Spotkanie dla przyszłych Mam-Odzyskiwanie mocy porodu

Spotkanie dla przyszłych Mam-Odzyskiwanie mocy porodu

Postautor: doula_Mariola » 14 lut 2017, 10:29

Zapraszam na spotkanie z dyplomowaną doulą:

Spotkanie dla dla kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo:
"W poszukiwaniu mocy płynącej z porodu"

mające na celu wzmacnianie dobrych przekonań na temat porodu, tak aby stał się nade wszystko pozytywnym doświadczeniem,i nie kojarzył się wyłącznie sytuacją kryzysową lub traumą. W trakcie tego spotkania będzie okazja do uważnego wejrzenia w głąb siebie i odnalezienia oraz wyzwolenia swojej kobiecej mocy – by odpowiedzieć sobie na pytania:

czym jest dla mnie poród,
-jakie mam na jego temat przekonania i jakie jest ich znaczenie,
-jakie są Moje potrzeby związane z narodzinami dziecka
-jaka jest Moja osobista wizja dobrego i godnego porodu-
-co zrobić by zwiększyć szansę na realizację swoich potrzeb

prowadzone wspólnie przez:
nauczycielkę jogi Annę Jadko oraz doulę Mariolą Warszewską
=========================
3-godzinny mini warsztat składający się z 2 części:
I część: Zalety jogi dla Mam -przed w trakcie i po ciąży z elementami praktyki ( nie zabraknie czasu na naukę technik relaksacyjnych pomocnych w okresie okołoporodowym)- 1 godzina
II część: praca z grupą przy pomocy technik coachingowych na temat przekonań i potrzeb dotyczących porodu- 2 godziny
=========================
Miejsce: Centrum Yogi, ul. Orla 13, Łódź
18.02.2017, sobota, godzina: 11:00
rezerwacja miejsca pod nr tel: 781 811 781 lub email: mrs.warszewska@gmail.com
spotkanie nieodpłatne, donacja na poczęstunek
Zajęcia te nie mają charakteru medycznego i nie zastępują spotkań w szkołach rodzenia.
=========================
Anna Jadko-Dyplomowany nauczyciel według metody B.K.S.Iyengara w stopniu Introductory II.
Zajęcia jogi prowadzi od 2009 roku. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z jogą dla kobiet i jogą terapeutyczną. Prowadzi specjalne sesje dla Kobiet w ciąży i połogu ( Joga Mama).
Mariola Warszewska-DOULA, której misją są dobre narodziny jako pierwszy, wielki dar dla przychodzącego na świat dziecka od jego świadomej i odprężonej mamy.
Jest zainteresowana wschodnimi technikami relaksacyjnymi, pracą z oddechem i ciałem, niefarmakologicznymi metodami łagodzenia bólu i dyskomfortu podczas porodu.
Jako doula chce nieść pomoc kobietom w ich macierzyństwie oraz zostać nauczycielem hatha jogi.
https://web.facebook.com/DOULA.Mariola.Warszewska/

Obrazek
doula_Mariola
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2016, 9:26
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Aktualności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość