Chusteczki nawilżane

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Hekate » 06 maja 2013, 9:31

A ja nie używam za często chusteczek, bo stosuję wodę i płatki kosmetyczne, ale wypróbowałam Rossmanowskie Babydream - są bardzo suche, a następnie Tami Baby też z Rossmana i po nich od razu pojawiło się uczulenie ::( Zatem powróciłam do płatków i wody, a na wyjście chyba będę dalej używać Babydream, bo wiem że małej nie uczulają, a boję się eksperymentować. Może jak już minie to zapalenie skóry od Tami, to spróbuję czegoś nowego - najpewniej Dady, bo jestem Biedronkowym konsumentem. Tak czy siak najbezpieczniejsza woda!
Obrazek
Awatar użytkownika
Hekate
 
Posty: 147
Rejestracja: 12 kwie 2013, 10:31
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: szaraczarownica » 06 maja 2013, 18:11

Hekate, testuj dalej, bo chusteczki się przydają.
Ja byłam święcie przekonana, że głównie będą schodziły do pupy, a tu się okazuje, że akurat u mnie na chwilę obecną ogromne ilości zaczęły schodzić, jak Staś zaczął jeść pokarmy stałe - wycieranie buzi, rączek, wszystkiego dookoła co się nawinęło w rączki przy jedzeniu, smoczka od niekapka, bo oczywiście zdążył się uświnić, bo buzia brudna ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: grafitowa » 06 maja 2013, 18:29

A ja jestem przeciwniczką używania chusteczek do wszystkiego. To już wolę wodę, jeśli jestem w domu.
Ostatnio kupiłam te różowe z Netto i zapach mi nie podchodzi :(
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: justys » 13 maja 2013, 21:21

Bambino- trochę za mało wilgotne, Cleanic- śmierdzą, Huggies- strasznie się je wyciąga, Pampers Naturally Clean (pomarańczowe) jak narazie najlepsze ładnie pachną, dobrze nawilżone,łatwo się wyciąga i jakoś ogólnie mniej ich zużywam niż pozostałe.
Obrazek Obrazek
justys
 
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2013, 21:35
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: szaraczarownica » 14 maja 2013, 5:44

justys pisze:Pampers Naturally Clean (pomarańczowe) jak narazie najlepsze ładnie pachną, dobrze nawilżone,łatwo się wyciąga

Ja też ostatnio się skusiłam na jedno opakowanie i też mi się bardzo podobają. Szczególnie wyciąganie - chyba żadne chusteczki tak łatwo nie wyciągają się z opakowania. Tylko szkoda, że chociaż z założenia mają być tańsze niż zielone, to jednak jak się porówna cenę zielonych w opakowaniu zbiorczym, to jednak pomarańczowe wypadają drożej. A ich w opakowaniach zbiorczych jeszcze nie widziałam.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: tulipan87 » 14 maja 2013, 12:31

szaraczarownica pisze:A ich w opakowaniach zbiorczych jeszcze nie widziałam.

W Polomarkecie bywały w 2-packach, ale raczej od święta, nie w regularnej sprzedaży. A szkoda, bo też są moim nr 1.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: szaraczarownica » 14 maja 2013, 16:38

Widziałam dzisiaj w 4-pakach w małym Tesco, ale kosztowały tylko 3 zł mniej niż 6-pak zielonych.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Fuente » 16 maja 2013, 23:17

Apropo zielonych Pampersów, wypróbowalam i bardzo mi sie podobają... w przeciwieńśtwie do białych sensitive, nie wyciagają sie po kilka sztuk, tylko jak wyciagam jedną to w ręce zostaje mi jedna xD
Do tego są fajnie nawilżone i ładnie pachną... Generalnie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, tak więc moge ich używac na zmianę z chusteczkami Nivea
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kasia_m85 » 17 maja 2013, 6:59

My do tej pory używaliśmy Pampers Sennsitive,a niedawno wypróbowaliśmy Huggies i już przy nich zostajemy. Przede wszystkim Pampersy wyciągają się po kilka a Huggisy zawsze po jednej (trzymam w pudełku po chusteczkach Nivea), są trochę grubsze,lepiej nawilżone no i zdecydowanie ładniej pachną,zwłaszcza zielone ::)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia_m85
SuperMama
 
Posty: 778
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:20
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: MadMar » 24 maja 2013, 14:56

jeszcze nie używałam dla dziecka, na razie kupiłam Pampers pomarańczowe (w 4-paku w Netto, coś koło 17 zł)
i Dada z jakiejś nowej linii podobno, bez parabenów dla delikatnej skóry dziecka:)

Kupowałam wcześniej też chusteczki Lidlowe, ale to do przecierania butów, czy deski rozdzielczej w samochodzie. Generalnie jakoś mi strasznie śmierdzą i są bardzo sztywne i chemiczne.
Obrazek
Zapraszam na bloga: http://przeszyjto.blogspot.com
Awatar użytkownika
MadMar
 
Posty: 384
Rejestracja: 24 maja 2013, 13:11
Lokalizacja: konstantynów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: tulipan87 » 24 maja 2013, 21:07

Ja ostatnio kupiłam do przetestowania chusteczki Linteo Baby Care&Comfort.
Obrazek
Plusy:
- cena - ja zapłaciłam 3,65 zł/op., ale widziałam, że w Carrefourze są teraz po 2,99zł.
- zapach - całkiem przyjemny, coś mi przypomina, ale ciągle nie wiem co :roll:
- nie zawierają parabenów
- dość mocno nawilżone
Minusy:
- wyciągają się po 2
- są ciut mniejsze niż Dady, do których ostatnio przywykłam
- cieńsze niż Dady - może to nie problem, bo zbierają dość dobrze, ale na pierwszy rzut oka wyglądają jakby były słabej jakości
- dość mocno nawilżone - to może być też minus, bo mam wrażenie, że jak je mocniej ścisnę to zaczną się pienić

Uczucia mam mieszane. Niby nie męczę się używając ich i nie czekam z utęsknieniem aż się skończą, ale nie wiem czy jeszcze do nich wrócę.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kakonka » 25 maja 2013, 6:22

Fuente pisze:Apropo zielonych Pampersów, wypróbowalam i
nie umywają się do Huggiesów ;/ Mój mąż ostatnio zakupił 6-cio pak Pampersów ;/
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: misia-misia » 25 maja 2013, 6:29

a o których Huggies mówicie?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kakonka » 25 maja 2013, 8:06

misia-misia, Obrazek
Awatar użytkownika
kakonka
SuperMama
 
Posty: 4139
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:27
Lokalizacja: Aleksandrów Łodzki
Has thanked: 109 times
Been thanked: 34 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Bian » 27 maja 2013, 16:49

kakonka kupiłam teraz Huggiesy i muszę przyznać, że ładnie pachną i fajnie zbierają kupkę. A do tego wyciągają się idealnie pojedyczno.
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Hekate » 29 maja 2013, 10:38

Po nieprzyjemnościach z chusteczkami Tami Baby, wypróbowałam Dady Sensitive i Normal - nie uczuliły, ale jak dla mnie Sensitive są za mokre, a Normal w sam raz. Kwestia wyciągania z pudełka - nie najlepiej to wygląda, ale mnie to akurat nie przeszkadza, bo co wyciągnę za dużo to pakuję z powrotem i nie mam problemu ze szczelnym domknięciem paczki. Zauważam wyższość myciem chusteczek nad wacikiem z wodą - chusteczki zabijają zapach moczu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hekate
 
Posty: 147
Rejestracja: 12 kwie 2013, 10:31
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: 19anioleczek92 » 30 maja 2013, 20:51

Ja też jestem zadowolona z huggiesami tylko tymi zielonymi "Natural Care" z aloesem :) super zapach,nie uczulają i dobrze zmywają to co muszą:):) dady też są dobre,i w kauflandzie też mają fajne chusteczki a przy pupci mojego maluszka muszę zważać na wszystko bo np. nie mogę w ogóle używać nic firmy "pampers"
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Misiak » 04 cze 2013, 7:33

Dostaliśmy w prezencie Panpers Sensitive i chusteczki są ok, ale zapach mnie zabija. Bardzo mi nie odpowiada i cieszę się, że mamy tylko jedną paczkę.
Ostatnio też z prezentowych używaliśmy chusteczek Rossmanowskiego Babydream, takie jasnoróżowe, są fajne, przyjemnie pachną, skład mi się podoba.
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: misia-misia » 14 cze 2013, 22:32

kakonka pisze:misia-misia, Obrazek


skusiłam się na te chusteczki, kupiłam trójpak i... dzięki Bogu tylko tyle...
Zdecydowanie wracam do Pampers lub Dada. Lepi się to to coś do pupska, mam wrażenie, że wycieram mokrym ręcznikiem papierowym... W skali 1-10 daję 5
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Fuente » 16 lip 2013, 12:56

Kupiłam ostatnio na wypróbowanie chusteczki Dady i całe szczęście że kupiłam jedną paczkę bo są koszmarne! Już nie mogę się doczekać kiedy się skończą. Jedną ręką nie da się wyjąć jednej sztuki chusteczki bo od razu wyciąga się pół paczki :!: Są słabo nawilżone i ogólnie bardzo mi nie odpowiadają. Zdecydowanie najbardziej odpowiadają mi chusteczki Nivea, no i pasują mi też zielone Pampersy (głównie dlatego ze są tańsze od Nivea), muszę jeszcze wypróbować pomarańczowe Pampersy, które polecacie :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: ava » 16 lip 2013, 14:55

My zasadniczo stosujemy Pampers Baby Fresh
Obrazek i jesteśmy zadowoleni, czasami używamy również Pampers Sensitive
Obrazek też fajne, nie wiem o jaki zapach Wam chodzi, bo dla mnie były właściwie bezzapachowe 8-)

W prezencie dostaliśmy po jednej paczce biedronkowych:
tych fioletowych
Obrazek
oraz
Obrazek
ale ciągle czakają na wykorzystanie.

Innych nie zamierzamy na razie wypróbowywać, papmersowe nam odpowiadają, zawsze kupujemy w promocjach sześciopaki, więc cena też nie wychodzi zła.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Fuente » 16 lip 2013, 14:58

ava pisze:eż fajne, nie wiem o jaki zapach Wam chodzi, bo dla mnie były właściwie bezzapachowe 8-)


Śmierdzą jak pieluszki :P
No mnie wybitnie sensitive nie pasują. Te zielone owszem, białym mówię stanowcze nie!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: martula_87 » 16 lip 2013, 17:55

misia-misia pisze:
kakonka pisze:misia-misia, Obrazek


skusiłam się na te chusteczki, kupiłam trójpak i... dzięki Bogu tylko tyle...
Zdecydowanie wracam do Pampers lub Dada. Lepi się to to coś do pupska, mam wrażenie, że wycieram mokrym ręcznikiem papierowym... W skali 1-10 daję 5

Dokładnie nam wogólę nie odpowiadały.
Dominik strasznie wrzeszczał jak mu wycierałam nimi pupę chyba delikatny synek mi się trafił :lol:
Jedyny plus ze rzeczywiście świetnie zbierały kupę.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: taja » 27 lip 2013, 10:46

najgorsze dla mnie to Huggies, nienawidzę ich !! w ciąży kupiłam kartonik, chyba 6 sztuk, po pierwszej paczce oddałam koleżance. przez pierwsze tygodnie używałam tylko ciepłej wody i wacików. i pupkę wycierałam do sucha chusteczką, tak było w sumie najlepiej :) pupa nigdy czerwona nie byłą.

później zaczęłam używać piałych pampersów-nienawidzę, zapch okropny, jakieś szorstkie.
później kupiłam Bambino, baaardzo mi pasowały i jak była promocja chyba na 4paki w rossmannie, kupiliśly 6 opakowań.
jak sie skończyły weszła promocja na zielone Pampersy, ciena bardzo przystępna, jak 6paki bylo po 22zł kupowaliśmy i mam zapasy nadal. chyba jeszcze 4 duże paczki.
w międzyczasie użyłam jakieś opakowanie Nivea, nie pamiętak których, sliczny zapach, ale jak zmywałam makijaz sobie nimi-co zawsze robię :) poootwornie szczypała mnie buzia !!
Bierdonkowych i Rossmannowych jeszcze nie używałam.
będę wierna zielonym Pampersa, ale długa trwa zanim pupka po nich wyschnie.
gdy nie ma na nie promocji biorę Bambino.

Kauflandowe kupiłąm tylko dla pudełka, bo było bardzo tanie. pudełko używam, wilgotne jeżdżą w samochodzie do wycierania rąk
"...a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."

Obrazek
Obrazek
taja
 
Posty: 272
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:25
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: sardynka » 09 sie 2013, 7:46

Ja najbardziej lubię Huggisy (żółte, bo reszta w połączeniu z kupą zwala mnie zapachowo z nóg 8-) )
Ewentualnie jeszcze Pampersy (zwykłe), Dady zupełnie mi nie podpasowały, Babydreama kupuję ze względu na małe opakowania do torby do wózka (chociaż różowe są za suche jak dla mnie)
Miałam jeszcze Nivee i generalnie ok, ale bez rewelacji...Huggisów na nic nie zamienię >D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: niesia2708 » 11 sie 2013, 12:54

ava, ja miałam te drugie z Dady (newborn) i podobały mi się. A tak na stałe używamy Dady tej zielonej bo zapach mi najbardziej odpowiada :)
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kasieńka 85 » 12 sie 2013, 12:32

Początkowo używaliśmy chusteczek Babydream z Rosmana. Były w dobrej cenie. Ale odkąd spróbowałam Pampersa zielonych stwierdziłam, że wolę zapłacić więcej i:
-wyciągać chusteczki pojedynczo z opakowania(a nie hurtowe ilości)
-mieć chusteczki nawilżone, tak, że dwiema załatwiam "większy" problem.
Poza tym bardzo często są w promocji.
Mieliśmy jeszcze przygodą z biedronkowymi, ale królewnę uczulały. A teraz na wyjścia mam Gaga i też nie są złe, ale pozostaję wierna Pampersowi.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Weira » 17 wrz 2013, 14:46

Odkąd pierwszy raz trafiło nam się odparzenie, używamy wody z mydełkiem i wycieramy pupcie wacikami, tak się nauczyłam i dla mnie to najlepsze rozwiązanie, jednak na wyjścia chwała, że są chusteczki.
Jak do tej pory przetestowaliśmy Huggies natural care, które do końca nie przypadły nam do gustu, owszem fajnie się wciągają, pojedynczo, ale kupek mojej dziewczyny jakoś dobrze nie zbierają, zdecydowanie lepiej użytkuje nam się Pampers sensitive, choć w tych wyciągam kilka chusteczek za jednym zamachem :/ i nie są tak dobrze nawilżone jak Huggiesy. Zatem testujemy dalej.
Awatar użytkownika
Weira
 
Posty: 57
Rejestracja: 23 lis 2012, 14:39
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: evelinka » 17 wrz 2013, 17:06

Ja po poście Sroki, spróbowałam biedronkowych Fitti, czy jak one się zwią (takie w 3-paku sprzedawane). Wyciągają się pojedynczo, są raczej dobrze nawilżone, ale przyzwyczaiłam się do tych z Netto i teraz zapach Fitti jest dla mnie za mocny. Z tego co pamiętam polecała też chusteczki marki własnej z Reala, jedne są w wersji o olejem lnianym w składzie.
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Aileris » 17 wrz 2013, 19:35

też kupiłam fitti i chyba zrobię jeszcze zapas. bardzo fajnie nawilżone, nie rozłażą się.
wcześniej kupiłam babydream sensitive (różowe) i byłam zawiedziona. bardzo suche, rozłażące się w rękach.
następnie od jakiegoś czasu kupujemy DaDy biedronkowe. bardzo ładnie pachną, są mocno mokre. ale jak zobaczę to będę kupowała Fitti, ale one są okresowo podobno. kiedys z ciekawości kupiliśmy ich pampersy-okropność!

dla mnie główne kryterium to wilgotność. po babydreamach była zaczerwieniona pupa,bo trzeba było trzeć, tak były suche. od kiedy używamy dadów kłopot zniknął.
Awatar użytkownika
Aileris
 
Posty: 68
Rejestracja: 12 wrz 2013, 18:00
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: evelinka » 17 wrz 2013, 20:14

Aileris pisze: ale jak zobaczę to będę kupowała Fitti, ale one są okresowo podobno.
a mnie się wydaje, że w regularnej sprzedaży... ale nigdy na to uwagi nie zwracalam :/ W każdym razie teraz na pewno są w Biedronce
Awatar użytkownika
evelinka
SuperMama
 
Posty: 792
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kochecka » 17 wrz 2013, 20:19

A my niezmiennie używamy Babydream'ów niebieskich. Próbowaliśmy różowych i były mocniej nawilżone niż niebieskie i pojawiły się odparzenia.
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: 19anioleczek92 » 17 wrz 2013, 20:30

My też używamy fitti chusteczki i są super jedne z najlepszych teraz tylko 3 rodzajów używamy:fitti,pampers AB i kauflandowskie wikiess jakoś tak takie zielone w różowe misie:) ostatnio z ciekawości kupiłam huggiesy pomarańczowe i jestem bardzo zawiedziona... ładnie pachną ale nic więcej...
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: martula_87 » 01 paź 2013, 7:21

My ostatnio trochę testowaliśmy;
Netto Tibelly;
Obrazek
Biedronka Fitti;
Obrazek
Oraz Pampersy które cudownie pachną ( oczywiście nieużywane bo w połączeniu z kupą już nie jest tak cudnie :p )
Obrazek

I jestem ze wszystkich bardzo zadowolona nie można się do nich przyczepić.
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: lmyszka » 01 paź 2013, 8:14

martula_87 pisze:Biedronka Fitti;
Obrazek


Uwielbiam je, ostatnio były w promocji po 7.99 obkupiłam się :)
Regularna cena tez jest fajna ( ciekawe jak długo ) 9.99 za 3 pak.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11299
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Malwina » 01 paź 2013, 8:20

Ja ostatnio Kindii Dzidziuś używam i jestem nimi zachwycona.
Obrazek

Bardziej mi odpowiadają niż te z Netto Tibelly zielone :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kari » 01 paź 2013, 8:30

Malwina, wczoraj kupiłam 5-cio pak w Rossmannie cena 19,99 zł + rabat z karty, więc wyszło całkiem sensownie
ostatnio też używamy Fitti, jak pieluchy mają do du..py to chusteczki są bardzo dobre
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kochecka » 01 paź 2013, 8:54

ja ostatnio kupiłam Babydream'y żółte. Otworzyłam paczkę a tu chusteczki w dotyku suche...dopiero po chwili zorientowałam się, że one są nasączone olejkiem i są tłuste. Mam mieszane uczucia bo niby czyszczą w miarę ok, fajnie nawilżają pupę ale wkurza mnie, że mam tłuste ręce. No i rączek ani buzi w razie czego nie wytrę tymi chusteczkami.
Muszę wyprobowac te chusteczki Fitti skoro tak chwalicie.
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: 19anioleczek92 » 01 paź 2013, 8:57

Naprawdę są warte polecenia:):)
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kari » 01 paź 2013, 8:58

kochecka, no żółte są z olejem tylko niebieskie są bez EDEK: (jakieś niebieskie też są z olejem, choć nie wiem czy teraz na półce są)
Fitti są fajne i dość dobrze je się z paczki wyciąga, może mają dość intensywny zapach, ale do przeżycia no i jak piszą bez tych wszystkich dziwnych dodatków, ale pewnie sporo konserwantów ;)

dobra Sroka stwierdza, że niezły skład więc nie jest źle
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: ava » 01 paź 2013, 11:51

kochecka pisze:Muszę wyprobowac te chusteczki Fitti skoro tak chwalicie.
Chyba też się skuszę, bo przegapiłam promocje na sześciopaki zielonych papmersów i zostałam z 2 paczkami 8-)
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: taja » 01 paź 2013, 13:07

Ja kupiłam rossmanowe. Mi uzywalo się ok, ale mąż po nieudanej próbie umycia kupy, wyrzucił je do kosza a mnie zapytatłco za g* kupiłam.. Wiec pozostajemy przy pampkach
"...a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."

Obrazek
Obrazek
taja
 
Posty: 272
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:25
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: ava » 09 paź 2013, 21:23

Kupiłam ostatnio te biedronkowe Fitti i ogólnie są ok (jak zresztą pozostałe biedronkowe chusteczki), ale wkurza mnie ich wyjmowanie :twisted:
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: ava » 16 paź 2013, 20:38

kakonka pisze:
Fuente pisze:Apropo zielonych Pampersów, wypróbowalam i
nie umywają się do Huggiesów ;/
A ja mam zupełnie odmienne zdanie :p Ostatnio skusiłam się w Kauflandzie na trópak zielonych Huggiesów za niecałe 11 zł i raczej więcej już ich nie kupię. Owszem, pachną ładnie (choć wydaje mi się, że na dłuższą metę ten zapach stałby się dla mnie męczący), ale pierwszy raz mi się zdarzyło, że chusteczki przy wyciąganiu drą się!
misia-misia pisze:mam wrażenie, że wycieram mokrym ręcznikiem papierowym...
Dokładnie, też mam takie odczucia.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: MadMar » 16 paź 2013, 21:26

Ostatnio kupiłam w biedronce Dady z promocji. Pakowane po dwie paczki 63 szt. Są inne niż te regularnie dostępne ale jestem pod wrażeniem. Mają fajna fakturę są dobrze nawilzone i wyjmuja się pojedynczo;)
Obrazek
Zapraszam na bloga: http://przeszyjto.blogspot.com
Awatar użytkownika
MadMar
 
Posty: 384
Rejestracja: 24 maja 2013, 13:11
Lokalizacja: konstantynów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kochecka » 06 lis 2013, 9:58

ava pisze:Kupiłam ostatnio te biedronkowe Fitti i ogólnie są ok
ava pisze: ale wkurza mnie ich
intensywny zapach...
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kasia_m85 » 06 lis 2013, 10:09

Ja też kupiłam ostatnio Fitti i dla mnie zapach jest bardzo przyjemny natomiast są dla mnie za suche.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia_m85
SuperMama
 
Posty: 778
Rejestracja: 03 gru 2012, 21:20
Has thanked: 12 times
Been thanked: 21 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: kochecka » 06 lis 2013, 10:12

ja do tej pory używałam Babydream'ów które są praktycznie bezzapachowe i dlatego teraz zapachu Fitti nie mogę znieść.
Awatar użytkownika
kochecka
SuperMama
 
Posty: 3432
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:03
Lokalizacja: Zd-Wola
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Misiak » 06 lis 2013, 13:01

kasia_m85, miałam identyczne pierwsze wrażenie, ale teraz, gdy kończę drugą paczkę, przyzwyczaiłam się i jak dla mnie są akurat. Do tego tańsze niż Pampers, więcej w paczce, lepszy zapach no i przede wszystkim lepszy skład.
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4002
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Chusteczki nawilżane

Postautor: Rossie » 06 lis 2013, 13:03

No patrzcie, że ta moja mała pulchna pupa nie toleruje ŻADNYCH chusteczek od jakiegoś czasu. Uzywam tylko tych bambino, jak gdzieś wychodzimy i muszę, a tak to za każdym razem muszę waćpannę tyłkiem pod wodę, bo zaraz jest czerwona i wysypana. Chyba już wszystkie chusteczki wypróbowałyśmy i tylko jak na razie bambino nie powodują wywalania się rumienia pięć minut po użyciu.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rossie
 
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2013, 9:27
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości