Markety i dyskonty w naszym mieście

Czyli to, co My kobiety kochamy najbardziej (poza Naszymi dziećmi oczywiście :) )

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: Deco-Ania » 11 sty 2013, 9:25

Kasia pisze:w co watpie, bo podobno auchan ma swoj program lojalnosciowy ) .
Real tez przecież kiedyś miał swój, a przeszedł na payback. Poczekamy - zobaczymy.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: caixa » 12 sty 2013, 20:51

Ja robiłam zakupy w REAL ale ponieważ polubiłam Lidla :) to nie robię w nim już zakupów tak często lub uzupełniam to czego w Lidlu nie dostałam. Podoba mi się to, że w Lidlu za 200 zł robię zakupy, za które w REALU zapłaciłabym przynajmniej 400 zł.
W Tesco lubię robić zakupy ale tylko w tym na Pojezierskiej bo jest tam wszystko.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: szaraczarownica » 26 kwie 2014, 11:45

Ostatnio co raz bardziej wkurza mnie Tesco z dowozem.
Najpierw była akcja z awarią systemu i zdarzało się, że zamiast zamówionej ilości przyjeżdżało 10 razy mniej. Tym sposobem zamiast 5 kg marchwi dostałam 0,5 kg. Akurat jak mi była potrzebna, więc musiałam lecieć i samemu przytargać brakującą ilość :evil:
Potem przestali informować o tym, że niektórych produktów nie ma. Zawsze były wyszczególnione, że brak, a nagle my sprawdzamy, produktów nie ma, nie ma też na rachunku, więc tu akurat ok, ale było by dobrze być poinformowanym.
Potem wywinęli nam numer, że nie przywieźli, a my zapłaciliśmy, ale w porę zauważyliśmy i okazało się, że ktoś zamiast do kosza położył na taśmie i w magazynie od razu zauważyli, że do kogoś nie pojechało, więc szybko zrobili zwrot.
Ale dzisiaj już pan przeszedł sam siebie. Rozpakowałam serki wiejskie Piątnicy i jeden był najzwyczajniej w świecie otwarty, trochę się ulał, ale widać było, że stał sobie taki napoczęty długo, bo zdążyła u wylotu zaschnąć taka sfermentowana już skorupa. Wychodzę do przedpokoju, pokazuję panu, a on do mnie, że pobrał już płatność i co on ma z tym teraz zrobić. Jak mnie ruszyło. Stwierdziłam, że to nie mój problem, taki przywiózł, to ma coś z tym zrobić, bo ja w sklepie z półki bym tego serka nie wzięła. W końcu zrobił zwrot na kartę. I wiem, nasza wina, bo ja rozpakowuję, a mąż w międzyczasie płaci. Obiecaliśmy sobie, że następnym razem choćby bluźnili i się wkurzali, nie zapłacimy dopóki nie wypakujemy wszystkiego, sprawdzimy czy jest świeże, dobre i czy zgadza się z listą.

Ale w ogóle co raz mniej mi się ci panowie podobają, bo wyraźnie dają do zrozumienia, że nasze zakupy są ciężkie i muszą się nalatać. Nie mój problem, nie ma ograniczeń wagowych. Niech się skarżą kierownikowi, a nie klientom. (Fakt faktem, przywożą zawsze około 30 kg, czasami więcej ;) )
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: lmyszka » 26 kwie 2014, 15:44

szaraczarownica, co do wagi, to nie oszukujmy się ale większość ludzo kupi rzeczy ciężkie żeby nie nosić samemu a nie ciastka :p
Ja zawsze w tesco zamawiam soki, mleka, wody, cukier itd... jakieś konserwy a nie paczkę chrupek bo to mogę sama donieść :lol:
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: Myski » 26 kwie 2014, 21:36

My jak do tej pory zamawialiśmy w tesco zakupy z dowozem 3 razy, i za każdym razem coś było nie tak. Po pierwszym razie (kiedy zamiast nożyczek biurowych dostaliśmy zabawkowe) przyjęłam zasadę, że nim zapłacę, to dokładnie sprawdzę, bo zdarzyłoby się, że gdyby nie moja skrupulatność, zapłacilibyśmy za coś, czego nie przywieźli...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Myski
 
Posty: 491
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: martonia » 02 sty 2017, 22:17

ja najczęściej robię zakupy w Auchan, podobno najtaniej i spory wybór produktów, chociaż są takie rzeczy, po które wybieram się tylko do Biedronki
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: MamaŻaby » 04 sty 2017, 11:56

ja najczęściej robię zakupy w Biedronce. Raz w miesiącu chodzę do Kauflanda po pieluchy dla Młodszej i w tedy przy okazji robię tam zakupy spożywcze. Mają bardzo dobrze zaopatrzony dział warzyw i owoców i jest tam stosunkowo niedrogo. Najdrożej na ryneczku a jakość taka sobie.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: daria34 » 24 maja 2017, 6:46

Ja w Tesco.
Swoją droga to słyszałyscie,że ponoc mają tesco zamykać ? :(
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Markety i dyskonty w naszym mieście

Postautor: maupa » 17 mar 2021, 16:50

martonia pisze:ja najczęściej robię zakupy w Auchan, podobno najtaniej i spory wybór produktów, chociaż są takie rzeczy, po które wybieram się tylko do Biedronki


Mam tak samo, też najczęściej kupuję w auchan, ale ogólnie najlepiej iść do M1 bo tam nie tylko spożywkę kupuję i lubię robić duże zakupy raz na jakiś czas
maupa
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2021, 16:43
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Poprzednia

Wróć do Kobieta na zakupach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron