Sklepy dla Pań

Czyli to, co My kobiety kochamy najbardziej (poza Naszymi dziećmi oczywiście :) )

Sklepy dla Pań

Postautor: Audiolka » 30 maja 2013, 22:09

Takiego tematu chyba nie ma, dlatego pytam Was drogie mamy, w których sklepach najchętniej robicie zakupy dla siebie? Jakie marki najchętniej kupujecie? A może to z jakiej firmy jest ubranie, nie ma znaczenia? :)
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: rajeczka » 31 maja 2013, 8:36

Ja od kilku już lat kupuję w Bershce, Stradivariusie i Pull&bear-np. spodnie-których nie muszę później obcinać ;;) ..w Zarze tylko sukienki(chyba że coś na wyprzedaży) no i jeszcze Promod mi się teraz spodobał ::) w Reserved też sie zdarza, choć kiedyś częściej. Myslę, że gdybym pracowała było by więcj tych marek..w stylu bardziej eleganckim na przyklad :) Więc ogólnie lubię te "metkowe" , bo ceny z ryneczku często są już większe niż w galeriach.. i jakoś tak lepiej mi się w tych ubraniach chodzi ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
rajeczka
SuperMama
 
Posty: 521
Rejestracja: 07 lis 2012, 20:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: malaJu » 31 maja 2013, 8:39

Góry w Promodzie i Rererved, doły Promod i Vertus, buty - Deichmann, CCC i Bata.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: rajeczka » 31 maja 2013, 8:53

malaJu pisze:buty - Deichmann, CCC

właśnie buty..jeśli są rozmiary 35 to biorę od razu :) inaczej pozostaje balucki rynek :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
rajeczka
SuperMama
 
Posty: 521
Rejestracja: 07 lis 2012, 20:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: szaraczarownica » 31 maja 2013, 16:18

Mój ulubiony sklep wyniósł się w zeszłym roku z Polski - S.Oliver :evil: To, co mają z Olivera w Van Graffie i Peek&Cloppenburg woła o pomstę do nieba. Więc chwilowo nie za bardzo mam gdzie zakupy robić :evil:
Chociaż spodobał mi się Tom Taylor, ale to w Ptak Outlet, więc trochę daleko :roll:
Buty w zasadzie dwie firmy - Merell (sandały) lub Ecco (wszystkie). Zimowe tylko z przypadku, ale z kolei są to buty najluźniejsze, więc istnieje prawdopodobieństwo, że moje arystokratyczne stopy ich nie odrzucą :roll:

Czy marka ma znaczenie? Tak. Dla mnie pewne marki = jakość. Niekoniecznie jest to związane z ceną. Oczywiście nie kupuję najtańszych ubrań, ale też nie uważam, że jak coś jest drogie, to jest super.
No i potrafię się obrazić na markę. Tak jest u mnie z H&M (nie licząc dziecięcego). Jak otworzyli się w Łodzi, to kupowałam często ubrania, moje ulubione letnie spodnie są stamtąd. Jakość była niezła. I nagle się popsuła. Koszulki z każdym praniem robią się co raz szersze, a krótsze. Reklamowałam kilka z nich, wprawdzie wszystkie przyjmowali, ale znudziła mi się ta zabawa w kotka i myszkę i przestałam tam kupować ubrania dla siebie.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: monika » 10 cze 2013, 22:22

Buty dawniej tylko Gino Rossi, teraz też czasem tam kupuję. Ciuchy bardzo różnie. Od dawna "uwielbiłam" TKmaxx. Bywam również w warszawskim-bardzo często, gdańskim TKmaxx regularnie, bywałam regularnie przy okazji delegacji w kieleckim, radomskim-teraz rzadziej przy okazji jak jestem przejazdem. W Kielcach i Radomiu czasem takie perły znalazłam, że wracałam z wypiekami na twarzy :lol: Okupuję siebie i moich chłopaków. Potrafię kupić małżowi płaszczyk/kurtkę taką na garnitur Buggatti i leży jak ulał :D Czasem się łapię, że jestem od stóp do głów ubrana w TK.

szaraczarownica pisze:Mój ulubiony sklep wyniósł się w zeszłym roku z Polski - S.Oliver :evil: To, co mają z Olivera w Van Graffie i Peek&Cloppenburg woła o pomstę do nieba. Więc chwilowo nie za bardzo mam gdzie zakupy robić :evil:
Chociaż spodobał mi się Tom Taylor, ale to w Ptak Outlet, więc trochę daleko :roll:


W TKmaxx kupowałam już i S.Olivera i TT również więc polecam zaglądać.
Qrcze tak zachwalam, że od razu mówię nie mam z tą firmą nic wspólnego zawodowo tylko prywatnie siaty wynoszę pełne :D
Awatar użytkownika
monika
SuperMama
 
Posty: 2576
Rejestracja: 26 lis 2012, 22:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Audiolka » 10 cze 2013, 23:00

Jeśli chodzi o buty to Deichmann, Reebok i Adidas - z tego ostatniego sklepu mam buty, w których chodzę od 7 lat, a wyglądają w dalszym ciągu tak, jakbym miała je na nogach 5 razy. Kupione we Włoszech - najlepszy zakup.
Co do ubrań to H&M, tyle że Norweski, bo tak jak Szara pisze, jakość u Nas jest kiepska, chociaż nie znaczy to, że omijam sklep szerokim łukiem. Czasem po prostu idę i jak coś mi wpadnie w oko, to daje namiary siostrze i mi kupuje to samo w Oslo :D chyba że coś naprawde mi wpadnie w oko, więc kupuje u Nas.
Dziś dzwoniła tylko po to, żeby mi powiedzieć, że są takie wyprzedaże... ;;)) :twisted:

Kiedyś kupowałam sporo ubrań F&F. Teraz mało kiedy tam bywam. Szachownica tez ok - znalazłam kilka fajnych ubrań. I czasem Orsay
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: mietka » 11 cze 2013, 9:01

monika pisze:Od dawna "uwielbiłam" TKmaxx.


ja tez tam bywam regularnie :) ale głównie kupuję okulary słoneczne i buty, ale kupowałam również spodnie, sukienki i bieliznę.
ale jeśli chodzi o spodnie, to mam większy problem i tu się sprawdza Mango, jestem w stanie kupować bez przymierzania, bo wiem jaki rozmiar będzie pasować.
koszulki, topy itp ostatnio głównie promod, podobnie jak sukienki. Kiedyś kupowałam głównie w Zarze, ale jakoś ostatnio tylko buty mi tam pasują. mam tez sporo torebek z monnari.
Poza tym mam ulubione marki butów, których nie zdradzam - jak japonki to tylko havaianas :) no i crocsy... a zimą Bearpaw, czyli Emu w wersji z USA :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mietka
SuperMama
 
Posty: 660
Rejestracja: 12 sty 2013, 19:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Deco-Ania » 11 cze 2013, 9:29

Chyba muszę się umówić z którąś z Was do Tk Maxxa. Tak go zachwalacie - a mnie ten sklep w ogóle nie przekonuje.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: malaJu » 11 cze 2013, 10:51

Deco-Ania pisze:mnie ten sklep w ogóle nie przekonuje.

mam to samo. Za to mój maż uwielbia stamtąd buty. Ja jeszcze dla siebie nic nie znalazłam. Ale i nie szukałam, to inna sprawa. Jakoś sam układ niczym w lumpeksie (po jednej sztuce ze wszystkiego, osiemset wieszaków itd) mnie przeraża ogromem czasu, jaki trzeba poświecić na przejrzenie większości.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: grafitowa » 11 cze 2013, 11:01

malaJu pisze:
Deco-Ania pisze:mnie ten sklep w ogóle nie przekonuje.

mam to samo. Za to mój maż uwielbia stamtąd buty. Ja jeszcze dla siebie nic nie znalazłam. Ale i nie szukałam, to inna sprawa. Jakoś sam układ niczym w lumpeksie (po jednej sztuce ze wszystkiego, osiemset wieszaków itd) mnie przeraża ogromem czasu, jaki trzeba poświecić na przejrzenie większości.

Dokładnie, jakoś nie umiem tam nic znaleźć.'
Co do sklepów to u mnie różnie; szczerze zakupy w dużym stopniu robię przez internet. Ze stacjonarnych zazwyczaj na wyprzedaży coś w Promod, Carry, New Yorker, Orsay, New Look, dżinsy w Esprit. Z obuwniczych Tamaris, Lasocki, Gino Rossi, ale często tez przez internet. Torby z reguły w internecie. Bielizna w Szyfonierze, Mercado, Change plus w internecie.
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Marta » 11 cze 2013, 12:05

Kiedyś kupowałam w sklepach: Reserved, Orsay, Promod i rynek bałucki :lol: Teraz z racji emigracji to Next i Primark. W TKmaxx rzadko kupuję, bo ja muszę sobie dany zakup przemyśleć; czasami sobie coś upatrzę, a jak wracam następnego dnia to już oczywiście tej rzeczy nie ma.
Jeśli chodzi o buty to uwielbiam Venezie i Ryłko, uważam, że są bardzo ładne, a co najważniejsze świetne gatunkowo- nie niszczą się po jednym sezonie! Jak potrzebuję coś taniego na szybko to CCC.
grafitowa pisze:Bielizna w Szyfonierze, Mercado, Change

Change, super sklep, mają dużą rozmiarówkę, co nie ukrywam bardzo mi odpowiada ;;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta
SuperMama
 
Posty: 3482
Rejestracja: 28 paź 2012, 14:34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 56 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: grafitowa » 11 cze 2013, 12:10

Ooo, Primark też jest fajny, ale korzystam, gdy jestem u siostry w UK.
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: malaJu » 11 cze 2013, 12:40

Marta, pamietasz koszulkę z Cookie Monsterem z Primarku?
Po dwóch praniach do wywalenia. Monster sie sprał, a materiał powyciągał. ale dla dzieci w miarę ok.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Marta » 11 cze 2013, 13:12

malaJu pisze:Marta, pamietasz koszulkę z Cookie Monsterem z Primarku?
Po dwóch praniach do wywalenia. Monster sie sprał, a materiał powyciągał. ale dla dzieci w miarę ok.

no coś ty! wiadomo, że to nie są rzeczy na lata, ale żeby po dwóch praniach?
dziecięce fakt, fajne są, Młody ma kilka pajacy, prane są na okrągło i dają radę ;;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta
SuperMama
 
Posty: 3482
Rejestracja: 28 paź 2012, 14:34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 56 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: monika » 11 cze 2013, 13:22

Venezia- buty, torebki też tam kupuję:-) W Tkmaxx trzeba trafić coś to fakt:-) Czasem jest 1a rzecz tylko w danym rozmiarze, czasem kilka rozmiarów. Rozmiarówki czasem z kosmosu-przykład: noszę buty 36 czasem 35 lub 37, a jedne balerinki z TK mam w rozmiarze...39 :D .
Mam perełki np. Michaela Korsa- w normalnej cenie bym ich nie kupiła. Okulary, bieliznę, stroje kąpielowe, ciuchy sportowe-regularnie również tam kupuję, nawet akcesoria do kuchni- formy do ciast, do muffinek, takie różne pierdołki również.
Rzeczy na wieszakach, które długo wiszą i są zmechacone to je omijam szerokim łukiem. Czasem nie zaglądam na ciuchy, jak "obrobię" buty, paski, torebki akcesoria, dla Młodzieńca, męską elegancką i czasu i sił brak na te pościskane na wieszakach ciuchy.
Do H&M zaglądam choć ostatnio mnie wkurzył bo nie mają rozmiarówek koszulek Angry Birds na mojego chudziaka, od 140 czy 146 były i za duże na niego. Młodemu dużo kupuję ciuchów w H&M bo spodnie są na gumki :) -ma niezliczoną ilość spodni z H&M, koszulek sporo, koszul, marynarkę, sweterki. Ostatnio mnie H&M rozczarowuje bo ciuchy strasznie farbują, koszulki i spodnie. Prałam pierwszy raz nówkę koszulkę i woda była po prostu atramentowa :o
Dla siebie lubię też Promod, Zarę, Solar :)
Awatar użytkownika
monika
SuperMama
 
Posty: 2576
Rejestracja: 26 lis 2012, 22:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Sybel » 23 lip 2013, 11:30

Buty lubię z Baty, poza tym prawde mówiąc jak się trafi, bo szukam raczej nietypowych modeli, raczej prostych, wygodnych. Tak więc miałam swój typ w Salomonie, w Ecco, ale tez w biedronce trafiłam espadryle, które sa idealne :)
Ciuchy to C&A, bo tam i rozmiary mają i nawet da się czasem coś znaleźć, szczególnie spodnie na mój wielki odwłok. Nie umiem kupować swetrów, nigdzie nie ma tego, czego oczekuję.
Sybel
 

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: wiolettka » 31 maja 2015, 14:24

jeśli chodzi o modne i bardzo stylowe ubrania dla mnie to zdecydowanie [reklama]. Nawet rozmiary do 52, a ubrania pierwsza klasa. POlska marka, powiem wam na mnie zrobiła ogromne rażenie [reklama]
wiolettka
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2015, 14:17
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: malaJu » 31 maja 2015, 20:41

wiolettka pisze:rażenie

Mnie też poraziła... ilość postów z reklamą. Miło było poznać.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: AnnaMaja » 16 cze 2015, 21:15

Jeśli chodzi o stacjonarne sklepy, to najczęściej kupuję ubrania w Mohito, wg mnie ubrania tej marki mają szyk dawnych lat (wiele jest stylizowanych na retro). Jeśli chodzi o buty, to rzadko kupuję w sklepach stacjonarnych. Zwykle w nich tylko przymierzam dany but, natomiast później szukam tańszej oferty w sieci.
AnnaMaja
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2015, 21:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Emalia » 30 gru 2015, 12:46

Ja stacjonarnie zazwyczaj przymierzam, potem kupuję w internecie, bo często są różne zniżki na newsletter czy coś. Najczęściej to h&m, reserved, a z mniej znanych rabarbar i na stronach pokroju zalando też szukam jakiś perełek ;)
Emalia
 
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2015, 12:25
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Kubunia » 07 sty 2016, 19:14

Ja mam taki sklepik który bardzo lubię: usunełam link - fuente eleganckie, zgrzebne kiecuchy i fajne spodnie. Nie zamierzam płacić fortuny za ciuchy, a te są tanie dość i całkiem porządne, no i z polski, nie jadą klejem ;)

PRZYPOMINAM ŻE REKLAMA NA FORUM JEST ZABRONIONA - FUENTE
Kubunia
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2016, 10:57
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: 19anioleczek92 » 07 sty 2016, 21:31

Hmmm jaki "ZGRZEBNY" pościk :p
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: martonia » 01 kwie 2018, 21:42

o jaki temat wygrzebałam.. to tak, ja najwięcej mam ubrań z Housa, ale ostatnio przerzuciłam się też trochę na Top Secret, buty głównie CCC, poza tym całkiem sporo ubrań i butów to przez allegro
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: modnisia11 » 25 lip 2018, 12:18

Ja najczęściej kupuję w butikach internetowych i zazwyczaj rozglądam się za polskimi producentami. Najczęściej wybieram butik [reklama]. Jakoś uwielbiam ich nowe kolekcje. Ostatnio trafiłam na piękną sukienkę na wesele. Po galeriach szukałam od tygodni i nic, a u nich super model, taki maxxi z tych dłuższych.
modnisia11
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:01
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: szaraczarownica » 25 lip 2018, 15:10

modnisia11, jakoś dziwnie Twój nick jest podobny do nazwy sklepu, który reklamujesz :twisted: Albo chcesz z nami popisać bez dalszych reklam, wtedy serdecznie zapraszamy, albo będziemy musieli się pożegnać
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: monikakochan » 15 sty 2019, 11:47

Drogie Mamy,
ja natomiast chętnie się dowiem, jakie marki i które sklepy preferujecie dla swoich dzieci? Na pewno macie jakieś sprawdzone i ulubione :)
monikakochan
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2018, 11:51
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: martonia » 15 sty 2019, 16:59

Ja lubię Orginal Marines. Czy nie ma już takiego wątku?
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Paulinka » 06 mar 2020, 16:18

Dziewczyny, podrzućcie linki ze sklepami internetowymi, gdzie można znaleźć ładne sukienki szyte w Polsce. Znam tovę, taranko, risk made in Warsaw, mosquito, livia clue. Szukam dwóch sukienek na rodzinne imprezy (nie wesele - rocznica ślubu dziadków i chrzest bratanka męża), sieciówki mnie nie interesują, w taranko miałam upatrzoną śliczna sukienkę, ale jak weszłam dziś ją zamówić to się wyprzedała :(
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinka
SuperMama
 
Posty: 2282
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 60 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: martonia » 06 mar 2020, 19:09

Marie Zelie . Jelonek
Daj znać jak coś znajdziesz. My mamy komunie w maju.
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Paulinka » 06 mar 2020, 20:19

martonia, dzięki, Marie Zelie znam, ale o niej zapomnialam, muszę popatrzec, a Jelonek to dla mnie nowośc :) poki co mam na oku tą https://liviaclue.pl/klara-total-midi-h ... ranat.html

Ja generalnie lubię długość MIDI i podkreśloną talię z rozkloszowanym dołem, żeby zakryć biodra ;) niestety krój olowkowy nie dla mnie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinka
SuperMama
 
Posty: 2282
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 60 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Iwona15 » 08 cze 2020, 19:13

A może ktoś polecić jakiś sklep z sukienkami okolicznościowymi? Moja siostra ma niedługo wesele, a ja jeszcze nic dla siebie nie znalazłam. Szukam skromnej, eleganckiej sukienki :)
Zimowe wesele- wyjątkowy klimat w pięknej odsłonie.
Iwona15
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 19:00
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Milusińska » 03 wrz 2020, 13:50

Każda kobieta kocha torebki,torebeczki,bez których nie wychodzi z domu.Spory wybór solidnie wykonanych,trwałych, ale co najważniejsze eleganckich torebek można znaleźć w sklepie marki REKLAMA
Ich torebki są szyte z naturalnych skór bydlęcych w polskiej manufakturze,dodają stylu i dobrego smaku każdej stylizacji,świetnie nadają się zarówno na wielkie wyjścia jak i spotkania rodzinne.
Milusińska
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 17:52
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Markroli639 » 09 wrz 2020, 18:11

To i ja się podzielę. Należę do puszystych Pań i często mam problem z zakupem garderoby, trafiłam na szczęście na rajstopy REKLAMA była i się zmyła i polecam Wam. Sukienki i wiele innych ubrań też znajdziecie, na reszcie nie przejmuję się brakiem mojego rozmiaru.
Markroli639
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 18:01
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: martonia » 22 lis 2020, 12:33

Ja od siebie polecę sklep na Limanowskiego pomiędzy Sprawiedliwą i Klonową. Nie ma nazwy, wejście jest po schodkach, aktualnie stoją chryzantemy i latarenki przy wejściu. Duży wybór ubrań: sukienek, bluzek, swetrów, spódnic, spodni i toreb. Pani miła i zdarza się, że opuszcza ceny.
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: Blue » 22 lis 2020, 14:44

Znam ten sklep:)I mam tam jedną z sukienek weselnych,faktycznie co do cen można się było dogadać.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: renata.ryska » 03 lut 2021, 15:11

Iwona15 pisze:A może ktoś polecić jakiś sklep z sukienkami okolicznościowymi? Moja siostra ma niedługo wesele, a ja jeszcze nic dla siebie nie znalazłam. Szukam skromnej, eleganckiej sukienki :)


Iwonka jeśli szukasz jeszcze sukienki to mogę polecić Ci Łódzki butik REKLAMA. Sama ostatnio szukałam sukienki na 25 rocznicę ślubu rodziców i tam udało mi się upolować piękną sukienkę z falbanką z dekoltem w serek. Cena była bardzo atrakcyjna i zamówienie przyszło szybko kurierem do domu. Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja lubię szukać butików z odzieżą w internecie, zamiast zakupów w sieciówkach. Już kilka razy zdażyło mi się, że miałam taką samą sukienkę jak ktoś inny z gości i czułam się bardzo niekomfortowo. Też się to kiedyś Wam zdażyło, czy tylko ja mam takiego farta? :lol:
Dołączam jeszcze link do butiku gdybyś była zainteresowana REKLAMA[/url]
renata.ryska
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2021, 14:58
Lokalizacja: Łódź Górna
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: AlinkaW » 09 cze 2021, 12:37

Ja osobiście lubię kupować przez internet :) Szybciej i wygodniej, można też od razu zobaczyć całe stylizacje
AlinkaW
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Sklepy dla Pań

Postautor: maupa » 04 maja 2022, 9:48

Sukienek nie kupuję online bo bardzo trudno dobrać idealny rozmiar dla mnie a zamawianie i odsyłanie jest bez sensowną stratą czasu. Za to w m1 łatwo mogę wszystko przymierzyć no i tych fajnych sklepików jest dużo w jednym miejscu. Jutro się tam wybieram. Między innymi dlatego że maja tam akcję Różowa Skrzyneczka
maupa
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2021, 16:43
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Kobieta na zakupach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości