Licytacje dla małej łodzianki Zosi Wieloch

Co inni mają dla nas :)

Licytacje dla małej łodzianki Zosi Wieloch

Postautor: Szizel » 26 lis 2015, 22:24

Hej drogie mamuśki chciałam Was gorąco zaprosić do licytacji, które odbywają się na fb, a cała suma uzyskana z licytacji zostanie przekazana na pomoc dla Zosi Wieloch małej łodzianki podopiecznej Fundacji Wcześniak Rodzice Rodzicom. Licytację odbywają się na fp spotkanie blogujących łódzkich mam, które odbędzie się 12.12 w Łodzi i mogę Wam zdradzić bo jestem organizatorką tego spotkanie, że piękne i drogie przedmioty będą pojawiać się w albumie z licytacją, tak więc zaglądajcie i licytujcie. Święta za pasem to każdy z nas może stać się Świętym Mikołajem i proszę puszczajcie dalej w świat. Mam nadzieję, że nie zostanie usunięty wpis jako, że to reklama, bo nie o to mi chodzi, więc jak coś namieszałam z góry przepraszam.
Część licytacji kończy się jutro, ale jutro dodam kolejne do licytowania przedmioty :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.186097465065207.1073741830.148723435469277&type=3
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Licytacje dla małej łodzianki Zosi Wieloch

Postautor: Szizel » 30 lis 2015, 11:37

Dziewczyny zapraszam ponownie do odwiedzenia albumu z licytacjami na rzecz Zosi. Dziś dołożyłyśmy piękne i wartościowe produkty jak:
szumiący miś od Whisbear
pościel do dziecinnego łóżeczka od nogistonogi
czy voucher na sesję foto
Zapraszam. Pamiętajcie, że wszystkie środki z licytacji zostają przeznaczone na dalszą rehabilitację Zosi Wieloch z Łodzi
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times


Wróć do Konkursy i Akcje Rabatowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron