Wyjazdy integracyjne

Gdzie, za ile i na jak długo pojechać i się zrelaksować :)

Wyjazdy integracyjne

Postautor: malaJu » 21 gru 2012, 9:06

Byłyscie? Ja szczęśliwie nie, ale mój mąż owszem ;) Całe szczęście, że on z tych na końcu artykułu. Sam mi go zresztą podesłał...
http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,1141 ... wstyd.html
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Audiolka » 21 gru 2012, 9:49

Gdy mój znajomy pojechał na grzyby, skończyło się rzucaniem nożami. Ja nigdy nie byłam.
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: lmyszka » 21 gru 2012, 10:01

Byłam jak pracowałam w Erze, i nie mam dobrego zdania na temat tych imprez. Zależy kto ma jaki rozum, ale różne rzeczy sie działy.
Abstrahując od ilości alkoholu które tam były, wielu osobom puściły wszelkie hamulce.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Fuente » 21 gru 2012, 11:55

Ja jeździłam. W bankowości to po prostu norma... ale nienawidze takich imprez. Nie czuję się na nich dobrze. A rzeczy dzieją sie tam niesamowite. Jak tylko mogłam to się wykręcałam, ale ogólnie jak ktoś nie jedzie to źle się na niego patrzy w grupie potem. Jestem z tych mało pijących, więc raczej zazwyczaj patrzę jak inni sie upijają...
lmyszka pisze:Zależy kto ma jaki rozum, ale różne rzeczy sie działy.
Abstrahując od ilości alkoholu które tam były, wielu osobom puściły wszelkie hamulce.


Dokładnie tak jest...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Emi » 21 gru 2012, 19:22

My mamy co roku takie imprezy, raz był wyjazd dwudniowy. Ale u nas to max kilkanaście osób, bo jest to małą firma. Alkohol wiadomo jest, ale na szczęście incydentów żadnych nie było, zachowujemy się jakoś :D
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: szaraczarownica » 21 gru 2012, 20:15

Nie chce mi się cytować Fuente, bo w zasadzie zgadzam się z każdym jej słowem. Ja bylam na jednym, potem się wykręcałam. Raz mialam dobra wymówkę, bo to było chyba tydzień przed moim ślubem, a i tak patrzyli na mnie jak an dziwoląga. A za drugim razem też się wykręcałam, a okazało się, że niepotrzebnie, bo w trakcie wyjazdu właśnie kończył mi się okres wypowiedzenia.
Nienawidziłam tych spędów. U nas jeszcze były w ciągu dnia jakieś zajęcia. Wykłady jaka to nasza firma jest super zaje...fajna :roll: Podobała mi się tylko gra integracyjna organizowana przez specjalną firmę - coś tam z pustynią. Ale to chyba większości przypadło do gustu, bo było fajne :)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Pepsi » 21 gru 2012, 20:28

Ja nie byłam, ale mój szanowny mąż. Tylko u nich to się ładnie nazywa szkolenia. Na wyjazd jest zabierany zestaw szkoleniowy - fajki, flacha i alkazelcer. Co on tam robi to cholera go wie, ale z opowieści to same ciekawe rzeczy :lol: dziś jak mu pokazałam ten artykuł to śmiał się, że do basenu nie sikają i nago nie ganiają się po korytarzu, ale gaśnice na korytarzu jeden z kolegów "odpalił" i po raz pierwszy mieli śnieg w czerwcu :roll:
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Bunia » 08 lis 2016, 18:45

U mnie w firmie jest tak,że taki wyjazd integracyjny połączony jest zawsze z konferencją na jakiś temat. Ostatnio odbywał się w bardzo ładnym miejscu bo nas Zalewem Sulejowskim.Konferencja była zorganizowana w [tu była reklama, ale się zmyła - szara]
ale zaraz po niej każdy dostał czas wolny na odreagowanie,czyli spacer po lesie albo plaży.Ogólnie bardzo dobrze wspominam ten wyjazd.
Bunia
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2016, 14:08
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: zbroziu » 09 lis 2016, 8:18

Kiedyś jeździłam razem z moim mężem, bo pracowaliśmy razem i to było fajne, takie mini wakacje.
Teraz moja firma nie organizuje, za to męża co roku i to naprawdę fajne wyjazdy, bo nastawione są zawsze na relaks i sport, ale maż nie chce mnie zostawiać samej w domu i zawsze jakoś się wymiguje.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zbroziu
SuperMama
 
Posty: 3365
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:05
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 27 times
Been thanked: 37 times

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Misiak » 09 lis 2016, 10:44

5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times


Wróć do Podróże po Polsce i świecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron