Dziecko i góry

Dokąd jechać z małym dzieckiem? Co zabrać? Nasze doświadczenia podróżnicze.

Dziecko i góry

Postautor: Eilheart » 27 paź 2021, 9:23

Witajcie!

W jakim wieku zaczęliście zabierać swojego malucha w góry? Jeśli ma się odpowiednią siłę i tężyznę fizyczną to na takie, na przykład, karkonoskie szlaki można wziąć malucha w nosidełku. Ja jednak zastanawiam się nad większym dzieckiem. Mój syn ma w tej chwili cztery lata i chociaż lubi spacerować i wydaje mi się, że jak na takiego kurczaka to ma całkiem niezłą wytrzymałość, ale zabieranie go do Szklarskiej chyba nie ma sensu. Zwłaszcza z wycieczkami. Ile czekaliście z góskimi spacerami?
Running errands in the city, popping pills, and looking pretty
Awatar użytkownika
Eilheart
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 9:15
Lokalizacja: chwilowo wielkopolska
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Dziecko i góry

Postautor: Zulka202 » 16 sty 2022, 19:13

Mój bywa w górach od zawsze. Pierwszy raz jako 4 miesięczny szkrab, w nosidełku ;) Obecnie ma 4 lata i już ciągnie w góry sam :D
Awatar użytkownika
Zulka202
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2022, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Dziecko i góry

Postautor: Blue » 21 sty 2023, 22:21

Szklarska Poręba-nieduza i spokojna.Własciwie na.upartego pieszo.mozna zejsc ja wzdłuż i wszerz.Pyszna pączkarnia Al.Pączino z okienkiem live cooking.Blisko na szlaki-zaliczyliśmy wodospad Kamienczyka i dojscie do 1szej stacji na Szrenicę.Resztę trasy pomoglismy sobie wyciągiem.W Górach Izerskich byliśmy na Wysokim Kamieniu.Dodatkowo na tarasach widokowych-Złotym Widoku.Oczywiście też termy w Cieplicach dla relaksu oraz narty (głownie dzieci bo moje jezdzenie to nie sportowe =)))) ).Zaliczylismy tez hutę szkła Julia oraz Rynek Wrocławski w drodze powrotnej.Fajne okolice choć moje serce należy do Tatr.Karkonosze podobają mi się,ale góry Izerskie to już takie trochę pagóry,szału nie zrobiły.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Dziecko i góry

Postautor: LKyper » 17 mar 2023, 9:12

z najstarszą córką pojechaliśmy na Morskie Oko pierwszy raz, zabraliśmy wózek, więc ogólnie wycieczka się udała, nie byliśmy bardzo zmęczeni
LKyper
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2023, 8:51
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Podróżowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości