Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: malulu » 20 lut 2017, 17:34

tia... ostatnio mamazone potrzebuje dużo reklamy...

Mucha_Kasia, u nas dziewczyny napisały świetne listy wyprawkowe. Nie potrzebujemy reklamy innych stron.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: Kokosanka » 23 cze 2017, 8:28

Według mnie jedna z najwazniejszych spraw to materac, ile ja się naszukałam odpowiedniego, tak żeby miał atesty i w ogole. To wcale nie takie proste. w koncu wybraliśmy materacyk Sensitive ms11 bardzo dobrze sie teraz sprawdza :) i ma taki protektor przeciw roztoczom
Kokosanka
 
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2016, 18:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: Ula100 » 30 cze 2017, 22:21

Coś ostatnio na blogach widziałem jako element obowiązkowy chusteczki nawilżane a Wy jak sądzicie, warto w coś takiego [link] zainwestować? Czy jakieś najzwyczajniejsze wystarczą? Wyglądają na bezpieczne, ale może ktoś miał z nimi kontakt.

Ula100 link usuwam i odsyłam do przeczytania regulaminu - Emi
Ula100
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2017, 11:09
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: niesia2708 » 09 lip 2017, 9:56

Dziewczyny używałyście takich poduszeczek?? Warto?
Obrazek
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: Kurczak » 09 lip 2017, 12:07

niesia2708, u nas super się sprawdziła do leżaczka bujaczka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: Gaba12 » 22 kwie 2021, 17:47

Oj jak maluszek pojawia się na świecie to potrzeba tyle rzeczy. Ja to kupilam kosmetyki, artykuły dla siebie i maluszka, jakieś tam potrzebne piżamki. Najwięcej jednak chyba wydałam na ubranka. Niby mówi się żeby nie przesadzać, ale nie mogę się jakoś powstrzymać. Najwięcej to chyba kupilam ostatnio na REKLAMA Mają świetne ciuszki dla niemowląt. Szczerze Wam polecam. Już wyprałam i nic się nie dzieje. :)
Gaba12
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2021, 17:35
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: Fretka » 06 maja 2021, 13:34

a czy ktoś stosował technike minimalizmu, poszukuje listę absolutnie niezbędnych rzeczy, chce jak najmniej kupować
podpis usunięty jako niezgodny z regulaminem
Awatar użytkownika
Fretka
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2021, 13:28
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: martonia » 05 sie 2021, 10:02

Przypomnijcie czy rożek bardzo się przydaje? Za pierwszym razem było już ciepło, więc chyba używałam rozpiętego jako przykrycie w wózku, aktualnie będzie jesień i w sumie na liście rzeczy nie mam, ale mi wyskoczył w internecie, więc myślę czy warto?

Druga rzecz to twardy przewijak na łóżeczko mam ze znakiem zapytania. Nie pamiętam jak długo się przydał. Ale chyba tak do pół roku jest wygodniej przewijać, jak pamiętacie? Poprzedni popsuł się.
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: szaraczarownica » 05 sie 2021, 10:17

martonia, ja w ogóle nie miałam rożka. A przewijaka używałam chyba z 8 miesięcy. Ponad pół roku to na pewno.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: kari » 05 sie 2021, 11:28

Nasze twarde tak by wykorzystane, że oba się podarły, rożek tylko w szpitalu był i trochę w domu u Filipa, przy Patryku szpitalny tylko
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: Tasia » 23 mar 2022, 8:54

Do szpitala lista że strony szpitala plus woda, coś drobnego do jedzenia( niestety w wielu szpitalach jeżdżenie jest nie jadalne), ładowarka do telefonu, Jasiek do spania ( nie umiem spać bez). Zobacz ma stronie szpitala czy mają np dni otwarte, ponieważ można się dowiedzieć czy da już odwiedziny albo czy można podrzucić paczkę na recepcję.

Ubranka najlepiej wykonane z bawełny organicznej. Odradzam kupowanie ciuszków wykonanych z syntetycznych materiałów, nie są dobre dla delikatnej skóry maluszka: https://www.pinokio.pl/ubranka-dla-dziewczynki Polecam szczególnie ubrania dla dziewczynki i chłopca od Pinokio.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Wyprawka dla noworodka i niemowlaka

Postautor: olkowska » 15 maja 2022, 16:16

A ja nie zachęcam do tego, aby kupować stosy rzeczy przed narodzinami dziecka. Na bieżąco trzeba obserwować potrzeby maluszka, bo później okazuje się, że połowa wyprawki się nie sprawdziła. W przeszłości kobiety nie mogły sobie kupić rzeczy dla dziecka "ot tak". Obecnie każda mama może wysłać do sklepu partnera albo sama zamówić potrzebne artykuły w sklepie online. Ja kupiłam tonę ubranek, a syn był wcześniakiem i nie miałam nawet jednej pary śpioszków w tak malutkim rozmiarze. Nakupiłam też dużo butelek, a okazało się, że dziecko nigdy nie było karmione mlekiem modyfikowanym (nie chciało go jeść).
olkowska
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, 16:12
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Poprzednia

Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości