Konferencja o dwujęzyczności

Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: malaJu » 17 sie 2016, 12:37

Dziewczyny!
Serdecznie zapraszam, bo i dla Was coś się znajdzie :)

Konferencja 27 września w budynku Wydziału Filologicznego, ul. Pomorska 171/173
Program: http://bit.ly/konfeoBECLIL
Zapisy: konfeobeclil@gmail.com

Wstęp wolny!

A dlaczego dla Was, nawet jeśli nie jesteście pedagogami? Bo będzie np. wydawnictwo Usborne, które ma prześliczne książki po angielsku dla dzieci. Pani Aneta specjalnie dla nas przyjedzie z Warszawy.

Więcej na FB: https://www.facebook.com/events/1750893091860488/
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: szaraczarownica » 17 sie 2016, 13:35

malaJu, czy trzeba się zapisywać, czy można o tak wpaść, żeby sobie pooglądać to, co będzie wystawione? Bo szczerze mówiąc konferencja to mnie tak nie bardzo interesuje, w temacie nie jestem, ale na wspomniane książki bym z chęcią rzuciła okiem ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: malaJu » 17 sie 2016, 13:55

szaraczarownica, mozna, można :) Tylko na wejściu się zarejestruj, bo im więcej osób mamy na liście, tym lepiej dla nas (Agencja Narodowa ma fizia na punkcie upowszechniania rezultatów działań projektowych, czyli tzw. promocji, więc każdy, kto przyjdzie, musi nam się podpisać. Przy rejestracji trzeba podać maila, ale tylko do działań standardowych z przetwarzaniem danych - zero spamu, bo nikt tego potem nie będzie nawet czytał. Chyba tylko Agencja :DDD)
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: szaraczarownica » 17 sie 2016, 14:02

malaJu, jak krowie na rowie mi napisz, bo dzisiaj zasypiam na siedząco. Teraz się nie rejestruję, 27 września przyjeżdżam w godzinach konferencji, wchodzę rejestrując się przy wejściu i tyle. Dobrze myślę?
Czy będzie jakaś godzina o której najlepiej przyjechać? Rano, bo kto pierwszy, ten lepszy? Czy może dopiero po południu, bo wtedy się wszyscy wystawią?
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: malaJu » 17 sie 2016, 14:10

szaraczarownica pisze:malaJu, jak krowie na rowie mi napisz, bo dzisiaj zasypiam na siedząco. Teraz się nie rejestruję, 27 września przyjeżdżam w godzinach konferencji, wchodzę rejestrując się przy wejściu i tyle. Dobrze myślę?
dokładnie
szaraczarownica pisze:Czy będzie jakaś godzina o której najlepiej przyjechać? Rano, bo kto pierwszy, ten lepszy? Czy może dopiero po południu, bo wtedy się wszyscy wystawią?

wystawcy są od rana. Myślę, że najlepiej być tak, żeby wszyscy byli na jakimś wykładzie, wtedy masz ciszę i możesz wybierać książki. W przerwie będzie tłok.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: szaraczarownica » 17 sie 2016, 14:36

malaJu, dzięki, jak krowie na rowie, wszystko zrozumiałam :D
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: AgaGrusiecka » 17 sie 2016, 22:17

A ja już przeżywałam, że to wtorek, mąż cały dzień w pracy i nijak nie mogę iść :( A tu niespodzianka, że nie trzeba na całość. Może uda mi się zorganizować opiekę dla dzieci, żeby choć na część wykładów podskoczyć :D
Obrazek
Obrazek
AgaGrusiecka
Ekspert
 
Posty: 3867
Rejestracja: 29 lip 2013, 12:55
Has thanked: 60 times
Been thanked: 176 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: Paulina S. » 21 sie 2016, 22:38

A już miałam nadzieję, że będą też wykłady dla członków rodzin wielojęzycznych ;)

Tomasz Bilicki - Praktyczna psychologia motywacji w nauczaniu języków obcych, malaJu, znasz tego pana? Myślisz, że będzie ciekawie mówił?
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Konferencja o dwujęzyczności

Postautor: malaJu » 22 sie 2016, 0:44

Paulina S., osobiście Go nie znam. Wiem, że jest założycielem Fundacji Innopolis i prowadzi zajęcia z dziecmi i młodzieżą. Ale nic więcej powiedzieć nie umiem, bo to nie "mój" prelegent. Szkoła go poleciła i ściągnęła.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times


Wróć do Aktualności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości