Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Dokąd jechać z małym dzieckiem? Co zabrać? Nasze doświadczenia podróżnicze.

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: kasieńka 85 » 24 lip 2017, 22:01

Dzięki! :-*
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: kari » 05 sie 2017, 8:58

poszukuję jakiejś kwatery w Kazimierzu Dolnym i Nałęczowie, znacie jakieś, polecacie?
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: mikron123 » 05 sie 2017, 21:19

Willa irys w Kazimierzu Dolnym polecam bardzo, piękne pokoje, ogród, place zabaw, baseny.napewno tam jeszcze wrócimy bo Wogole cała okolica piękna i baaardzo polecam Magiczne Ogrody w Janowcu. Mój niespełna 4 latek był zachwycony, wszystko zaliczył 2 razy a i my dorośli miły spędziliśmy tam czas.
mikron123
 
Posty: 339
Rejestracja: 06 mar 2013, 19:53
Has thanked: 52 times
Been thanked: 3 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: kari » 05 sie 2017, 21:36

mikron123, napisałam do nich, ale nie mają pokoi na termin który potrzebuję :(
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Paulina S. » 09 sie 2017, 23:01

Jeśli ktoś chciałby spędzić urlop z rodzinką w ciepłych stronach, w których piękna pogoda jest gwarantowana, jedzenie bardzo smaczne i różnorodne (spróbowanie wszystkiego w tydzień jest niemożliwe ;)), są baseny, brodziki, zjeżdżalnie dla mniejszych i większych, animacje dla dorosłych i dzieci, liczne udogodnienia i atrakcje dla maluchów (mini club, specjalna strefa na plaży dla rodzin, dziecięce menu, toalety dla dzieci itd.), przemiła obsługa mająca też podejście do dzieci... to z pełnym przekonaniem polecam hotel Club Nena w okolicach Side. To były wspaniałe wakacje :) Laura wybawiła się za wszystkie czasy. A ja najadłam się pyszności za wszystkie czasy :D
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: lmyszka » 10 sie 2017, 8:51

lmyszka pisze:Rodzice w tym roku jada do Ustronia - Willa Donia.
Na stronie wygląda super, zwłaszcza te nowy dom.
Zobaczymy jakie opinie będą jak wrócą.


Z czystym sumieniem mogę polecić. Sam dom piękny i bardzo zadbany, pokoje czyste. Codziennie rano czekała na gości ciepła kawa z ekspresu.
Okolica piękna i masa atrakcji dla dzieci.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Paulina S. » 29 sie 2017, 18:28

Szukam fajnego miejsca w górach (obojętnie w których, ale im bliżej/im szybszy i lepszy dojazd, tym lepiej). Pensjonat, hotel, kwatery... Fanie, gdyby były jakieś atrakcje dla dzieci, np. bawialnia. Ach, i żeby ogrzewanie dobrze działało, bo chodzi mi o wyjazd zimą: po Świętach lub w trakcie ferii :) Co polecacie, gdzie byłyście? :)
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Deco-Ania » 29 sie 2017, 18:35

Paulina S. - Cottonina w Świeradowie Zdroju.
My co prawda chyba w najbliższą zimę odpuszczamy - ale byliśmy tam już czterokrotnie (wyjazdy: zima, wiosna)
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 29 sie 2017, 19:32

Paulina S., a ja polecam Marię w Szczyrku. Pod kątem dzieci, waszym, lokalizacji, dojazdu. Super właściciele.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 29 sie 2017, 19:50

Paulina S., a ja polecam portal http://slowhop.com/pl/ Myślę, że wszystkie miejsca tam są godne polecenia i uwagi, wiele jest sprofilowanych pod kątem rodzin z dziećmi. Jak chcesz znaleźć miejsce klimatyczne to polecam ten portal do poszukiwań. My stamtąd pojechaliśmy na ferie do Chaty Miłośliwka 70 km od Zakopanego, chociaż myślę, że akurat to miejsce to nie jest to czego akurat w tej chwili szukasz więc nie piszę więcej :)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Paulina S. » 29 sie 2017, 21:59

Deco-Ania pisze:Paulina S. - Cottonina w Świeradowie Zdroju.
Czytałam Twoją opinię i już weszłam na ich stronę. Nie powiem, bardzo kusząca jest ich oferta. Tak z ciekawości - korzystaliście z "Baby Spa" ;;) ?
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 30 sie 2017, 6:27

Deco-Ania, fajne. A jak wygląda sprawa stoku. Jest tylko 1 wyciąg gondolowy i jedna trasa? Jakie kolejki?
Musze pomyśleć o tej miejscowości.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Deco-Ania » 30 sie 2017, 9:03

caixa, fakt - na tym głównym stoku trasa jest jedna. Wiadomo że nie tak jak za granicą, ale jak na nasze polskie warunki -trasa bardzo ok. Najtrudniejszy odcinek można pokonać lasem -wtedy jest trochę dłużej a bardziej płasko.
Dla maluchów - mały wyciąg do nauki.
Jeżeli chodzi o kolejki do gondoli - tu byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Pamiętam jak czasamimusielismy stać dłużej niż trwał zjazd -a tu krótka chwila. Nawet podczas ferii zdarzało się że zjezdzalismy prosto do wagonika.
Na całe ferie - to może być nudno (jedna trasa) -ale na krótki wypad to fajne miejsce.

Gdybyście chcieli się wybrać to rezerwuj pokój w budynku Mineral Spa. Co prawda wtedy posiłki są w innym budynku Ale za to basen i Spa na miejscu. Naogladalam się ludzi biegajacych zimą w szlafrokach pomiędzy budynkami (bo jak jest cieplo to ma to nieco mniejsze znaczenie).
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 30 sie 2017, 11:24

Deco-Ania, dzięki. Na bookingu jest fajna opcja ale nie wiem w którym budynku jest pokój. Właściwie są to dwa. Dla nas bardzo wygodne. Bo u nich na stornie proponują 1 pokój z 2 dostawkami. Średnio to widzę.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Deco-Ania » 30 sie 2017, 17:53

caixa, Dwa pokoje to chyba będzie wygodniejsza opcja.
Kiedyś dostaliśmy taki pokój, że po wstawieniu dostawki dla Antosia i łóżeczka dla Julka nie bardzo można było się w ogóle ruszać. Na szczęście po "reklamacji: przenieśli nas do większego.


A w nieco bliższej odległości (np. na weekendowy wypad) polecam Hanza Pałac. Tu chyba lubimy jeździć nawet bardziej niż do Cottoniny.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Amelinka85 » 29 wrz 2017, 19:16

My w tym roku byliśmy w Grecji w miejscowości Ierapetra w hotelu Arion palace, który polecam z całego serca! Rewelacyjne miejsce dla rodzin z dziećmi według mnie. Takie spokojne i nieprzepelnione. Co prawda nie ma wielu zjeżdżalni i mnóstwa atrakcji jak np. w hotelach egipskich, ale jedzenie było pyszne, piękne widoki, basen odpowiedni także dla dzieci i cisza i spokój. Bardzo polecamy:)
Amelinka85
 
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2017, 18:55
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Justinaa » 23 paź 2017, 9:53

A mnie się tak własnie skojarzyło, że nie pisałam Wam jeszcze o fajniej miejscówce na weekend, niedaleko Kleszczowa - Resort Stara Wieś. Mają tam kilka opcji noclegowych, domki mobilne dla max. 4 osób, albo apartamenty całoroczne dla 6 osób, strefę Spa, a tam m.in. grotę solną, basen (niestety czynny tylko w okresie letnim), jaccuzi (czynne do połowy listopada) i oczywiście szerokim wyborem zabiegów i salkę zabaw dla dzieci z kominkiem i stołem do ping ponga. Sam ośrodek jest położony na ogromnym, zalesionym terenie, nad rzeką, można więc pospacerować, zrobić ognisko etc. Trzeba tylko wiedzieć, że nie ma tam opcji wyżywienia :) a i do najbliższego sklepu, baru, nie jest TAK blisko :) trzeba więc przyjechać z zapasami jedzenia, natomiast na miejscu jest kuchenka (nie za duża, bodajże dwa palniki), lodówka i wszystkie potrzebne sprzęty. My byliśmy tam po raz pierwszy rok temu i w ten weekend ponownie się tam wybieramy.

W podobnej odległości i o podobnym charakterze są też Domki Osada Osjaków i niedaleko Nagawek i Kołacinka - Borówkowe Domki. Co prawda nie byłam ani w jednym ani drugim miejscu, ale słyszałam same dobre opinie :)
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Myski » 23 paź 2017, 12:49

Justinaa my także byliśmy tam w zeszłym roku - super miejsce >D Wszystko co napisałaś - potwierdzam, prawda. My mieliśmy tylko jedno "ale" - wynikło ono ze źle przekazanej informacji recepcji. Otóż tam są turnusy - sobota - sobota. My przyjechaliśmy we wtorek i byliśmy do soboty. Nikt nas nie poinformował, że cena jaką zapłaciliśmy za pobyt 4 dniowy, była tak na prawdę ceną za pobyt 7 dniowy... Dowiedzieliśmy się o tym wyjeżdżając. Domyślasz się jakie było nasze rozczarowanie, bo miejsce bardzo nam się spodobało i z pewnością wiedząc, że płacimy za tydzień, zrobilibyśmy wszystko, żeby na ten tydzień przyjechać. Zareklamowaliśmy całą sytuację - właściciel był nieprzejednany - co zrobiło na nas bardzo złe wrażenie... Nie mniej samo miejsce jest super i stwierdziliśmy (razem z rodziną, z którą wtedy byliśmy), że na pewno jeszcze tam wrócimy >D Natomiast byłam na ich stronie w tym roku i może pokłosiem tamtej sytuacji było to, że już nie dało się nie zauważyć, że cena jest za turnus... ::)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Myski
 
Posty: 491
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Justinaa » 23 paź 2017, 12:53

Myski, o widzisz, ja też nie wiedziałam, że tak jest, ale my tam bywamy poza sezonem :) wówczas są chyba bardziej elastyczni w kwestii ilości dni pobytu :)
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: martonia » 17 lis 2017, 13:09

Dziewczyny możecie polecić przyjazny rodzinie nocleg w Krakowie, w przyjemnej okolicy, bliżej rynku niż obrzeży? ;)
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: agnieszka19 » 20 lis 2017, 10:55

My w tym roku w ferie jedziemy tam:
http://www.schroniskoodrodzenie.com/

Miejsce polecone i mam nadzieję, że się nie zawiedziemy...No i tym razem to Martynka będzie ze swoją "psyjaciółką" :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Patrycja11 » 20 lis 2017, 11:04

agnieszka19, jak fajnie wygląda. Wzieliście pokoje z łazienkami? Cennik na stronie jest obowiązujący?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: agnieszka19 » 20 lis 2017, 11:20

Tak, mamy pokój z łazienką. W sumie nie patrzyłam na cennik... my płacimy 150 zł za noc za naszą czwórkę...
Po powrocie zdam relację :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Patrycja11 » 20 lis 2017, 12:07

agnieszka19, po twoim powrocie może być dla nas za późno, bo my jedziemy przed wszystkimi feriami, stąd moje pytania, bo mi się spodobało ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: agnieszka19 » 20 lis 2017, 17:49

Patrycja to nie wiem jak z miejscami... Zadzwoń zapytaj ale na pierwszy tydzień ferii ostatnie pokoje dostaliśmy...
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ola » 20 lis 2017, 18:07

Poszukuje sprawdzonych noclegów nad jeziorem. Kaszuby / Mazury. Noclegi z nastawieniem na dzieci a jednocześnie aby było gdzie pojeździć rowerem.
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: klara76 » 20 lis 2017, 18:22

My byliśmy tutaj http://www.noclegi-kaszuby.strefa.pl 2 lata temu. Podobało nam się.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4678
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: misiao1983 » 12 sty 2018, 9:28

Ja mogę polecić miejscówkę z której ostatnio wróciliśmy - Szklarska Poręba -'Blue Mountain Resort ," apartament z aneksem kuchennym w cenie aquapark, sauny, pokój zabaw dla dzieci z minifiglorajem, pokój gier,przedszkole narciarskie ( jak byliśmy nie działało,bo dop spadl snieg ), mozliwosc dokupienia sniadan czy obiadokolacji w formie stolu szwedzkiego ( jedzenie pycha ). Już mi się marzy wrócić tam bez dzieci :))
https://blue-mountain-resort.pl/?gclid= ... wYQAvD_BwE
Obrazek
[/url]Obrazek
Awatar użytkownika
misiao1983
SuperMama
 
Posty: 1097
Rejestracja: 04 cze 2013, 19:21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 12 sty 2018, 10:01

misio-fajne miejsce:)
Mam w Szklarskiej rodzinę,niestety odwiedzaną sporadycznie.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: michalka84 » 24 sty 2018, 11:14

Czy ktoras z Was byla w willi Rysia w Karwi. Wybieram sie tam latem i szukam opinii moze ktos mial jakies doswiadczenia z gospodarzami
Obrazek
Obrazek
michalka84
 
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2017, 12:55
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: sardynka » 01 lut 2018, 14:58

My właśnie wróciliśmy z https://www.hotel-faltom.com.pl i szczerze polecam na wyjazd z dziećmi >D co prawda lokalizacja jeśli chodzi o bliskość morza, widoki etc średnia ale generalnie na terenie hotelu jest tyle atrakcji, że nawet nie ma po co z niego wychodzić ;)
Nasze dzieciaki zachwycone (świetna sala zabaw, codzienne animacje i fajny basen), ja mam dwa kg na plusie bo jedzenie przepyszne :p no i cena bardzo przyzwoita :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 01 lut 2018, 17:18

sardynka, wygląda fajnie.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 01 lut 2018, 20:01

sardynka-bardzo fajne ;;))
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: malaJu » 04 lut 2018, 12:47

Jako miłośniczka wypoczynku z dala od ludzi i w domowych warunkach (czyli kuchnia musi być!) polecam Lavendowo w Karkonoszach www.lavendowo.pl. Zimą najlepiej apartament kominkowy, bo jak nazwa wskazuje, jest kominek, a to daje duuużo klimatu. Latem już bez różnicy, choć ten jest największy. Minus? Dwa łózka podwójne, co przy dwójce dzieci może być problemem, jeśli są już nieco starsze. Jest też na stałe dostawka w postaci łóżka z IKEI z barierką, więc nasi się podzielili bez problemu. Dla mniejszych wiem, że jest opcja łóżeczka turystycznego.
Na miejscu: grill, ognisko, trampolina, basen (opcja letnia), sanki do wypożyczenia (opcja zimowa) no i od niedawna sauna!
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: malulu » 16 lut 2018, 13:09

40 km od Karpacza polecam Lawendowy domek: http://lawendaizerska.com/. My byliśmy w tamtym roku i było wspaniale. Domek czyściutki z aneksem kuchennym i łazienką. Do dyspozycji grill, leżaki. Dzieci do 3 rż nie płacą. Starsze mają ulgę. Świeże jajka dostaliśmy na dzień dobry, nieograniczony dostęp do warzywaniaka oraz ciszę i spokój. Na tym nam zależało.

Warte zobaczenia: zamek Czocha (tam odbywają się wakacje z Harrym Potterem), Stóg Izerski, Świeradów Zdrój, trochę dalej Karpacz, park miniatur w Kowarach, ewentualnie Praga. Jak ktoś wybiera się w tamte regiony to polecam odwiedziny w najwiekszej fabryce szklanych bombek w Złotoryi i zakupy w sklepie przyzakładowym z mega rabatami.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Deco-Ania » 16 lut 2018, 13:16

malulu pisze:tam odbywają się wakacje z Harrym Potterem)
Nie kuś, nie kuś...

My chyba jednak sam Karpacz byśmy obstawiali, bo
malulu pisze: zamek Czocha(...), Stóg Izerski, Świeradów Zdrój
już znamy - przez 3 lata jeździliśmy do Świeradowa.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ola » 11 mar 2018, 18:21

Zakopane - blisko centrum. Ktoś coś poleca? :) Najlepiej Krupowki. (Willa Vita odpada - po wpłacie zaliczki okazało się ze parking mają ograniczony i jest możliwość zaparkowania auta 1km od kwatery. )
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: caixa » 11 mar 2018, 18:38

ola, polecam to
https://czarniakowka.pl
Blisko do Krupówek, przestronne apartamenty, dom obok to najlepsza knajpa włoska. Przepyszne śniadania!!!
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: martonia » 12 mar 2018, 9:35

Dziewczyny, czy polecicie przyjazny rodzinie nocleg w Jastarni? Może znacie też na miejscu dobre obiady domowe - pod jakim adresem?
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: malulu » 12 mar 2018, 9:41

martonia, najtaniej nie jest, ale wyposażenie, jedzenie super http://www.annajastarnia.pl/.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: ola » 12 mar 2018, 17:44

caixa, dzięki :) pisałam i nie mają miejsc :( a widać fajna miejscówka :)
martonia, również polecam Wille Anne w Jastarni :) pierwszy nasz wyjazd z Hanulą był właśnie tam:)
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: MamaŻaby » 19 mar 2018, 18:33

Dziewczyny możecie polecić jakąś kwaterę w Kuźnicy?
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 19 mar 2018, 18:51

MamaŻaby-my przez 2 lata mieszkaliśmy w Kuźnicy na Helskiej-blisko szkoły.Jedno jest pewne-gdziekolwiek w Kuźnicy znajdziesz miejsce to do plaży masz gwarantowane max 5 min,tak tam jest wąsko lądu;)Odradzam Plac Rybaków-ten nie zrobił na nas dobrego wrażenia.Uwielbiam Kuźnicę i bardzo dobrze wspominam to miejsce-cicho,spokój,pustawe plaże (nawet w sierpniu) no i praktycznie brak straganów.Ale to dla takich,co lubią takie klimaty,czasem czuliśmy się jak na prywatnej plaży:)Od strony portu spacery przed zachodem słońca.Ktoś na FW polecił tę miejscowość i nam podpasowało.Za to obok w Jastarni i jeszcze lepiej we Włodku-tłum,tłum i jeszcze raz tłum.Nie dla nas,za to miłośnicy rozrywek będą zadowoleni.Ale tez muszę uczciwie napisać,że ze dla starszych dzieci może w Kuźnicy być nudnawo-my byliśmy tam z maluszkami.

W Jastarni (martonia ty pytałaś) mieszkaliśmy m.in.w Proserpinie-położenie fajne,blisko centrum,ale jakie cienkie ściany...Słychać rozmowy sąsiadów,no chyba,że trafiliśmy na głośną rodzinkę po prostu.Właściciele za to przemili i gościnni.Mimo to raczej niekoniecznie polecam.No ale ja szukałam czegoś w lipcu na kilka dni,chwilę przed samym wyjazdem,więc brałam gdzie wolne,praktycznie od ręki,nawet miejscowość nie robiła mi różnicy-bo dojedzie się w sumie wszędzie,do tego frajda przemieszczać się po wybrzeżu:)W samej Jastarni spędziliśmy niewiele,bo przemieszczaliśmy się do Jastrzębiej,Karwii i okolic.My ogólnie lubimy sie przemieszczać,zaczęłam taka formę "objazdową" jeszcze z przyjaciółką,gdy we 2 objechałyśmy spory kawałek wybrzeża.Mój brat identycznie lubi podróżować,dzięki temu "zalicza" wiele miejsc za 1 wyprawą.Pewnie dlatego tak lubię Rodzinę Bez Granic i kino drogi;)I camping mi sie ciągle marzy,ale taki rasowy.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Patrycja11 » 27 mar 2018, 9:06

Dziewczyny gdzie jeździcie/byłyście/polecacie w Karwi?
Chcemy wyskoczyć na weekend majowy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: mikron123 » 27 mar 2018, 10:25

Latarnik w karwii bar poleca moja koleżanka, ja natomiast nie polecam rybitwy!!
mikron123
 
Posty: 339
Rejestracja: 06 mar 2013, 19:53
Has thanked: 52 times
Been thanked: 3 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: agunia » 27 mar 2018, 11:21

My jezdzimy do Toskanii ale nie wiem czy oni nie dzialaja tylko sezon czerwiec-wrzesien bo wlasciciele sa z Warszawy.
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Robo » 27 mar 2018, 16:44

Ma ktoś jakiś hotel godny polecenia nad morzem? Cena nie gra większej roli.
Gdyby życie miało sens, ludzie albo zachowywaliby się dużo lepiej, albo chodzili przerażeni z powodu złych rzeczy, które codziennie robią.
Awatar użytkownika
Robo
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2018, 21:03
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: niesia2708 » 27 mar 2018, 20:15

Może Wy macie jakiś pomysł... potrzebuję nocleg okolice Wrocław/Opole. Najlepiej jakiś ośrodek, hotel żeby była sala zabaw, wyżywienie, gdzie iść na spacer... Myślę ewentualnie o Kotlinie Kłodzkiej bądź może coś w naszą stronę przychodzi Wam na myśl?
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: niesia2708 » 31 mar 2018, 8:01

Paulinka pisze:Osada Śnieżka w Łomnicy

Dziękuję za polecenie. Właśnie zarezerwowałam tygodniowe wakacje ;)
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Polecane hotele, pensjonaty, kwatery prywatne

Postautor: Blue » 31 mar 2018, 8:38

Niesia-miejscówka zapowiada się super:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróżowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości