmowania do placówek plus nasze subiektywne opinie o żłobkach i klubach malucha w naszym regionie.

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Paulina S. » 23 sty 2017, 17:12

Co do żłobków na Widzewie, to słyszałam dobre opinie właściwie o wszystkich żłobkach: na Elsnera, Gorkiego, Szpitalnej i Tatrzańskiej (Zarzew). O Szpitalnej słyszałam tylko dobre opinie (niektóre wręcz entuzjastyczne "świetny, najlepszy") a właśnie o placówce na Elsnera również negatywne. M.in. od mojej koleżanki, która mieszka blisko i powiedziała mi, że nigdy nie widziała, by dzieci wyszły chociaż do ogródka. Ale to się mogło zmienić, bo czas na te niezamierzone obserwacje miała, gdy była już jakiś czas temu na macierzyńskim. No ale my do żadnej z tych placówek nie chodzimy.
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: gohnia » 23 sty 2017, 17:47

Paulina S. pisze:nigdy nie widziała, by dzieci wyszły chociaż do ogródka. A

Bo tam niestety nie ma tak naprawdę ogródka. Teren niby jest, ale niestety niezagospodarowany.
Jak dla mnie to jedyny minus tego żłobka. Opieka jest super, pełno atrakcji dla dzieci, Łukasz uwielbiał tam chodzić i mam nadzieję, ze Malutka też się tam pojawi.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4776
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: MamaŻaby » 23 sty 2017, 19:22

gohnia pisze:
Paulina S. pisze:nigdy nie widziała, by dzieci wyszły chociaż do ogródka. A

Bo tam niestety nie ma tak naprawdę ogródka. Teren niby jest, ale niestety niezagospodarowany.
Jak dla mnie to jedyny minus tego żłobka. Opieka jest super, pełno atrakcji dla dzieci, Łukasz uwielbiał tam chodzić i mam nadzieję, ze Malutka też się tam pojawi.

Jeśli chodzi o te spacery to dzieci rzeczywiście nie wychodzą. I również uważam to za jedyny minus.
Młodsza bardzo się tam rozwinęła. W żłobku na Tatrzańskiej stawiali bardziej na higienę, porządek, naukę jedzenia. Tutaj muzyka, piosenki, tańce, prace plastyczne, czego na Tatrzańskiej nie było. Widzę jak dużo prac plastycznym mam w domu (a przy Żabie nie było - chodziła na Tatrzańską). I jakim repertuarem muzycznym dysponuje :lol: :lol: (z czym też wcześniej się nie spotkałam).
No i dużym plusem tego żłobka jest to, że dzieci przebywają wciąż z tymi samymi ciociami. Na Tatrzańskiej opiekunki przechodzą między grupami co pół roku i młodsze dziecko może to bardzo przeżywać.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: alamakota » 28 sty 2017, 0:21

Dzięki dziewczyny. Niestety nigdzie nie ma miejsc, a my za 2 tyg nie będziemy mieli co zrobić z małym...szukam opiekunki która pomagałaby mojej mamie w opiece nad nim no i nad młodą w dni kiedy nie pójdzie do przedszkola...doświadczenie potrzebne minimalne. ..w zasadzie ogólne obycie i dobre chęci wystarczą...najlepiej studentka zaoczna chcąca dorobić. ..znacie kogoś chętnego może?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
alamakota
 
Posty: 123
Rejestracja: 22 sty 2014, 8:39
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: MamaŻaby » 28 sty 2017, 10:47

alamakota, a dzwoniłaś do Łódzkiego Zespołu Żłobków w Łodzi? Oni powinni mieć aktualne informacje nt. wolnych miejsc w żłobkach. Może Ci coś podpowiedzą.
Ja jeszcze mogę Ci zasugerować przedszkole Hulajnoga (na Elsnera), które przyjmuje już od 1,5 roku. Tylko z tego co się orientowałam to czesne na "cały etat" z wyżywieniem wynosi 800 zł ale jakbyś się zdecydowała na mniejszy wymiar godzin to chyba byłoby taniej
http://www.hulajnoga.org.pl/tresc/19/

Jest jeszcze na Widzewie przedszkole Albercik, przy Kościele im. Chmielowskiego, które prowadzi zajęcia w oparciu o metodę Montessori. Tam przyjmują od 2,5 roku. Jak ostatnio podliczałam to koszty razem z zajęciami dodatkowymi i wyżywieniem za cały dzień to 650 zł
http://www.przedszkolealbercik.com.pl/
Ja się zastanawiam czy nie posłać tam mojej Młodszej od września :roll:

A tak w ogóle to Twoja córcia ma już 2 lata i 10 miesięcy więc może rozejrzyj się za przedszkolem publicznym (są od 3. roku życia ale myślę że jak będzie wolne miejsce to przyjmą te 2 miesiące wcześniej ;) )
Tu masz informacje o wolnych miejscach w przedszkolach wg stanu na 31.12.2016 (na liście są też przedszkola z Widzewa)
http://uml.lodz.pl/miasto/edukacja/nabor_do_przedszkoli_i_szkol/przedszkola
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: martula_87 » 28 sty 2017, 11:05

MamaŻaby pisze:A tak w ogóle to Twoja córcia ma już 2 lata i 10 miesięcy więc może rozejrzyj się za przedszkolem publicznym

Z postu zrozumiałam że potrzebna jest placówka dla Młodszej pociechy czyli synka. Bo córa jest już w przedszkolu tylko potrzebna jest opieka w razie choroby.
alamakota, moja znajoma właśnie niedawno wróciła do pracy i też miała duży problem. Ostatecznie znalazła miejsca w żłobku na ulicy Wierzbowej( blisko ronda Solidarności) dalej od miejsca zamieszkania ale bliżej jej pracy. Też mieszka na Widzewie i nigdzie się nie udało dostać ani w rekrutacji ani już po niej mimo iż ciągle chodziła i wypytywała bo do pracy musiała wrócić. Może tam będzie Ci odpowiadało i będą jeszcze wolne miejsca??/
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: MamaŻaby » 28 sty 2017, 11:11

martula_87 pisze:
MamaŻaby pisze:A tak w ogóle to Twoja córcia ma już 2 lata i 10 miesięcy więc może rozejrzyj się za przedszkolem publicznym

Z postu zrozumiałam że potrzebna jest placówka dla Młodszej pociechy czyli synka. Bo córa jest już w przedszkolu tylko potrzebna jest opieka w razie choroby.

faktycznie :oops:
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: alamakota » 28 sty 2017, 23:18

Tak, chodzi o Arka. Ada od września poszła do PM 175 na Ćwiklińskiej i swoją drogą bardzo polecam placówkę. Co prawda spore przedszkole, ale Adusia uwielbia tam chodzić. ..
Kod: Zaznacz cały
Moja mama w dzień babci przewrociła się i potłukła. Rozcięła głowę i złamała lewą rękę, a to właśnie ona od początku zajmowała się dzieciakami. ..i nagle zostaliśmy bez opieki dla młodego. ..no i młodej w razie choroby. Ale dzieciaki akurat były przeziębione więc wzięłam tydzień chorobowego. Teraz mąż bierze 2 tyg tacierzyńskiego na młodego, a potem...jeśli dzieci będą zdrowe to zistają nam urlopy na przemian, jeśli chore to zwolnienia hmmm tylko czy pracidawcy to przetrwają?...szukam opiekunki ale bez znajomości cieżko :(
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
alamakota
 
Posty: 123
Rejestracja: 22 sty 2014, 8:39
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: MamaŻaby » 15 lut 2017, 14:32

alamakota pisze:Ada od września poszła do PM 175 na Ćwiklińskiej

alamakota, trudno było Wam się dostać do tego przeszkola? Chciałabym tam od września posłać Młodszą a że nie jest to nasze przedszkole rejonowe to zastanawiam się na ile jest sens tam startować, czy są jakieś szanse...

Znalazłam ankietę przygotowaną przez Urząd Marszałkowski Woj. Łódzkiego nt. oczekiwań rodziców względem opieki nad dziećmi do lat 3 z terenu województwa łódzkiego. Myślę, że im więcej ankiet wpłynie tym lepiej http://rot-lodzkie.pl/artykul/136
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Kurczak » 12 kwie 2017, 20:22

Nie wiem, czy dobry wątek wybrałam, ale tu mi najbardziej pasuje.
Opiszę Wam, jakie mamy perypetie z opieką dla małego. Jestem raczej zapobiegliwa, dlatego żłobka zaczęłam szukać od listopada zeszłego roku - dzwoniłam systematycznie do państwowej placówki, która mi najbardziej odpowiadała z przypominaniem się, że od kwietnia byśmy chcieli Tadzia zapisać. W styczniu natknęłam się na ogłoszenie projektu: "Mama wraca do pracy". Wydawało mi się, że to idealne dla nas rozwiązanie. Spełniam wszystkie kryteria, placówka blisko nas, w grupie maluchy mniej więcej w wieku Tadzia. No super. Pod koniec lutego dostałam telefon, że Tadzio się dostał, 3 marca podpisałam umowę, projekt miał ruszyć od kwietnia. W tym czasie zaczęłam szukać pracy (w momencie startu zajęć, czyli do 1 kwietnia, musiałam być bezrobotna) i zwolniłam miejsce w państwowym. Wszystko układało się super, dostałam propozycję pracy na już, ale umówiłam się na połowę kwietnia, żeby Mały zdążył się oswoić z nowym miejscem na spokojnie. 23 marca dostałam telefon ze żłobka, że sorry, ale czegoś tam nie dopatrzyli i ruszają od maja jednak. No super. Zacisnęłam zęby, pogadałam z przyszłym pracodawcą - zgodził się na maj. A na pani ze żłobka wymogłam deklarację, że ten termin jest już na pewno wiążący - tak tak, na 1000% ruszamy od maja. Wszystko sobie poukładaliśmy. I po co? Po to, żeby za 4 dni dostać wiadomość, że jednak znów nie dopatrzyli czegoś innego i ruszają od czerwca. Szlag mnie trafił, bo to nie jest tylko kwestia zapewnienia opieki dziecku przez dwa miesiące. Chodzi o to, że nie można w tym czasie podjąć pracy. Byłam gotowa zrezygnować, ale obdzwoniłam 20 (!) placówek, prywatnych i państwowych, NIGDZIE nie mieli miejsca od zaraz. Niani też nie udało mi się na szybko znaleźć, więc muszę przystać na ich warunki. Mimo że mogą znów przesunąć start, bo w umowie jest mnóstwo paragrafów, co mi zrobią, jak ja się nie wywiążę ze swoich obowiązków, natomiast oni oczywiście pozostają bezkarni. Sprawa konsultowana z prawnikiem, ich zagrania naruszają warunki umowy i moglibyśmy się starać o odszkodowanie. Jednak w sytuacji, kiedy Tadzio będzie tam chodził, nie chcę mieć w nich wroga. Wezwanie jest gotowe i niech tylko przesuną cokolwiek choćby o pół dnia... Prawda jest jednak taka, że za grosz nie mam do nich zaufania już i jak tylko zwolni się dla Tadzia miejsce w państwowym żłobku, przeniosę Go od razu. Mieli pomóc mamom w powrocie na rynek pracy, a robią wszystko, żeby dodatkowo to skomplikować.
Sprawa dotyczy Aniołkowa przy Krakowskiej 42.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Blue » 12 kwie 2017, 21:16

Kurczak-masakra...niepoważne zagrywki.I moze jeszcze granty z UE itp.za ten projekt sciagaja?
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: kasia_m85 » 12 kwie 2017, 21:17

Kurczak ja bym zrezygnowała.Nie masz zaufania to będzie Ci ciezko.To raz.A dwa,serwować dziecku przeniesienie kiedy juz jako tako sie zaklimatyzuje to chyba tez nie najlepsze rozwiązanie.To jest jeszcze bardzo małe dzoecko.
Poszukałabym niani i na spokojnie czekała na miejsce a Państwowym.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia_m85
SuperMama
 
Posty: 778
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:20
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Kurczak » 12 kwie 2017, 21:22

kasia_m85, łatwo powiedzieć, ale nie mam innej możliwości. Musiałam podjąć decyzję w konkretnym terminie, czy zostajemy w projekcie czy nie. Do tego czasu, tak jak pisałam, nie znalazłam alternatywnej formy opieki. Tadek jest pogodnym i ufnym dzieckiem, nie sadzę, żeby zmiana żłobka była dla niego traumą. Zresztą projekt jest do lutego, więc tak czy tak przenosiny Go czekają.

Blue, a jakże, unijny...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: zbroziu » 12 kwie 2017, 21:24

kasia_m85 pisze:Poszukałabym niani

Niestety to nie jest takie proste :roll:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zbroziu
SuperMama
 
Posty: 3365
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:05
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 27 times
Been thanked: 37 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Blue » 13 kwie 2017, 8:06

Kurczak-ja też się kiedyś zgłosiłam na projekt unijny.Jeszcze na studiach byłam.Spełniałam wszystkie założenia.Projekt wogóle nie ruszył-przynajmniej ja taką informację dostałam.Sama sobie pracę znalazłam i to niejedną (w tym za granicą)podczas studiów,bo miał on pomóc w szukaniu pracy studentom,także mi zwisało wtedy.Ten Wasz pewnie ruszy,ale te opóźnienia to niestety normalka.Każda zmiana jest traumą,ale mnie się wydaje,że łatwiej placówkę zmienić takiemu malutkiemu dziecku,niż starszemu przedszkolakowi,który ma już "swoje sprawy" i sekrety z kolegami.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: 19anioleczek92 » 08 cze 2017, 7:29

Dziewczyny proszę pomóżcie szukam opinii o 3 żłobkach mianowicie:
1. Żłobek nr.27 na Franciszkańskiej
2. Żłobek nr.12 na Tokarzewskiego
3. Żłobek nr.2 na Chrobrego ew. Jeszcze ten na Pawiej. Pomóżcie od stycznia prawdopodobnie wracam do pracy wiec jakieś miejsce muszę powoli zaklepać... :(
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Blue » 08 cze 2017, 8:49

Nie wiem jaka teraz jest dyrekcja na Pawiej ale wtedy była miła i konkretna p.dyrektor.Wychowawczynie nieco gorzej.Ogólnie żłobek był ok.Na Tokarzewskiego też dyrektorka te 6 lat temu była ok ale jak wychowawcy to nie wiem.Po żłobku w tamtej okolicy polecam przedszkole na Szamotulskiej.Przoduje w rankingach nie bez powodu,bardzo zaangażowana dyrekcja,super przedszkole i b.trudno się dostać,nam się nie udało.Ogólnie w tamtej części Bałut są dobre placówki-Inowrocławska,Tybury,Obornicka.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: 19anioleczek92 » 08 cze 2017, 12:07

Przedszkole to ja mam na Mlynarskiej... ;) tylko o żłobkach właśnie nie mam pojęcia :?
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: klara76 » 08 cze 2017, 19:26

19anioleczek92, moja Hania chodziła do żłobka na Chrobrego, ja byłam zadowolona, bardzo fajna kierowniczka, i wychowawczynie również, ale to było 6 lat temu
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4678
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: kari » 08 cze 2017, 21:15

19anioleczek92, moja przyjaciółka daje swoją małą od września na Franciszkańską
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: anooleczka » 14 cze 2017, 10:30

19anioleczek92, 1. Żłobek nr.27 na Franciszkańskiej BOMBA :) Tymek tam chodzi i jestem bardzo zadowolona.
Obrazek
Awatar użytkownika
anooleczka
 
Posty: 493
Rejestracja: 23 gru 2014, 16:37
Has thanked: 13 times
Been thanked: 40 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: 19anioleczek92 » 14 cze 2017, 11:26

Dziękuję dziewczyny będę próbowała w przyszłym tygodniu pójdę się dowiedzieć co i jak :) Przeraża mnie to ::(
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Kurczak » 14 cze 2017, 19:16

Muszę nieco sprostować mój post z kwietnia. Mimo że jak wiecie byłam bardzo negatywnie nastawiona do żłobka, do którego miał iść Tadzio, wszystko się zmieniło po naszym pierwszym dniu tam. Po pierwsze za całe zamieszanie organizacyjne odpowiadała współwłaścicielka, która na co dzień urzęduje w filii na Widziewie, więc szczęśliwie nie będę z nią miała za dużego kontaktu.
Po drugie grupa żłobkowa urzęduje w zupełnie nowym pawilonie, mają wielką salę zabaw, łazienkę, jadalnię, własny ogródek i plac zabaw. W sali same nowe zabawki, m.in. basen z piłkami, lustro na pół ściany z materacem i drążkiem (prawie jak do ćwiczeń baletowych :P), mnóstwo klocków, jeździków, autek. No wszystko tam jest. W grupie 12 osób, dwie panie na stałe, w porach posiłków czy w razie konieczności przychodzi wsparcie z grup przedszkolnych. Panie są cudowne, miłe, kreatywne, bardzo opiekuńcze. No i Tadzio ma póki co opiekę indywidualną prawie że. Z założenia jest to placówka dla mam szukających pracy, póki co ja jedyna już pracuję. Inne mamy przyprowadzają maluchy na 2-3 godziny. Więc np. dzisiaj Tadzio był sam z paniami od 7.30 do 9, a potem od 13 do 16. No raj dla niego, odbieram Go zadowolonego i uśmiechniętego od ucha do ucha.
Tak więc negatywne pierwsze wrażanie zostało zatarte, mam nadzieję, że już nie wyjdą żadne organizacyjne "kwiatki". Póki co Tadzio tam zostaje, mimo że dostał się do państwowego żłobka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: caixa » 14 cze 2017, 19:50

Kurczak, cieszę się. :ymhug:
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: niesia2708 » 14 cze 2017, 20:03

Kurczak, super że się poukładało :)
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Paulina S. » 15 cze 2017, 12:43

Kurczak, jaki to żłobek? Szczególnie ta filia na Widzewie mnie interesuje.
My powli kończymy przygodę z naszym żłobkiem/klubem malucha. Wydaje mi się, że dopiero co szłam z Laurką na spotkanie adaptacyjne a jeszcze tylko kilka tygodni i żegnamy się z ciociami. ::(
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Kurczak » 15 cze 2017, 20:06

Paulina S., Tadzio chodzi do grupy żłobkowej utworzonej w przedszkolu Aniołkowo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: ola » 16 cze 2017, 19:34

Paulina S., doskonale znam ten ból. Chodziła 1.5 roku. Ma swoje ulubione ciocie. Nawet przed chwilą bo właśnie usypiam Hanulę zapytała "A może jutro pójdziemy do dzieci?"
Bardzo polecam E-Malucha na Prądzyńskiego :) będzie brakowało cioć :) i całej tej otoczki.
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: martonia » 16 paź 2017, 17:26

może już trzeba zacząć szukać miejsca w żłobku? :(
https://www.radiolodz.pl/posts/39286-ra ... ie-lodzkim
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: gohnia » 16 paź 2017, 20:58

martonia, teoretycznie możesz zapisać dziecko do żłobka cały rok. Ponoć dobrze jest zapisać się choćby na listę rezerwową jeszcze przed rekrutacją.
Najlepiej zadzwoń do żłobka, który Cię interesuje i dowiedz się jak zwiększyć szanse na przyjęcie.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4776
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Brinka » 28 paź 2017, 18:35

Hej, cześć z Was może mnie kojarzy z Forum Ślubnego, tak sie składa że wkrótce wracamy z wygnania do Łodzi. Znalazłam żłobek międzynarodowy na Sterlinga, chodzi/chodził tam ktoś?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Brinka
 
Posty: 351
Rejestracja: 10 mar 2015, 23:00
Lokalizacja: Warszawa, Łódź, ALeksandrów Łódzki
Has thanked: 43 times
Been thanked: 16 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: dorotatre » 18 lis 2017, 17:51

Brinka, jeśli mówisz o żłobku Tęczowy Świat Dziecka to mój Oluś chodził tam przez trzy miesiące zanim dostaliśmy się do państwowego. Byliśmy bardzo zadowoleni :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dorotatre
 
Posty: 264
Rejestracja: 22 sie 2014, 7:25
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Jagodowa » 20 mar 2018, 13:04

Dzień dobry,
Towarzystwo Inicjatyw Europejskich w partnerstwie z Fundacją „Projekt: Aktywność” od kilku lat prowadzi projekty, między innymi „Żłobek AKADEMIA MALUSZKA – szansą dla kobiet w powrocie do racy!” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie oraz utrzymanie zatrudnienia kobietom pełniącym funkcje rodzicielskie poprze kompleksowe wsparcie w postaci zapewnienia miejsca opieki nad dzieckiem w wieku do 3 lat oraz wsparcie szkoleniowo doradcze.

W związku z powyższym obecnie prowadzimy rozeznanie rynku na zapotrzebowanie utworzenia nowych żłobków bądź powiększenia ilości miejsc w żłobkach na terenie województwa łódzkiego.

Stąd też wynika nasze pytanie oraz prośba o udzielenie odpowiedzi na krótkie pytanie sondażowego, by móc dotrzeć do jak największej ilości osób wychowujących małe dzieci.

Będziemy bardzo wdzięczni.

Poniżej znajduje się link do naszego pytania:

https://goo.gl/forms/aBJwQ8Pf8wtyNixn2,

Jest on również na naszym funpageu Żłobek Akademia Maluszka:

https://web.facebook.com/klubmamyimalucha/

Serdecznie dziękujemy za pomoc – pozdrawiamy! :) ;;)
Jagodowa
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2018, 12:59
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: 19anioleczek92 » 31 maja 2018, 21:40

Jutro wyniki rekrutacji więc błagam Was o kciuki :roll:
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: ava » 31 maja 2018, 21:41

19anioleczek92, zaciśnięte ::) Czekam na wieści.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: gohnia » 31 maja 2018, 21:57

19anioleczek92 pisze:Jutro wyniki rekrutacj

Trzymam kciuki i dobrze, że przypomniałaś. Muszę się wybrać i dla pewności sprawdzić.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4776
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Paulina S. » 12 cze 2018, 21:51

19anioleczek92, dostaliście się? :)
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: 19anioleczek92 » 13 cze 2018, 6:25

Paulina S., tak, tak dostaliśmy się do żłobka :D :D
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Łódzkie żłobki

Postautor: Swacikowa » 25 lip 2018, 11:47

Czy któras z mam mogłaby wyrazić swoją opinię na temat żłobka nr 5 na ul. Świetlanej?
Swacikowa
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:42
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Poprzednia

Wróć do Żłobki i kluby malucha

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość