Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Dokąd jechać z małym dzieckiem? Co zabrać? Nasze doświadczenia podróżnicze.

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 31 mar 2015, 21:10

Blue, ja byłam w zeszłym roku w Łebie. Miasto jest rozległe. Ja miałam wrażenie, że wszędzie jest daleko. Z tych dwóch linków które wkleiłaś stosunkowo blisko do morza jest arenaslonca - będzie jakieś 1-1,5 km. Ten drugi ośrodek jest poza Łebą, we wsi Nowęcin. Do morza hektar. Jeżdżą meleksy stamtąd do centrum Łeby ale to wiadomo trzeba płacić.
Ja więcej do Łeby nie pojadę chociaż w okolicy są ciekawe rozrywki, czyli Seapark, Dinopark, ruchome wydmy (ale to poza Łebą i jeśli ktoś nie lubi pieszych wycieczek to nie polecam bo parę kilometrów jest do pokonania, chyba żeby pojechać meleksem ale to z kolei dość drogo wychodzi).
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Myski » 01 kwie 2015, 19:07

ola super ta strona ::)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Myski
 
Posty: 491
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 01 kwie 2015, 21:33

MamaŻaby-dziękuję za opinię:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: klara76 » 02 kwie 2015, 8:11

Blue, ja byłam w Łebie z mamą dobre mniej więcej 10 lat temu. Powiedziałam, że już nigdy więcej. Wszędzie daleko, pełno ludzi. I my jeszcze zaczęliśmy od tego, że trafiła nam się fatalna kwatera i szukałyśmy innej. Generalnie mogę się podpisać pod postem MamaŻaby,
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4678
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: martula_87 » 02 kwie 2015, 8:19

My byliśmy po ślubie w Łebie i dla mnie też masakra z dzieckiem to w ogole sobie nie wyobrażam. Tłumy ludzi wszędzie daleko....Nie poleciłabym nikomu chyba ze młodzieży na wakacje imprezowe bo sporo tam dyskotek.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 02 kwie 2015, 10:02

martula_87 pisze:młodzieży na wakacje imprezowe bo sporo tam dyskotek

dokładnie; w centrum wieczorami pełno "zawianej" młodzieży :roll:
martula_87 pisze:dla mnie też masakra z dzieckiem to w ogole sobie nie wyobrażam

to wyobraźcie sobie, że my tam z siostrą same z dwójką dzieci byłyśmy a ja dodatkowo w zaawansowanej ciąży. Codziennie na spacerach myślałam, że już rodzę :lol: Po dwóch dniach na plażę zaczęłyśmy dojeżdżać autem i wkurzona przez to byłam bo to urlop przecież i chodziło o dotlenienie się a nie dojeżdżanie wszędzie samochodem. No i niezapomniany pierwszy dzień - 3 godziny szukałyśmy morza przebijając się przez miasto, tam jest wręcz tragiczne oznakowanie miasta.
Jak ktoś lubi dużo chodzić to niech jedzie ale nie gwarantuję zadowolenia
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ppola » 02 kwie 2015, 10:15

martula_87 pisze:Tłumy ludzi wszędzie daleko....
to zalezy gdzie ma się kwaterę, 2 razy miałam do morza 2 - 3 minuty, a do miasta z 10, w pozostałych do plaży z 20 minut a do miasta nadal 10 minut.
MamaŻaby pisze:martula_87 pisze:
młodzieży na wakacje imprezowe bo sporo tam dyskotek

dokładnie; w centrum wieczorami pełno "zawianej" młodzieży

byłam w Łebie w sumie 5 razy wszystkie za czasów panieńskich, ( w tym kolonie po 8 klasie :) ) bawiłam sie zawsze swietnie B-) za ostatnim razem było najsłabiej bo i pogoda do duszy i srednia kwatera. Ale nie pojechałabym tam z dzieckiem, to miasteczko to jedna wielka impreza :D
Zdecydowanie słabiej wspominam Krynice Morską, tam to dopiero miałam wszedzie daleko a do tego o 21:30 z knajp czynny był tylko dancing i dyskoteka, koszmarnie drogo i bardzo slabe knajpy jedzeniowe. Natomiast sporo pozwiedzałam bo i Frombork, Elbląg, i Malbork :) Ale tez tam byłam ostatni raz, chyba ze na emeryturze :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ppola
SuperMama
 
Posty: 4824
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:30
Has thanked: 13 times
Been thanked: 124 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: martula_87 » 02 kwie 2015, 10:56

ppola pisze:to zalezy gdzie ma się kwaterę, 2 razy miałam do morza 2 - 3 minuty, a do miasta z 10, w pozostałych do plaży z 20 minut a do miasta nadal 10 minut.

My może nie mieliśmy jakoś specjalnie daleko bo w 20 minut doszliśmy ale i tak uważam że na wakacje z dzieckiem to miejsce się nie nadaję ;;) My byliśmy w sierpniu wyboru kwater nie było jakiegoś specjalnego bo wszystko zajętę.
Moja mama w tym czasie miała kwaterę blisko portu i pamiętam że z dobre 30 minut szliśmy do niej.
ppola pisze:byłam w Łebie w sumie 5 razy wszystkie za czasów panieńskich, ( w tym kolonie po 8 klasie ) bawiłam sie zawsze swietnie
Ja też byłam na koloniach( miałam jakieś 13 lat) ze starszą kuzynką i pamietam jak skakałyśmy przez płot i schodziłyśmy po rynnie na dyskotekę :lol: :lol: :lol: Też wspominałam to miejsce zupełnie inacze a wtedy miałam ośrodek jakieś 2 minuty od plaży.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ava » 02 kwie 2015, 12:15

ppola pisze:Zdecydowanie słabiej wspominam Krynice Morską, tam to dopiero miałam wszedzie daleko a do tego o 21:30 z knajp czynny był tylko dancing i dyskoteka, koszmarnie drogo i bardzo slabe knajpy jedzeniowe.
Ooo, to kiepsko, a Mąż mnie namawia właśnie na Krynicę w tym roku. Jego brat z rodziną byli zeszłego lata i polecali.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: sardynka » 05 kwie 2015, 19:27

Ja właśnie byłam w Łebie dwukrotnie za czasów panieńskich i wtedy było super (do tego raz kwatera w centrum nad kanałem...wszędzie blisko :p) a także pojechaliśmy tam po ślubie (10 tydzień ciąży) - tym razem do hotelu (hotel Łeba) no i warunki oczywiście ok, do morza blisko tylko takie dzikie tłumy (akurat trafiliśmy w sam środek 35 stopniowych upałów) że o 9 na plaży nie było jak miejsca znaleźć...z dziećmi zupełnie tego sobie nie wyobrażam
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 05 kwie 2015, 19:53

Czyli Łebę z dziećmi jednogłośnie odradzacie.Krynica Morska ma ten plus że jest blisko.Ja to kiedyś uwielbiałam ciche miejsca,ale widzę że wraz z rosnącymi dziećmi,potrzeby się zmieniają nieco.Mnie to od lat kręci Pogorzelica z dziećmi,ale muszę zrobić rozeznanie czy są tam jakieś fajne ośrodki pod dzieciaki.Zazwyczaj jeździliśmy w okolice Helu lub Kołobrzegu,ew. Dębki,teraz bym chciała coś innego.A że my wycieczkowi,to okolice tamtych wyjazdów mamy zwiedzone.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MadMar » 08 kwie 2015, 23:33

Moj znajomy otworzył rok temu osrodek w Dębkach. Domki drewniane w pelni wyposażone, plac zabaw na terernie, rowery itp.
Moze plaza nie jest pod samym osrodkiem ale dowoza klientow meleksem.
http://www.ulatarnika.debki.pl/

Plaza w Debkach jest piekna, szeroka- w dodatku wplywa tam niewielka rzeczka ktora jest alternatywą kąpieli w zimnym morzu.
Organizuja tam tez splywy kajakowe, jest park linowy, no i standardowo sklepy, lokale, restauracje, smazalnie itp
Obrazek
Zapraszam na bloga: http://przeszyjto.blogspot.com
Awatar użytkownika
MadMar
 
Posty: 384
Rejestracja: 24 maja 2013, 13:11
Lokalizacja: konstantynów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: 19anioleczek92 » 09 kwie 2015, 8:03

MadMar, A powiedz mi jak cenowo? Bo tu na stronie nie ma podane :XC
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MadMar » 09 kwie 2015, 8:47

19anioleczek92, powiem szczerze ze nie wiem.
Jesli chcesz to zadzwonie do niego i Ci napiszę.
W zeszlym roku cena zalezala od terminu, w tym roku dostawil jeszcze dodatkowe większe domki (co jest na plus, bo wszystko nowe;) wiec i cena pewnie inna.
Dam Ci znac jak sie dowiem

Edit:
Już wiem -
mały tak jak było do 6ciu osób 330pln/doba
Duży do 8miu osób 400pln/doba
Jesli chodzi o lipiec i sierpień. Poza tymi miesiącami ceny duzo niższe
Obrazek
Zapraszam na bloga: http://przeszyjto.blogspot.com
Awatar użytkownika
MadMar
 
Posty: 384
Rejestracja: 24 maja 2013, 13:11
Lokalizacja: konstantynów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: 19anioleczek92 » 09 kwie 2015, 11:50

MadMar, Dziękuje :)
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 21 kwie 2015, 11:30

Może mi ktoś polecić sprawdzoną kwaterę we Wrocławiu? Zależy mi by nie było mocno drogo.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Paulina S. » 22 kwie 2015, 20:14

gwyneth1975, a polecasz jakąś konkretną kwaterę?
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ola » 27 kwie 2015, 21:56

Wróciliśmy więc mogę polecić :)
http://www.annajastarnia.pl/strona/strona-glowna

Bardzo nam się podobało :)

Chociaż tutaj: http://www.klif-rowy.pl/index.htm może uda nam się zdążyć zarezerwować za rok ;)
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: wiktorkaczy » 05 maja 2015, 9:31

Ja mam pytanie o hotel z Łodzi. Wybieramy się tutaj z dzieckiem na weekend i poszukujemy miejsca przyjaznego dla małych podróżników. Polecono mi ten hotel: http://www.hotel-boss.pl. Czy ktoś może potwierdzić, że jest w porządku, tzn. że da się tam wygodnie nocować z dzieckiem?
wiktorkaczy
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2015, 9:19
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: double_mum » 05 maja 2015, 10:00

gwyneth1975 pisze:Ja zdecydowanie polecam Kuźnicę, mała miejscowość, tłumów nie ma,


Ja też w 100% polecam Kuźnicę, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Nie ma żadnych straganów, sklepików i kuszenia dzieci. Spokój i cisza, mnóstwo miejsca do spacerowania. Plaża chwilami pusta.
Niestety nie mam wciąż sprawdzonej kwatery bo jak dzwonię w kwietniu (bo zazwyczaj dopiero wtedy wiemy o terminie urlopu) to większość jest już pozajmowana.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
double_mum
 
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2015, 19:43
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Malwina » 05 maja 2015, 10:00

agunia, w zeszłym roku z Rowów wracałam do Łodzi 3,5 godziny.
Autostradą do Trójmiasta, później obwodnicą Trójmiasta, wzdłuż linii brzegowej.
Fakt, że zgodnie z przepisami to ja do końca nie jechałam i całą drogę moi Panowie przespali. Zatrzymałam się raz na toaletę.

W tym roku też jedziemy. I też tą samą drogą pojadę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Justinaa » 05 maja 2015, 11:13

wiktorkaczy, ja w tym hotelu co prawda nie spałam :-) ale słyszałam od trenera, który prowadzil u nas szkolenie, że hotel jest fatalny
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Deco-Ania » 05 maja 2015, 11:57

Justinaa pisze: ale słyszałam od trenera, który prowadzil u nas szkolenie, że hotel jest fatalny
a ja mogę tylko potwierdzić.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 05 maja 2015, 14:47

Od kiedy mamy dzieci,w Kuźnicy byliśmy dwa razy z rzędu-dzięki komuś kto polecał tę wioskę na FW.Z małymi dziećmi to b.fajne miejsce-plac zabaw przy samym morzu (od strony portu),również od strony portu miejsce spacerowe (gastronomia,gokarty i inne bajery),do plaży śmiesznie blisko skądkolwiek-bo Kuźnica jest b.wąska (myk przez tory i już).Plaża prawie pusta,nawet w sierpniu,są drobne muszelki:)Baza wypadowa pod cały półwysep helski rewelacyjna-i w 1 stronę i w 2 stronę wszędzie blisko.Natomiast trzeci raz nie pojechaliśmy do Kuźnicy,gdyż pod większe dzieci i dorosłych :p po 2 razach z rzędu,już chce się czegoś nowego.Minusem miejscowości jest ruchliwa i hałaśliwa droga dojazdowa wzdłuż półwyspu i dość wąskie chodniki,niezbyt ciekawe kwatery,gdyż w większości są to prywatne domy architektury różnej.Jednym słowem jak ktoś szuka prężnego pensjonatu/ośrodka z bajerami dla dzieci czy siebie, to tam ciężko znaleść coś w tym stylu,pewnie są pojedyńcze miejsca.Jest też spory kemping trochę oddalony od centrum Kuźnicy.Straganów faktycznie brak,raj dla rowerzystów-ścieżka nad samym morzem przez półwysep.Odrobinę brak mi "klimatu" i "uroku" tzn spaceru do morza przez las,a nie przez tory,zbyt ruchliwea droga dojazdowea,brak chociaż małego klifu (płasko bardzo-ale to pod wózki z kolei dobre).Ogólnie polecam bardzo ze względu na fajną i pustą plażę,dla rodzin z małymi dziećmi i osób szukających spokoju i ciszy.No i blisko jest.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 15 cze 2015, 9:45

Ej,przejrzałam ten wątek i nasunęło mi się to,że dzielcie się proszę informacjami na temat fajnych kwater,pensjonatów,domków,apartamentów/mieszkań,kempingów itp,nie trzymajcie ich dla siebie.Po co ja czy część forumek ma tracić czas na poszukiwaniu zakwaterowania,skoro można tutaj zrobić sobie bazę polecanych miejsc do spędzania czasu z dziećmi -dużych i małych.Namiarami podzieliło się niewiele z nas,powiedzmy że jakieś 80-100 forumek udziela się na forum w miarę regularnie,wystarczy że każda podałaby chociaż 1 namiar i już mielibyśmy pokaźną listę miejsc godnych polecenia na wakacje.Przecież większość z nas ma dzieci nie od dziś,większość nad morzem przynajmniej raz była (góry pewnie rzadziej),większość wraca zadowolona a namiarów tu nie zostawiacie-a szkoda,bo na tym polega WYMIANA informacji i nie ukrywam,że dzieląc się jakąś informacją też chciałabym coś skorzystać w zamian.Tak samo jak się coś w Łodzi dzieje ciekawego,czy gdzie są ciekawe promocje dzielimy się newsami,tak i tutaj fajnie byłoby aby zostawiać ślad.Morze,góry,dajcie namiary-nawet jak miejsce nie ma swojej strony www.Nie każdy chyba kwateruje się u rodziny czy znajomych...
Monika-wy dużo podróżujecie i masz starszaka co jest plusem-daj proszę znać gdzie noclegujecie podczas wypadów.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Deco-Ania » 15 cze 2015, 10:33

Blue, część namiarów jest tez tutaj: viewtopic.php?f=14&t=683&hilit=maj%2C+czerwiec
I wcale nie odniosłam takiego wrażenia - robiąc rozpoznanie wakacyjne w tym roku otworzyłam wszystkie linki z tego wątku i wcale nie było ich tak mało.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: mikron123 » 15 cze 2015, 14:26

Ja polecam we Władysławowie dom wypoczynkowy famillyinn http://www.familyinn.wladyslawowo.info.pl/, właścicielka miła,pokoje czyste,zadbane,do plaży bliziutko, dla dzieci plac zabaw i pokój zabaw. Byłam 2 razy i pojadę pewnie jeszcze ale na razie wladkowi mówię dość.
W Jastrzębiej Górze byłam dwa raz jeszcze bez dziecka w domu wczasowym Cuma. Właściciele to nasi znajomi więc było miło,placu zabaw wtedy jeszcze nie mieli- tzn w 2010 I 2011 R,teraz nie wiem.był taki pokój z zabawkami w razie nie pogody.minus to odległość do morza,ale pozatym nie miałam zastrzeżeń. W Karwii nocowalismy w Rybitwie, ale było tam średnio. ..szukałam noclegów na ostatnią chwilę, więc cieszyłam się ze coś wogole znalazłam. Największy minus to ilość ludzi,wolę mniejsze miejsca na wypoczynek bo po prostu ciągle ktoś się kręcił po korytarzach,przeszkadzał mi ten hałas.pozatym standardowe pokoje,wiem jednak ze już u nich wynająć bym nie chciała.
mikron123
 
Posty: 339
Rejestracja: 06 mar 2013, 19:53
Has thanked: 52 times
Been thanked: 3 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 17 cze 2015, 17:30

Dziewczyny, nie wiem czy ktoś wstawiał linka do tej strony ale moja mama znalazła przez nią miejsce na wakacje z wnuczkami.
http://www.dzieciochatki.pl/
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 18 cze 2015, 11:42

caixa-ja z tej strony korzystam od dawna (któraś forumka wstawiała,chyba ola),ale nie ma to jak z polecenia:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 18 cze 2015, 12:22

No właśnie wydawało mi się , że ktoś w stawiał. Podoba mi się , że wszystko jest zebrane i opisane w ten sam sposób. I są opinie.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Myski » 18 cze 2015, 19:53

My właśnie z tej strony wybraliśmy jedno miejsce w Kościelisku, jeśli się sprawdzi, to dam znać na forum ::)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Myski
 
Posty: 491
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: lmyszka » 18 cze 2015, 20:21

Dziewczyny a możecie polecić jakieś miejsce blisko Łodzi gdzie można by wyskoczyć na 3 dni z rodziną?
Musi być dojazd PKP lub PKS i nie jazda kilku godzinna, ale max do godziny.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ola » 18 cze 2015, 20:50

lmyszka, Grotniki? W sumie nigdy nie byłam, ale słyszałam dość dobre opinie.
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: lmyszka » 18 cze 2015, 21:00

ola, a jest tam jakaś woda? I jakiś pensjonat, kwatera że można wynająć?
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: niesia2708 » 18 cze 2015, 22:37

lmyszka, a okolice Zalewu Sulejowskiego??Smardzewice? Do Tomaszowa masz na pewno autobusy a do Smardzewic komunikacja miejska. Są hotele i są też pokoje do wynajęcia.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: malulu » 19 cze 2015, 6:08

lmyszka, Smardzewice albo z drugiej strony Zalewu - Borki. W jednym i w drugim miejscu znajdziesz sporą bazę noclegową, wypożyczalnię kajaków, rowerów wodnych itp.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 19 cze 2015, 9:01

Ja proponuję Uniejów:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 19 cze 2015, 10:02

malulu pisze:Smardzewice

swego czasu jeździliśmy tam na weekendy parę razy do roku, i tak przez kilka lat. Fajne miejsce dla zakochanych ;) albo rodzin z dziećmi. My nocowaliśmy zawsze "U Stoczka", bardzo blisko tamy i plaży, niedaleko są również restauracja i GreenBar
http://www.stoczekagro.pl/
przy czym zaznaczam, że dawno tam nie byliśmy (na tej kwaterze) i nie wiem czy się np. standard nie opuścił
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ola » 19 cze 2015, 10:10

gwyneth1975 pisze:Ja polecam choc nie jestem olą
teżtam nie byłam, ale słyszałam że ludzie sobie chwalą.
Borki są też ok.
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: lmyszka » 19 cze 2015, 11:27

No to już wiem w jakim kierunku szukać :)
Dzięki
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Agania » 19 cze 2015, 12:19

lmyszka, ja proponuję też nad zalewem ale nieco w głąb lasów - tuż przy plaży, w sosnowym lesie, agroturystyka na końcu wsi (jeździ autobus z Tomaszowa).
http://www.karolinow.za.pl/
Obrazek
Agania
 
Posty: 259
Rejestracja: 25 lis 2012, 22:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 25 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: niesia2708 » 19 cze 2015, 12:38

Agania pisze:lmyszka, ja proponuję też nad zalewem ale nieco w głąb lasów - tuż przy plaży, w sosnowym lesie, agroturystyka na końcu wsi (jeździ autobus z Tomaszowa).
http://www.karolinow.za.pl/

I spacerkiem przez las do mnie :) a szczerze jakbyście przyjechał w okolicach 16 to mogę Was po drodze zgarnąć i podrzucić do Smardzewic/Karolinowa/Tresty bo pracuje blisko dworca.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: malulu » 19 cze 2015, 13:31

niesia2708, wybierasz się na wianki w sobotę do Smardzewic?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: niesia2708 » 19 cze 2015, 23:02

malulu, nawet nie wiedziałam że coś jest :roll: Ale wątpię, pogoda kiepska a i nie wiem o której wrócę z gór.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: agnieszka_katarzyna » 23 cze 2015, 14:08

Ja również polecam Dębki, mało ludzi, piękna plaża, szybki dojazd z Łodzi. Byliśmy już tam dwa razy ale poza sezonem, polecam http://www.arturo.debki.pl/ we wrześniu płaciliśmy 180zł za dobę za domek, a tydzień temu wróciliśmy z http://www.bosanoga.pl/ - 200zł za dobę za domek, w domku mieszkały 4 osoby dorosłe i 2 dzieci więc cena sensowna chyba :)
a jak góry, to ze względów rodzinnych http://www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/noclegi&ID=74, totalne 'odludzie', posiłki gotowane na miejscu - genialne pierogi, w zeszłym roku nocleg kosztował chyba 35zł od osoby, jednak wg mnie to typowe miejsce na rowery lub chodzenie po górach, choć przyznam, że wózkiem można tam śmiało jeździć po szlakach :)
Awatar użytkownika
agnieszka_katarzyna
 
Posty: 178
Rejestracja: 05 lis 2012, 12:14
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ppola » 23 cze 2015, 14:13

agnieszka_katarzyna pisze:polecam http://www.arturo.debki.pl/ we wrześniu płaciliśmy 180zł za dobę za domek,
to było pierwsze miejsce na które zwróciłam uwagę, bo spodobały mi się szczególnie atrakcje na terenie ale w sezonie to 430 zł za dobę a że chcielismy jechac sami to koszta wyszły nie małe ;;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ppola
SuperMama
 
Posty: 4824
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:30
Has thanked: 13 times
Been thanked: 124 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: agnieszka_katarzyna » 23 cze 2015, 14:50

ppola, a Łucji bardziej podobało się wbrew pozorom w tych drugich domkach - Bosanoga - mają drewniany statek, piaskownicę, zjeżdżalnię, drabinki - nie jest źle i właściciele są super, a na stronie na fb https://www.facebook.com/BosanogaDebki?fref=ts widziałam, że na hasło ' facebook" jest 100zł zniżki na tygodniowy pobyt w czerwcu ale też nie wiem jaka cena w sezonie.
Awatar użytkownika
agnieszka_katarzyna
 
Posty: 178
Rejestracja: 05 lis 2012, 12:14
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: lmyszka » 29 cze 2015, 7:52

No to znowu ja bo mi już głowa pęka.

Może znacie jakieś konkretne namiary na takie kwatery weekendowe?
Nie chce aby był to hotel. Wolała bym domki lub agroturystykę aby jak najwięcej przebywać na powietrzu.

Zakres poszukiwań to Zalew Sulejowski, Przyjezierze, Ślesin i te okolice.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: malulu » 29 cze 2015, 8:20

lmyszka, szukane na szybko: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,domk ... ce,60.html
http://www.sulejowski.pl/baza-noclegowa ... lejowskipl

Nigdy nie korzystałam z wykupionych noclegów w Smardzewicach, także nie podpowiem jak z jakością.

Edit:
przypomniało mi się, że z Łodzi do Smardzewic jest bezpośredni bus.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 29 cze 2015, 9:51

lmyszka, ja podałam wcześniej ale jeszcze raz http://www.stoczekagro.pl/ Swego czasu często tam jeździliśmy, blisko do tamy, plaży, lasu i dwóch restauracji. W domu jest kuchnia więc można sobie gotować samemu (przynajmniej kiedyś była taka możliwość)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróżowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości