Z dzieckiem na rower

Z dzieckiem na rower

Postautor: mikołajkowa » 03 cze 2016, 17:48

Skoro są rowery miejskie to pomyślałam, że fajnie by było wybrać się na wycieczkę. Polecacie jakieś trasy w Łodzi/okolicach gdzie można by się wybrać z dzieckiem? Niestety mam pewne ograniczenia: musi być sie zaczynać/kończyć na stacji roweru miejskiego, bo sami nie mamy rowerów tylko syn; nie może być za długa (około 6 km mój prawie 4 latek przejedzie - dłużej może być problem); no i najważniejsze nie może być zbyt blisko ulicy lub często ją przecinać, bo nie mam jeszcze do niego tyle zaufania, że zawsze się przed samochodem zatrzyma :? .

Ma ktoś już coś sprawdzonego?
mikołajkowa
 
Posty: 308
Rejestracja: 06 lis 2012, 20:19
Has thanked: 18 times
Been thanked: 3 times

Re: Z dzieckiem na rower

Postautor: Emi » 10 cze 2016, 8:33

mikołajkowa pisze:nie może być zbyt blisko ulicy lub często ją przecinać

mikołajkowa, to może być problem, bo stacje roweru miejskiego są raczej porozmieszczane w centrum. A tam ulic jest sporo.
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Z dzieckiem na rower

Postautor: Fijołkowa Mama » 18 sie 2018, 9:12

Odświeżam wątek ;)
Jaś od ubiegłego roku jeździ ma dwóch kółkach ale zazwyczaj były to przejażdżki po osiedlowych lub wiejskich uliczkach, mało uczęszczanych. Wczoraj zabrałam go jednak ścieżkami rowerowym przez miasto na działkę do znajomej i powiem Wam, że jestem w szoku bo Młody naprawdę wiedział gdzie ma zwolnić / zatrzymać się. Nawet niektóre znaki drogowe znał :shock: Zasuwał aż miło, nawet inni rowerzyści go bardzo chwalili jak przejeżdżali obok nas ;;))
Fijołkowa Mama
SuperMama
 
Posty: 1402
Rejestracja: 24 lis 2015, 22:02
Has thanked: 44 times
Been thanked: 10 times

Re: Z dzieckiem na rower

Postautor: Uggibugi » 21 sie 2018, 14:12

No to jest super jak dzieci się uczy w szkołach w dzisiejszych czasach. Mój Maks też jak z nim chodziłam to wiedział wszystko co i jak, a jak się go pytam z kąt on wie takie rzeczy, to mówi że na szkolnych wycieczkach i spacerach się nauczył ;;))
:roll:
Uggibugi
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2018, 13:58
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Z dzieckiem na rower

Postautor: AlineA3 » 30 sie 2018, 8:34

A gdzie Wasze pociechy lubią najbardziej jeździć? Po dużych pustych placach gdzie mogą trochę poszaleć, po lasach a może po ścieżkach rowerowych? Mój najbardziej lubi las. Muszę mieć wzrok dookoła głowy, bo uwielbia zjeżdżać z wysokich górek, mam nadzieję, że w przyszłości nie przysporzy mu to problemów...
Awatar użytkownika
AlineA3
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2018, 7:50
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Sport dla dzieci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron