Program pomocy dzieciom

Co inni mają dla nas :)

Program pomocy dzieciom

Postautor: fikkromek » 04 lis 2016, 13:06

Witam wszystkich,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W poprzednich latach szkolenia dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że przesyłano niesamowicie rożne działania społeczne: od napraw placów zabaw przez wycieczki i zielone szkoły po programy artystyczne i kulturowe. Nie wyłącznie przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie zdąży uczestniczyć w tegorocznej rundzie akcji, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się każdej jesieni.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
fikkromek
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2016, 16:44
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Konkursy i Akcje Rabatowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość