Czysty duet

Wszelkie porady dotyczące bycia panią domu. Porady z serii: "Jak zadowolić siebie i teściową, i nie zwariować" :)

Czysty duet

Postautor: Szizel » 15 maja 2014, 9:17

Dziś zaproszę Was do najnowszej kampanii Streetcom-u, w której biorę udział i jak może wiecie, bądź nie jest to marketing szeptany. Czyli mówimy o produkcie wszędzie gdzie możemy o nim mówić, przedstawić go i zebrać od innych ich zdanie, opinie o produkcie.

Zaproszona zostałam do kampanii CZYSTY DUET.

A co otrzymałam do testów:

1. Duck Fresh Discs Lime żelowe krążki do zaplikowania na toaletę to produkt, który łączy zalety zawieszki, ale nie ma jej wad.
A jakie korzyści wynikają ze stosowania Duck Fresh Discs Lime żelowych krążków:
HIGIENA jest wygodny w zastosowania, a co najważniejsze nie musisz więcej dotykać brudnych (niehigienicznych) zawieszek oraz toalety
CZYSTOŚĆ czyści i odświeża równie skutecznie jak zawieszki ale w bardziej higieniczny sposób, dodatkowo usuwa osadzający się kamień
WYGODA unikalny sposób aplikacji Pusch&Pull
NIEZAWODNOŚĆ żelowe krążki, które przyklejają się zarówno do suchej jak i mokrej muszli
ATRAKCYJNOŚĆ krążki wyglądają schludnie i nowocześnie i nie zostawiają nieestetycznych zacieków
EKONOMICZNOŚĆ jeden krążek wystarcza aż do 120 spłukań, w jednym aplikatorze znajduje się 6 krążków, które wystarczają aż na 720 spłukań, czyli aż na 8 tygodni stosowania
OSZCZĘDNOŚĆ Duck Fresh Discs Lime żelowe krążki dostępne są w nowej obniżonej cenie

2. Płyn Duck Power White&Bright do czyszczenia toalety zabija 99,99% bakterii, czyści i dezynfekuje, łatwy w aplikacji.

Płyn Duck Power White&Bright + Duck Fresh Discs Lime żelowe krążki = CZYSTY DUET
W celu zapewnienia kompleksowej czystości Twojej toalety przed każdą aplikacją żelowych krążków Duck Fresh Discs Lime użyj płynu czyszcząco-dezynfekującego Duck Power White&Bright. Czysty duet stoi na straży Twojej toalety ! Pozwala utrzymać ją higienicznie czystą, a Ty nie będziesz musiała się martwić o bezpieczeństwo swojej rodziny przez długi czas.

A jaka jest Wasza opinia w tym temacie ?
Jak Wy dbacie o czystość swojej toalety ?
Jakich produktów używacie ?
I przede wszystkim czy znacie, czy używacie i jaka jest Wasza opinia o produktach DUCK ?
Piszcie !
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Czysty duet

Postautor: gohnia » 15 maja 2014, 22:11

my uzywamy tych krążków. Lubię je, ponieważ faktycznie nie trzeba się dotykać zawieszki, mogę je przykleic tak xeby dzieciaki ivh nie widzialy i nie próbowały im sie lepiej przyjrzeć i do tego ładnie, dlugo pachną.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4787
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Czysty duet

Postautor: szaraczarownica » 16 maja 2014, 6:43

Miałam te krążki, wygodne, ale mało praktyczne, bo żeby wyczyścić muszlę muszę omijać je szczotką. Albo zdrapać przy okazji czyszczenia, co wychodzi koszmarnie nieekonomicznie.
Ja używam Ambi Pur do toalet, ale teraz zużywam zapasy i zmieniam, bo znudziły mi się.
Do czyszczenia tylko i wyłacznie Domestos. Zwykły na zmianę z Zero.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Czysty duet

Postautor: Patrycja11 » 16 maja 2014, 8:25

gohnia pisze:my uzywamy tych krążków. Lubię je
to tak jak my. lubię ich zapach i to, że długo się utrzymuje :)

Ale rzeczywiście
szaraczarownica pisze:żeby wyczyścić muszlę muszę omijać je szczotką
bo jak zdrapię je to niestety
szaraczarownica pisze: wychodzi koszmarnie nieekonomicznie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Czysty duet

Postautor: kakonka » 18 maja 2014, 5:33

Patrycja11 pisze:
gohnia pisze:my uzywamy tych krążków. Lubię je
to tak jak my. lubię ich zapach i to, że długo się utrzymuje :)

Ale rzeczywiście
szaraczarownica pisze:żeby wyczyścić muszlę muszę omijać je szczotką
bo jak zdrapię je to niestety
szaraczarownica pisze: wychodzi koszmarnie nieekonomicznie


Do codziennego mycia harpic white & shine czy jakoś tak. Uwielbiam go:-) wczesniej robiły mi się zaciieki od twardej wody na dnie- tam gdzie stoi woda. Teraz, jest świetnie, toaleta bez grama zacieku, błyszcząca i pachnąca chlorem na który niestety jestem uczulona
. Oprócz zelowych krążków w naszej muszli wiszą ,,kulki,,bref :-)
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Czysty duet

Postautor: gorzatka » 20 maja 2014, 11:54

Też jestem w tej kampani a właśnie dostałam wiadomośc, że zakwalifikowałam sie do kampani razowego kwasu chlebowego to juz 4 kampania z rzedu ::)
Obrazek

Obrazek[/url]
gorzatka
SuperMama
 
Posty: 1083
Rejestracja: 03 cze 2013, 9:15
Has thanked: 61 times
Been thanked: 10 times


Wróć do Porady Idealnej Pani Domu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron