Nowy czytnik

Czyli to, co My kobiety kochamy najbardziej (poza Naszymi dziećmi oczywiście :) )

Nowy czytnik

Postautor: barbella » 15 wrz 2021, 11:00

Dziewczyny, poratujcie! Przez 2 miesiące korzystałam z czytnika pocketbook 5. Czasami mi się zacinał przycisk do przerzucania stron, ale jakoś z tym żyłam, w końcu trochę kasy na ten czytnik wywaliła. Aż tu nagle - rozlał mi się ekran! Tak sam z siebie!! Wieczorem było ok, rano już do d..y. Jestem wściekła, a do tego poczytałam sobie jeszcze na róznych forach, ze takie rzeczy przy tym czytniku to NORMA. A serwis oczywiście tego nie chce uznać. Zmuszona jestem zakupić nowy, bo bez czytania zyć nie potrafię. No i tutaj sedno - jaki czytnik polecacie? Zastanawiam się nad kindle pw 4, ale trochę martwi mnie brak polskiego menu i konieczność podłączania kabelka, kiedy chce się wrzucić książkę z legimi. 2 opcja to InkBook calypso plus - co sądzicie? Znacie, polecacie? Doradźcie.
barbella
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 10:52
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Nowy czytnik

Postautor: Robot206 » 10 lut 2022, 15:07

Przyłączam się do pytania. Również poszukuję dla siebie jakiegoś dobrego czytnika.
Awatar użytkownika
Robot206
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2022, 14:38
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Kobieta na zakupach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości