Urodziny dla dzieciaków

Urodziny dla dzieciaków

Postautor: DanutaWesolowska » 03 lip 2017, 11:02

Dziewczyny, nie widziałam tu jeszcze takiego tematu, więc może warto wymienić się doświadczeniami :)

Szukam jakiegoś fajnego miejsca na zorganizowanie urodzin dla 6 letniego chłopca.
Jak dotąd zaliczyliśmy urodziny w McDonald`s i Figloraju.
Znacie jakieś inne miejsca godne polecenia? Dzieciaki robią się coraz starsze i bardziej wymagające ;)
DanutaWesolowska
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:24
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Urodziny dla dzieciaków

Postautor: Amelinka85 » 29 wrz 2017, 19:35

[reklama] powinien się sprawdzić, mieszczą się w [reklama]. Mają bardzo dużo tematów przewodnich do wyboru:) ja mam zaliczony taneczny - bo mój chrześniak miał organizowane tam urodziny w tym roku i szczerze polecam. ;)
Amelinka85
 
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2017, 18:55
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Urodziny dla dzieciaków

Postautor: lila109 » 29 sty 2020, 15:41

Polecam zorganizowanie dziecku urodzin w domu - po pierwsze niższe koszty, po drugie można z dzieckiem przygotować ozdoby takie jak np girlandy z makulatury - wychodzą za darmo, spedzasz z dzieckiem czas i dodatkowo rozwija się manualnie. I polecam słomki papierowe, które moje dzieciaki uwielbiają. Do kupienia na alledrogo chociaż ja polecam była reklama i nie ma reklamy ze względu na duży wybór.
lila109
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:39
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Urodziny dla dzieciaków

Postautor: Rajmund44 » 20 paź 2021, 13:04

My na 5 urodziny naszego syna zaprosiliśmy jego przyjaciół w ilości 5 sztuk do wesołego miasteczka! To były chyba najszczęśliwsze urodziny naszego dziecka!
link usunięty jako niezgodny z regulaminem - Emi
Awatar użytkownika
Rajmund44
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2021, 12:46
Lokalizacja: Zamość
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Edukacja i Sztuka dla dzieci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron