Klub Mamuśki

Klub Mamuśki

Postautor: Justinaa » 29 sie 2014, 11:37

Nowa inicjatywa, także w Łodzi, ja się już zapisałam na spotkanie :-)

Klub Mamuśki to organizację społeczną, która powstała w kwietniu 2011 r., zrzeszająca polskie mamy i funkcjonującą na terenie 7 miast: Wrocław, Warszawa, Poznań, Gliwice, Nysa, Dzierżoniów, Brzeg i teraz Łódź. Na Facebooku mamy ponad 3 200 mam, które aktywnie włączają się w nasze działania, także na żywo, bowiem w każdym z miast spotykamy się 1-2 razy miesiącu (jedno spotkanie samych mam i jedno spotkanie mama+maluszek).

Więcej informacji o klubie na stronie: www.klubmamuski.pl

Wrześniowe spotkanie:

Data: 25.09.2014 (czwartek) godz. 19:00-22:00

Miejsce: Buddha Pub & Restauracja Gronowalski,
www.buddhapub.pl,
Łódź ul. Tymienieckiego 22/24

Temat: “Mama jednoosobowa instytucja”

Prowadzący: Iwona Czerwoniuk - certyfikowany psychoterapeuta BSFT (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu), pedagog. Pani Iwona prowadzi terapię dla dzieci i młodzieży oraz terapię indywidualną i rodzinną. Prywatnie Mama dwóch synów.

Formuła spotkania: prezentacja i warsztaty

Opis spotkania:

Serdecznie zapraszamy mamy z Łodzi i okolic na pierwsze spotkanie w ramach Klubu Mamuśki oddział w Łodzi. Dotychczas nie było w naszym mieście spotkań dla mam, a także mam i dzieci, podczas których można byłoby zdobyć fachową wiedzę na różne tematy, zdobyć nowe umiejętności, miło spędzić czas w mamuśkowym gronie, a także wymienić się doświadczeniami, poradami i wesprzeć się nawzajem w trudnych chwilach. Dlatego wszystko w naszych rękach - ruszamy z Klubem Mamuśki w Łodzi :) Podczas spotkania opowiemy o idei Klubu, poznamy się wzajemnie, a także zbierzemy pomysły i tematy na kolejne spotkania.

A poza tym spotkamy się z naszym ekspertem który podpowie mamom jak pogodzić rolę mamy, żony i przede wszystkim kobiety w życiu i pracy zawodowej. Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytania: jak być dobrą mamą?, jak realizować się w pracy zawodowej?, jak dbać, w zgodzie ze sobą, o równowagę pełnionych ról?, jak zadbać o siebie i jak pamietać o sobie, swoim rozwoju, czasie dla siebie, i jak nie ześwirować:)

Zapisy: Zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: lodz@klubmamuski.pl w tytule prosimy wpisać: wrzesień).

Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.

http://www.lodzkiemamy.pl/index.php/atr ... bu-mamuski
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Wróć do Aktualności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości