Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Dokąd jechać z małym dzieckiem? Co zabrać? Nasze doświadczenia podróżnicze.

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: Blue » 25 lut 2024, 17:26

Pamiętam,licea pewnie.Moja wogole.rok temu na.oboz nie.pojechala.Jedynie z dziadkami w lipcu i z nami.do Tuecji w.sierpniu.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18392
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: klara76 » 25 lut 2024, 17:30

Moja chyba nigdzie nie pojedzie. Do zeszłego roku jeździła na kolonie, które organizował nauczyciel z podstawówki. Znała kadra i dzieciaki. Teraz nie bardzo ma z kim pojechać, jakieś te znajomości nie zbyt mocne są, a z bliska koleżanką, z którą była w tamtym roku, niestety drogi się rozeszły. Młoda nie pojedzie na obóz z ludźmi, których nie zna. Taki typ.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4680
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: Blue » 25 lut 2024, 19:48

Niestety Starsza też bez kolezanki.Młodsza z.koleżanką a Starsza bez.W szkole jest duzo wycieczek zagranicznych,rodzice wyskakują z.kasy.A termin tez nie.kazdemu ten.pasuje.akurat,1 z kolezanek w sierpniu moze ale wtedy to mamy nasz urlop rodzinny w 4kę.Trudno,pozna.kogos.Jej roczniki tez beda.
Myslę ze to trzeba stopniowac.Teraz czas na wyjazdy zorganizowane,potem.level wyzej bo zorganizowane ale z dyskoteką a potem.juz same beda chcialy z mlodzieza/chlopakiem.jezdzic...Ale nie chcę przyspieszac niczego.Na szczescie dala.sobie wytlumaczyc i jest zadowolona.W klasie.ma.roczniki 2008 i 2009 (to ten posrany.podwojny rocznik) wiec musi.sie liczyc.ze jako 2009.nie bedzie miala tych przywilejow co 2008 (wstep na dyskoteki od 16.lat)a poniewaz wiem.od roznych rodzicow ze mlodziez.mlodsza niz 16 lat potrafi przekonac kadre w wakacje do wyjsc na disco,to ja.nie zgadzam.sie.i już na żadne party campy w tym roku.Albo jedzie i zwiedza albo niech siedzi w domu.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18392
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: ava » 26 kwie 2024, 10:13

W tym roku wyjątkowo nie jedziemy do Rowów :lol: Dwa dni temu zaklepałam nasz główny urlop w Szklarskiej Porębie. Pierwszy raz będziemy w typowym hotelu z wyżywieniem. Mam nadzieję, że miejsce będzie warte ceny :roll:
W sierpniu planujemy też 3-4 noce nad polskim morzem, ale tu będziemy po prostu czekać na pogodę i na ostatnią chwilę zamówimy jakiś nocleg.

O koloniach moje dzieci nie chcą słyszeć. Nie będę ich zmuszać.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8875
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: ppola » 26 kwie 2024, 10:25

U nas już w zasadzie większość wyklarowana, wspólnie w tym roku Tunezja bo jeszcze nie byliśmy :lol: Mancia w tym roku dwa obozy - judo i break ( ekipa na tym druga jest wow, praktycznie cała kadra narodowa olimpijska + goście m.in kadrowicz z Hiszpanii) żal było nie skorzystać. A Ula tylko jeden też taneczny akrobatyka +hip hop 8-) w sierpniu plan jest na Mazury pod namiot.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ppola
SuperMama
 
Posty: 4832
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:30
Has thanked: 13 times
Been thanked: 125 times

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: szaraczarownica » 26 kwie 2024, 12:34

ppola, będziecie przecierać szlaki, bo my pewnie też niedługo w Tunezji wylądujemy ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Jeszcze tylko marzec, kwiecień, maj, czerwiec

Postautor: Misiak » 27 kwie 2024, 16:20

My prawdopodobnie nigdzie nie wyjedziemy, bo S. zmienia pracę od czerwca i nie będzie raczej mógł brać wolnego. Choć rezerwowałam dla nas Balaton w lipcu, muszę odwołać. Niezbyt wiemy jak to będzie wyglądać teraz. Póki co na majówkę jedziemy we dwoje (Pola zdecydowała się zostać i spędzić majówkę z przyjaciółmi) na Węgry do rodziny i zahaczymy o Tokaj bo jest niedaleko. Poli z kolei marzy się Legoland w Niemczech, więc może na jakiś przedłużony weekend tam skoczymy pod koniec maja?
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4009
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Poprzednia

Wróć do Podróżowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

cron