Gadżet, który naprawdę pomaga

Wszelkie porady dotyczące bycia panią domu. Porady z serii: "Jak zadowolić siebie i teściową, i nie zwariować" :)

Re: Gadżet, który naprawdę pomaga

Postautor: szaraczarownica » 15 sty 2019, 19:26

gohnia, uważaj na wrzątek i ogólnie na gorące rzeczy. Ja miałam szczotki do mycia butelek MAM właśnie silikonowe. Wszystko było dobrze do zalania wrzątkiem lub umycia w zmywarce (a po jakimś czasie się o to prosiły), bo potem wypustki robiły się miękkie i nic już nie zbierały.
Może te będą inaczej reagowały, ale uczulam.
Ja na początku szczotką MAM byłam zachwycona. W sumie i tak kupiłam 3, bo była świetna i trudno mi było się przestawić na inną. Po prostu jak widać było, że wymaga wyparzenia, to ją wyrzucałam i tyle. Tutaj to niezbyt drogo wypada, ale ja płaciłam 30 zł za jedną sztukę ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator

Has thanked: 174 times
Been thanked: 156 times

Postautor: Marta » 16 sty 2019, 20:09

Ja mam takie silikonowe gabeczki z Ali, sprawdzaja sie swietnie, co wieczor zalewam je wrzatkiem by pozbyc sie bakterii i nic się nie dzieje
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta
SuperMama

Has thanked: 2 times
Been thanked: 56 times

Postautor: gohnia » 13 wrz 2019, 11:30

Przy remoncie przedpokoju postanowiliśmy zamontować w nim suszarkę na ubrania z wyciąganymi sznurkami. Rewelacja! Mamy ją rozciagnietą na 2,5m i spokojnie całe pranie się mieści. Dzięki temu nie muszę wyciągać stojącej suszarki, co przy naszej ilości człowieków jest zbawienne. Kiedy nie jest potrzebna po prostu ją zwijam.

Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama

Has thanked: 55 times
Been thanked: 40 times

Postautor: kari » 13 wrz 2019, 12:50

gohnia, myślałam o takiej do łazienki, ale musiałaby wisieć wysoko, przez co musiałabym wleźć do wanny , a jak by wisiała niżej to by się wykąpać nie dało, więc mam stojącą i sznurkową na balkonie, niech już nam podłogę na balkonie naprawią to go zabuduje i będę mieć z głowy miejsce na suszenie
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kari
SuperMama

Has thanked: 49 times
Been thanked: 128 times

Poprzednia

Wróć do Porady Idealnej Pani Domu