Dobre przedszkole w rejonie bałt

Dobre przedszkole w rejonie bałt

Postautor: anetalubomirska » 03 sty 2017, 23:54

Cześć. Niedawno sie przeprowadziłam ze Rzgowa do Łodzi, a konkretnie do Bałt. Moje młodsze dzecko jest w wieku przedszkolnym i szukam pilnie dobrego, nie drogiego przedszkola, które cieszy się dobrą opinią. Nie mam dużych wymagań, a zależy mi głównie na tym żeby moja Aldonka czuła się bezpieczna, pod dobrą opieką i miała jak najlepsze możliwości do prawidłowego rozwoju. Może ktoś z państwa zna takie przedszkole i da namiary, lub podzieli się opinią. Pozdrawiam!
anetalubomirska
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2017, 23:44
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Dobre przedszkole w rejonie bałt

Postautor: 19anioleczek92 » 04 sty 2017, 8:21

Bałt? Czy Bałuty? A może która cześć bo to dość spora dzielnica ;;)
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Dobre przedszkole w rejonie bałt

Postautor: adrin » 20 sty 2017, 15:45

polecam Ci sprawdzić przedszkole na Borówkowej. Przedszkole nazywa się tak jak ulica ,,Borówkowa". Moje dziecko tam nie chodzi, ale sąsiadki, które mieszkają nie daleko mmnie posyłają tam swoje dzieci i są zadowolone.
adrin
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2017, 17:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Dobre przedszkole w rejonie bałt

Postautor: rymka11 » 31 maja 2019, 17:17

Wiadomo, że nie zna się wszystkich przedszkoli. Córka mojego brata chodzi na przykład do http://przedszkolealbercik.com.pl/ . To przedszkole katolickie, bardzo fajne. Rano nie ma grymasów, że trzeba iść do przedszkola, panie potrafią tam fajnie organizować dzieciom czas. Brat już nie raz chwalił to przedszkole i wcale się nie dziwię. Najgorzej jak maluszek nie chce chodzić.
rymka11
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2019, 18:32
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Edukacja i Sztuka dla dzieci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron