Gimnastyka

Gimnastyka

Postautor: motylica » 23 sty 2013, 22:25

od września moja starsza córka bierze udział w zajęciach gimnastyki sportowej w Hali Tęcza.
Zosia chodzi 2x w tygodniu, jest zachwycona i przeżywa każdy trening. dzisiaj właśnie zakupiłam dla niej specjalnie trykot - jutro się ucieszy idąc w nim ćwiczyć.

koszt miesięczny ok.120 zł przy dwóch treningach miesięcznie.

strona www: http://www.regimis.pl
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
motylica
 
Posty: 77
Rejestracja: 23 sty 2013, 21:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time

Re: gimnastyka.

Postautor: Deco-Ania » 23 sty 2013, 23:41

motylica pisze:koszt miesięczny ok.120 zł przy dwóch treningach miesięcznie.
chyba tygodniowo?
Dla dziewczynki fajna sprawa.

Jak trenowałam, to czasami miałam tam tez zajęcia. Ale była jazda! Wtedy do mnie docierało, że gimnastyka artystyczna to jedna z najtrudniejszych dyscyplin.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: gimnastyka

Postautor: motylica » 24 sty 2013, 8:30

Deco-Ania pisze: motylica pisze:koszt miesięczny ok.120 zł przy dwóch treningach miesięcznie.

chyba tygodniowo?


miesięcznie >D to koszt karnetu uprawniającego do 8 wejść w miesiącu.

i nie jest to do końca gimnastyka artystyczna a raczej sportowa. dopiero później można się ukierunkować na artystyczną.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
motylica
 
Posty: 77
Rejestracja: 23 sty 2013, 21:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time

Re: gimnastyka

Postautor: Deco-Ania » 24 sty 2013, 9:18

motylica pisze:Deco-Ania pisze: motylica pisze:koszt miesięczny ok.120 zł przy dwóch treningach miesięcznie.chyba tygodniowo?miesięcznie to koszt karnetu uprawniającego do 8 wejść w miesiącu.
OK - czyli dobrze zrozumiałam. Chodziło mi o drugie słowo "miesięcznie". (czyli miesięcznie 120zł, przy dwóch treningach tygodniowo). Ale z ciekawości wolałam się upewnić.

I faktycznie - u mnie też bardziej to była gimnastyka sportowa niż artystyczna. Ale tak sobie zakodowałam, że Tęczą to od artystycznej jest.

A czy te zajęcia są w formie zabawy, czy raczej już dość intensywnych treningów?
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: gimnastyka

Postautor: Blue » 24 sty 2013, 9:55

Deco-Ania ja tez tam cwiczylam jako malolata:)
Pamietam jak do wielkiego dolu z gąbkami sie lądowało (cwiczylismy jakies salta czy cos).
I te gąbki troche smierdzialy-skarpetkami;)))))Ale frajda byla niesamowita.
Ciekawe czy po tylu latach zajecia sa tak samo fajne:)
Aha-i zaluje ze tylko rok tam cwiczylam,ale niestety potem przeprowadzilismy sie i bylo za daleko.

Motylica-fajny pomysl na sport dla dziewczynki taka gimnastyka:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: gimnastyka

Postautor: motylica » 24 sty 2013, 10:22

Deco-Ania pisze:A czy te zajęcia są w formie zabawy, czy raczej już dość intensywnych treningów?


tam nie ma mowy o zabawie raczej. to bardzo intensywny trening w grupkach, trwa 1,5 h z 3 minutowa przerwą na siku i picie. jak ja na nie patrze tam to od patrzenia już mam zakwasy :mrgreen:

Blue pisze:Pamiętam jak do wielkiego dolu z gąbkami się lądowało (ćwiczyliśmy jakieś salta czy coś).
I te gąbki trochę śmierdziały-skarpetkami;)))))Ale frajda byla niesamowita.
Ciekawe czy po tylu latach zajęcia są tak samo fajne:)


gąbki są i wciąż śmierdzą :lol: frajdy maja dzieciaki sporo z tego skakania i myślę, że zajęcia się wiele nie zmieniły... tam ogólnie jak sie wchodzi ma się wrażenie, że czas się zatrzymał ;;)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
motylica
 
Posty: 77
Rejestracja: 23 sty 2013, 21:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time

Re: gimnastyka

Postautor: Deco-Ania » 24 sty 2013, 10:31

motylica pisze:tam nie ma mowy o zabawie raczej
ech... Trochę szkoda. Z drugiej strony - bez ciężkiej pracy niczego się nie osiągnie.
Dobrze, ze chociaz tylko 2 razy w tygodniu (chyba, że stawiacie na karierę sportową).

W moim przypadku było tak, że kiedy zmieniłam szkolę na sportową i zaczęły się codzienne treningi (1,5-2-2,5 godziny po szkole) to skończy się podwórkowe zabawy, podwórkowe przyjaźnie itp.
M.in. dlatego znajomych mam więcej rozrzuconych po całej Polsce, z którymi znamy się z obozów, niż w samej Łodzi.

Ale wiecie co - nie żałuję. I gdybym jeszcze raz miała podjąć taką decyzję, zrobiłabym to bez wahania. To był fantastyczny czas, chociaż... ciężka praca.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: gimnastyka

Postautor: motylica » 24 sty 2013, 16:20

póki co nie stawiamy na karierę w tej dziedzinie. ważne jest dla nas, że ma dużą dawkę ruchu, będzie sprawna fizycznie, uwalnia energię i co najważniejsze bardzo lubi te treningi... wychodząc z jednego nie może doczekać sie następnego ::)
ale już myślę od września czy jej czegoś jeszcze nowego nie pokazać.. taniec, sztuki walki albo szkoła muzyczna.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
motylica
 
Posty: 77
Rejestracja: 23 sty 2013, 21:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time

Re: Gimnastyka

Postautor: motylica » 07 lut 2013, 21:49

od dzisiaj treningi zaczęła również młodsza Ha :mrgreen: jesteśmy z niej bardzo dumni! świetnie daje sobie radę ::)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
motylica
 
Posty: 77
Rejestracja: 23 sty 2013, 21:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time

Re: Gimnastyka

Postautor: ewela » 20 kwie 2013, 14:19

od ilu lat mogą chodzić tam dzieci?
ewela
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:14
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Sport dla dzieci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron