Warsztaty

Warsztaty

Postautor: Integracja » 08 cze 2014, 22:22

14 czerwca 2014 (SOBOTA) organizujemy kolejne warsztaty dla nauczycieli i rodziców „Czy mój uczeń/moje dziecko ma zaburzenia integracji sensorycznej?”

Na spotkaniu omówimy takie zagadnienia, jak:
 Wprowadzenie do teorii integracji sensorycznej. Metoda integracji sensorycznej - co to jest?
 Jak oceniamy przebieg procesu integracji sensorycznej – metody i techniki diagnostyczne.
 Czynniki ryzyka.
 Dla kogo przeznaczona jest metoda.
 Zapoznanie z objawami mogącymi świadczyć o zaburzeniach w przetwarzaniu bodźców sensorycznych, omówienie wybranych deficytów SI (np. obronność dotykowa, nadwrażliwość słuchowa, dyspraksja, problemy z koncentracją uwagi, nadruchliwość, zaburzenia orientacji przestrzennej).
 Przedstawienie propozycji ćwiczeń i zabaw ruchowych stymulujących rozwój procesów integracji sensorycznej.
 Co zrobić gdy moje dziecko/ mój uczeń….odpowiedzi na pytania.
 Przekazanie materiałów informacyjnych, zapoznanie z literaturą.

„Integracja sensoryczna nie jest substytutem rzeczywistej edukacji, może natomiast poprawić uczenie się i sprawić, że będzie ono łatwiejsze”.
Dr A. Jean Ayres
Cena: 70 zł /120 min. Uwaga, jak się zgłoszą jeszcze 4 osoby do piątku koszt spadnie do 50 zł:-)
Zapisy pod numerem telefonu: 604 – 110 – 133
Zapraszamy .
Awatar użytkownika
Integracja
Ekspert
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:31
Lokalizacja: Łódź, ul. Pilarskiego 12
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Warsztaty

Postautor: AgaGrusiecka » 09 cze 2014, 13:29

A w jakich godzinach odbędą się te warsztaty i czy uczestnik otrzyma jakieś potwierdzenie udziału? Przydałoby mi się do mojej pracy, ale mąż pracuje, więc nie wiem czy uda mi się wziąć udział. A jeśli teraz nie dam rady, to będą jeszcze jakieś terminy?
Obrazek
Obrazek
AgaGrusiecka
Ekspert
 
Posty: 3867
Rejestracja: 29 lip 2013, 12:55
Has thanked: 60 times
Been thanked: 176 times

Re: Warsztaty

Postautor: Integracja » 09 cze 2014, 21:04

Witam. Warsztaty będą trwały od godz.13.30 do 15.30. Wystawiamy zaświadczenia.W tym miesiącu to ostatnie szkolenie o tej tematyce. Na razie nie planujemy kolejnego spotkania, chyba ,że będzie tyle chętnych, że Państwa podzielimy. Następne terminy najprawdopodobniej pod koniec wakacji. Zapraszamy na stronę facebook'a Centrum Terapii Integracja Magdalena Ochocka. Tam umieszczamy informacje na bieżąco. pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
Integracja
Ekspert
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:31
Lokalizacja: Łódź, ul. Pilarskiego 12
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Postautor: Integracja » 15 cze 2014, 22:13

Zbiera się już kolejna grupa na warsztaty. Chętnych prosimy o kontakt. Termin do ustalenia.
Awatar użytkownika
Integracja
Ekspert
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:31
Lokalizacja: Łódź, ul. Pilarskiego 12
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Warsztaty

Postautor: Integracja » 18 cze 2014, 21:59

AgaGrusiecka, Witam. Zebrała się kolejna grupa na warsztaty . Kolejny termin to 08 lipiec godz. 17-19. Zapraszamy. Szczegóły na naszej stronie na facebooku. Pozdra.wiamy
Awatar użytkownika
Integracja
Ekspert
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:31
Lokalizacja: Łódź, ul. Pilarskiego 12
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times


Wróć do Aktualności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości