Pomysł na prezent dla 3 latki

Chrzciny, pierwsze urodziny, oprawa uroczystości - wszystko, co pomoże te dni uczynić pięknymi.

Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: Szizel » 30 cze 2014, 11:34

POMOCY !!!!

Urodziny naszej pociechy były, ale imprezę urodzinową robimy za 2 tygodnie i błagam Was. Dziadkowie i prababcie pytają się co na prezent dla Julci, a ja mam kompletną pustkę w głowie kompletnie nie wiem co, z pewnością nie zabawki takie do domu, mamy ich już za dużo, nie wiem. Myślałam o rowerku biegowym, ale nasza 3 latka chyba jest już za duża, a dwa posadziłam ją na takim rowerku w markecie wcale nie kumała o co chodzi, taki rowerek z pedałami tez za mała nie ma siły na pedałowanie, to dostanie na przyszłe 4 urodzinki. Pomóżcie błagam Was !
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: 19anioleczek92 » 30 cze 2014, 11:51

A może puzzle,układanki,zestaw do kolorowania,tyle jest ciekawych zestawów z ulubionymi bohaterami. Trudno mi powiedzieć jak nie wiem czym się Twoja córcia się interesuje ;;) np. u Nas Igorek uwielbia gotowanie i wszelkie narzędzia więc na dwa latka chcemy mu kupić kuchnie i stojak na narzędzia ;)
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: ava » 30 cze 2014, 12:12

Szizel, jestem trochę w temacie, bo za tydzień idziemy na 3 urodziny mojej siostrzenicy ::)
To prezenty o których wiem:
Obrazek

Obrazek
Szizel pisze:z pewnością nie zabawki takie do domu
Z tego typu zabawek wiem, że dostanie zestaw hulajnoga, kask i ochraniacze (wszystko z motywem My Little Pony, mała jest wielką fanką tych kucyków) i namiot:
Obrazek
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8875
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: Justinaa » 30 cze 2014, 13:27

a może hulajnoga? jeśli jeszcze nie ma? poza tym domek dla lalek? :-)
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: kasieńka 85 » 30 cze 2014, 14:37

Szizel pisze: taki rowerek z pedałami tez za mała nie ma siły na pedałowanie
Moja Karolcia dostała taki w poprzednim tygodniu. I tak, jak Twoja córeczka nie miała siły pedałować. Okazało się, że rower był złożony na sztukę. Krzysiek rozkręcił go i skręcił i teraz nie ma takiego problemu.
Może coś do przewlekania sznurków? Coś w tym stylu:
http://www.ceneo.pl/9632069
Współczuję szukania pomysłów na prezent. To jedna z moich największych zmor ;;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: Patrycja11 » 30 cze 2014, 19:57

Szizel pisze:taki rowerek z pedałami tez za mała nie ma siły na pedałowanie
:shock: mój Gabryś od zeszłych wakacji pedałuje a miał wtedy 2,5 roku. Mojej siostry córka w lipcu kończyła 2 lata i dostała od nas rowerek i też sobie poradziła, chociaż chyba miesiąc później zaczęła uczyć jeździć na nim. Teraz są rowerki z prowadnikami, więc zawsze możesz pomagać jej pedałować, pchając ją. Uważam że trzylatka świetnie sobie z tym poradzi.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: wikusia » 01 lip 2014, 7:33

A może książeczeki do czytania, naklejania, wycinania,torebka, plecak, zestaw gumek, spinek, opasek do włosów,pościel z ulubionym bohaterem,kredki, pisaki, ciastolina.
wikusia
SuperMama
 
Posty: 606
Rejestracja: 23 lis 2012, 20:48
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times

Re: Pomysł na prezent dla 3 latki

Postautor: Karolina1907 » 31 lip 2014, 11:58

My jesteśmy świeżo po 3 urodzinach i oto Leny prezenty, które są naprawdę trafione i dają jej wiele radości. Nie zostały rzucone w kąt po pierwszej zabawie tylko nadal są w codziennym użytku :)

Ciastolina, z której można robić różne cuda, jest jej dość dużo, także jeśli dziewczynka lubi takie kreatywne zabwy to prezent w sam raz :)

Obrazek

oraz kasę fiskalną od Patrycji11, która jest interaktywna, robi "pik, pik" jak to Lenia mówi, ma mikrofon, przez który można wołać do kasy :) pieniążki, różne cuda, jest po prostu świetna ;;)

Obrazek

Jeszcze jest domek na podwórko, ale to już jest dzieło od początku do końca Taty Leni i jest nadal w przygotowaniu, jak będzie gotowy to pokaże :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina1907
 
Posty: 158
Rejestracja: 29 maja 2013, 15:01
Has thanked: 0 time
Been thanked: 6 times


Wróć do Uroczystości

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości