Projekt Finansowy Dziecko

Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: Justinaa » 14 kwie 2015, 10:40

Drogie mamy, ponieważ w ramach działalności Łódzich Mam miałam możliwość wziąć udział w warsztatach z Edukacji Finansowej, teraz moja kolej, więc zapraszam na spotkanie:

W trakcie warsztatu dowiecie się m.in.

- co to jest budżet domowy, czy warto go prowadzić i jak to robić

- ile kosztuje dziecko, czy wydatki można zaplanować i na czym warto zaoszczędzić

- jaka jest różnica między pożyczką a kredytem i czy warto brać kredyt "na dziecko"

Warsztaty przeznaczone są dla przyszłych rodziców oraz rodziców dzieci do 6 r.ż.


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia anonimowej ankiety.


Pierwszy warsztat odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 17 (czas trwania 1,5 godziny) w Kawiarni Rodzinnej SmyKawka na ul. Jeziornej 9 (Radogoszcz Zachód)

Terminy kolejnych warsztatów już wkrótce.

Zgłoszenia proszę kierować na adres lodzkiemamy@gmail.com

Min. ilość uczestników w trakcie jednego warsztatu - 8 osób, max. 12.
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: MamaŻaby » 28 maja 2015, 22:03

Byłam dzisiaj na warsztacie "budżetowym" prowadzonym przez Justinaa i polecam wszystkim!!! Warsztaty rewelacyjne, tematyka taka, że właściwie każdy prowadzący gospodarstwo domowe powinien się na nie wybrać, posłuchać i odpowiedzieć na kilka ważnych pytań dotyczących przyszłości finansowej swojej rodziny. Mnie Justinaa uświadomiła jak istotne jest spisywanie wydatków bieżących i planowanie tych przyszłych. Istotne jest również stworzenie poduszki bezpieczeństwa i że nie zawsze kredyt jest zły :lol:
A tak w ogóle to się cieszę, bo baaaardzo miło spędziłam czas. Wprawdzie miałam ze sobą Młodszą ale i tak fajnie było wyjść z domu i spotkać się z tak pozytywną i sympatyczną osobą jaką jest Justinaa.
Dziewczyny w czerwcu będą jeszcze jedne warsztaty, wybierzcie się bo naprawdę warto :)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: Justinaa » 28 maja 2015, 22:09

Dzięki :-)
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: Justinaa » 11 cze 2015, 14:37

Po tak przemiłej rezencji Joasi :-) tym bardziej zapraszam Was na ostatni już warsztat poświęcony tematowi Budżetu Domowego. Tym razem w piątek 19 czerwca o godz. 18:15 e Edukatorku.

Wiem, że pora późna, bo piątek i koniec czerwca, ale bardzo na Was liczę, bo przyznam, że wcale nie tak łatwo mi było znaleźć 30 uczestniczek warsztatu, a włąśnie tyle osób powinnam "przeszkolić" a raczej uświadomić.

tak więc ten tego ;-) serdecznie zapraszam, nudno nie będzie, a dodatkowo możecie zabrać ze sobą dzieci.

mam nadzieję - do zobaczenia!

https://www.facebook.com/events/455135967984166/
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: MamaŻaby » 11 cze 2015, 21:26

Justinaa, no mnie nie będzie ale to już Ci mówiłam. Natomiast jeszcze raz napiszę, że warto bo warsztaty bardzo ciekawe, dobrze jest się pochylić nad domowymi finansami, nawet jeśli to mąż płaci rachunki. My kobiety robimy często zakupy domowe i dzieciowe i dobrze by było umieć nad tymi wydatkami zapanować, przeanalizować. Dla mnie było również uświadomienie sobie, jak istotne jest również odkładanie pieniędzy.
A poza tym miło jest się spotkać więc może tak to potraktujcie - jako okazję do miłego spędzenia wieczoru wśród super fajnych Dziewczyn :D , bo przecież jeśli chętnie spotykacie się na piknikach i szafingach to czemu nie na warsztatach, na których można przy okazji dowiedzieć się czegoś fajnego ::)
No i myślę, że Justynie byłoby miło gdybyście zechciały Jej pomóc ;)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: malulu » 12 cze 2015, 8:09

Justinaa, może opublikuj wydarzenie na grupie Mamy z Łodzi. Tam dużo dziewczyn zagląda.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Projekt Finansowy Dziecko

Postautor: Justinaa » 12 cze 2015, 9:23

tak zrobię :-)
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times


Wróć do Zajęcia dla rodziców z dziećmi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości