Dział reklamowy

Zapoznaj się z Regulaminem Forum Łódzkich Mam

Dział reklamowy

Postautor: malaJu » 11 cze 2013, 9:43

Powstał dział, którego istnienie wypłyneło z potrzeb forumowiczek. Są wśród nas osoby, które mają chęć dzielić się ze światem swoimi dziełami, pracą, hobby, zarobić dzięki temu kilka złotych.
Forum ogólnie zabrania reklamy i autoreklamy w każdy sposób i tu powstał problem natury technicznej. No to wymyśliłyśmy :)
Dział:
viewforum.php?f=110

Można po uzgodnieniu z nami (lodzkiemamy@gmail.com) i uiszczeniu drobnej opłaty do uzgodnienia (zbieramy na comiesięczny ZUS i nowe moduły na portal) założyć własny wątek, który w zależności od ustaleń będzie istniał określony czas, np. rok. W tym miejscu można się promować do woli. Użytkownicy mogą umieszczać linki do swoich dzieł, inni mogą komentować itd. Wątek ma charakter autopromocyjny, jednak sprawy finansowe prosimy załatwiać na PW.
Zastrzegam, że jeśli dojdzie do aktów czarnego PRu czy ośmieszania konkurencji na zasadzie "wpadł, nasmarował, wypadł" będziemy takie posty usuwać dla dobra reklamującego się. Krytykować można, byle konstruktywnie.

Mam nadzieję, że rozumiecie naszą potrzebę wsparcia lokalnych wytwórców w szczególności młodych mam oraz, nie ukrywajmy, konieczność znalezienia funduszy na dalszy rozwój ŁM.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Dział reklamowy

Postautor: misia-misia » 11 cze 2013, 19:40

a ja mam pytanie...
Jeżeli ktoś na swoim hobby nie zarabia? Też ma wnosić opłatę? Ktoś może mieć hobby (bukiety, ogródek) ale nie zarabia na tym a chciałby się pochwalić...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Dział reklamowy

Postautor: malaJu » 11 cze 2013, 19:54

misia-misia, to są od tego odpowiednie wątki:
viewforum.php?f=101

tu o ogrodzie:
viewtopic.php?f=101&t=470

tu o bizuterii:
viewtopic.php?f=101&t=113

itd.
To jest dział dla firm i osób chcących zarobić sprzedając produkt czy usługę. Docelowo pewnie znajdą się tu m.in. organizatorzy czasu wolnego, fotografowie, restauratorzy itd.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times


Wróć do Regulamin i Sprawy Techniczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości