Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fuente » 28 lis 2012, 19:40

Wanienka... Niby jeden z najprostszych wyborów, ale jak zobaczyłam na allegro ile rożnych rodzajów wanienek jest, to się przeraziłam.

Mnie osobiście urzekła wanienka składana. Ze względu na to jak niewiele miejsca zajmuje.
Obrazek

oprócz tego jest jeszcze kubełek do mycia :shock: Choć ta wersja na razie mnie nie przekonuje.
Obrazek


Z jakiej wanienki wy korzystacie? Jakie macie zdanie na temat wanienek, lepsza zwykła czy może jakaś właśnie wybajerzona- nadzwyczajna?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: agnieszka19 » 28 lis 2012, 19:45

Jak dla mnie- zwykła, najzwyklejsza wręcz :)
Ta składana niby fajna ze względu na wyjazdy, ale z drugiej strony malucha można umyć w misce lub w "dorosłej" wannie na takich wypadach, więc jak dla mnie - zbędny wydatek :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: malaJu » 28 lis 2012, 19:47

Fuente, pewnie rozczaruję producentów, ale najlepsza to taka:
Obrazek
Fakt, nie testowałam innych, ale w tej można spokojnie obrócić dziecko, jest dość duże, by dziecko mogło swobodnie się pluskać. Z doświadczenia mogę odradzić wanienkę z IKEI, jesli masz dziecko z tych, co lubią pływać na brzuchu. U nas się nie sprawdziła, bo była za krótka. Plusem jest wyłożenie antypoślizgowe. Ale tak czy inaczej, u nas wanienka była stosowana do ukończenia 6 i 3 miesiecy. Potem już dorosła wanna.

a na wyjazdy polecam dmuchaną. Była w wakacje w promocji w Realu i kilka z nas taką miała.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fuente » 28 lis 2012, 19:51

malaJu pisze: Potem już dorosła wanna.


U nas niestety wanienka będzie na dłużej, bo mamy tylko prysznic.

agnieszka19 pisze:Jak dla mnie- zwykła, najzwyklejsza wręcz :)


Generalnie też jestem zwolenniczką zwykłej. Składana jest fajna bo można ją wszędzie wcisnąć, przydatne jak ma się mało miejsca w mieszkaniu, ale generalnie dość kosztowne, bo na allegro kosztuje ok. 140 zł :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: gohnia » 28 lis 2012, 19:51

My Wojtka w wanience wykąpaliśmy zaledwie kilka razy. Wygodniej nam było położyć wyprofilowaną gąbkę na dnie naszej wanny i w niej go wykąpać. A odkąd siedzi to już w ogóle wystarcza tylko mata antypoślizgowa.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4786
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: martula_87 » 28 lis 2012, 20:16

Zwykła najzwyklejsza wanienka.
Ale ta składana to nie jest zła jak wiesz że w domu miejsca na trzymanie wanienki nie masz.
A ten kubełek mnie nie przekonał chodź jak ja byłam w ciąży to był bardzo polecany dla maluszków.
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fuente » 28 lis 2012, 20:19

martula_87 pisze:A ten kubełek mnie nie przekonał chodź jak ja byłam w ciąży to był bardzo polecany dla maluszków.


No właśnie, teraz tez bardzo chwalą... jakoś większe zaufanie mam do swoich i męża łapek niż do jakiegoś kubełka. Mój teść powiedział, że dziecko wygląda w tym jakby ktoś z niego potrawkę miał ugotować :shock: W sumie trochę tak wygląda :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Pepsi » 28 lis 2012, 20:21

Fuente pisze:Mnie osobiście urzekła wanienka składana. Ze względu na to jak niewiele miejsca zajmuje.

Mnie też. jak byłam w ciąży to się zakochałam tylko cena zabiła ta miłość :lol: Traf chciał, ze wygrałam w konkursie wanienkę + miękki przewijak więc przestałam sie zastanawiać. I dobrze, bo z tego co widzę to co najprostsze jest najlepsze. Zresztą od kiedy młoda zaczęła sama siedzieć to kapała się w dużej wannie.
Kubełek w żaden sposób do mnie nie przemawia i nie mogę sobie wyobrazić kąpieli takiego malucha :p
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: szaraczarownica » 28 lis 2012, 20:27

Ja mam dokładnie taką jak wkleiła Ju, bo dostałam ją od niej :lol:
Wkurza mnie tylko stelaż, bo zajmuje dużo miejsca, ale nie wiem gdzie mielibyśmy stawiać wanienkę, gdybyśmy go nie mieli, więc przecierpimy. Po wymiarach Stasia widać, że długo to on już w tej wanience nie pociągnie :lol:

Kubełek mnie przekonuje tylko i wyłącznie z jednego powodu - dziecko ma zamoczony cały brzuszek, co dla dziecka kolkowego jest zbawieniem. Ale z drugiej strony są takie dni, gdy źle wymierzymy i kąpiemy Stasia tuż przed jedzeniem i jest już mocno wkurzony. Nie wyobrażam sobie wtedy jak miałabym go do tego kubełka włożyć. Zwłaszcza, że odruch odpychania się nóżkami jeszcze u niego działa. Oczyma wyobraźni widzę, jak próbujemy wcisnąć go do kubełka, a on się opiera i stoi uparcie :lol:
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14784
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: kari » 28 lis 2012, 20:30

my mamy najzwyklejszą, nadal kąpiemy młodego, na wyjazd kupiliśmy dmuchaną, ale była dość mała, musimy go w końcu do dużej wanny przenieść
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10253
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: grafitowa » 28 lis 2012, 20:42

Ta Ikeowska wanienka rzeczywiście jest beznadziejna, bo strasznie krótka i szybko wymieniliśmy ją na dłuższą, ale tą najzwyklejszą za jakieś 20 czy 25 złotych. Ale dość szybko mała przesiadla się do wanny.
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Emi » 28 lis 2012, 20:49

I u nas sprawdza się ta najzwyklejsza wanienka. Wanny nie mamy więc jak Ania wyrośnie z wanienki to będziemy ją kapać w brodziku, który jest dość głęboki.
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Marcka » 28 lis 2012, 22:47

u nas również sprawdza się najzwyklejsza wanienka, bez żadnych bajerów ;) kubełek w ogóle do mnie nie przemawia.
Potem do wanienki kładliśmy gąbkę a teraz gdy mała siedzi już to tylko ręcznik pod pupę.
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Marcka
SuperMama
 
Posty: 2485
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:15
Lokalizacja: okolice Zd-W.
Has thanked: 64 times
Been thanked: 49 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: malaJu » 28 lis 2012, 23:06

No wiecie, co jestescie okropne :) Wchodzi taka cieżarówka i chce przeczytać, ze ma kupic drogą wanienkę z bajerami, a Wy jej tu tak podcinacie skrzydła =)) :ymdevil:
Fuente - widzisz, powiedz mężowi, ze dzieki forum oszczedzasz :)
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: malaJu » 28 lis 2012, 23:39

wahalla, :)) :)) zależy, w ktorym tygodniu. Pod koniec wjeżdża owinięta plandeką :)
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Deco-Ania » 29 lis 2012, 0:59

nie osobiście kubełek do mycia kompletnie nie przekonuje

Wanienkę mieliśmy taka tradycyjną.
Jako że Antos naszym jedynym dzieckiem jest - czasami miewam pewne "odpały" i wydaję kasę rzeczy, które wydają mi się niezbędne - a są mało funkcjonalne. Np. dmuchana wanienka turystyczna. Chociaż nie - tu może trochę się mylę. Przy moim sterylnym mężu jednak się przydała. Była co prawda trochę niewygodna przy 3-miesięcznym dziecku (w pozycji na klęczkach kąpać nie wygodnie ,więc wanienkę postawiliśmy na stoliku - wodę wlaliśmy prysznicem ,ale później ciężko było ją wylać), ale od kiedy Antos opanował umiejętność siedzenia spisywała się doskonale.

Fuente pisze:U nas niestety wanienka będzie na dłużej, bo mamy tylko prysznic.
Do momentu dopóki nie zacznie samodzielnie siedzieć. My też mamy tylko prysznic. jak tylko Antoś zaczął siedzieć przenieśliśmy się do brodzika.

szaraczarownica pisze:Wkurza mnie tylko stelaż
My nawet nie pomyśleliśmy o stelażu . Stawialiśmy wanienkę na stole

malaJu pisze:No wiecie, co jestescie okropne Wchodzi taka cieżarówka i chce przeczytać, ze ma kupic drogą wanienkę z bajerami, a Wy jej tu tak podcinacie skrzydła
poplułam monitor przez Ciebie =))
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fuente » 29 lis 2012, 9:46

malaJu pisze:No wiecie, co jestescie okropne :) Wchodzi taka cieżarówka i chce przeczytać, ze ma kupic drogą wanienkę z bajerami, a Wy jej tu tak podcinacie skrzydła =)) :ymdevil:
Fuente - widzisz, powiedz mężowi, ze dzieki forum oszczedzasz :)


Haaaaaa :D
Liczyłam, że doradzicie mi tańszą :P , a mąż kocha to forum nie wiem czy nie bardziej niż ja, bo kiedy ja forumuję on może bezkarnie grać... poza tym szafing... ciągle go wspomina :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Malwina » 29 lis 2012, 10:09

Zwykła, najzwyklejsza wanienka jest najlepsza ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Malwina
SuperMama
 
Posty: 3804
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:02
Has thanked: 29 times
Been thanked: 68 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: klarysa » 29 lis 2012, 10:22

Zwykła wanienka jest tak wyprofilowana, że jest najwygodniejsza. Ta składana jak dla mnie zbyt kanciasta, nie ma o co ręki oprzeć. Turystyczna nie była nam potrzebna, bo wybieraliśmy kwatery, gdzie wanienki były lub myliśmy pod prysznicem.
Awatar użytkownika
klarysa
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:35
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Frezja » 29 lis 2012, 10:26

Emi pisze:I u nas sprawdza się ta najzwyklejsza wanienka. Wanny nie mamy więc jak Ania wyrośnie z wanienki to będziemy ją kapać w brodziku, który jest dość głęboki.

a do brodzika planuję kupić coś takiego
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Frezja
SuperMama
 
Posty: 539
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 21 times
Been thanked: 3 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Misiak » 29 lis 2012, 10:37

My mamy zwykłą wanienkę, dostaliśmy od szwagierki więc nam odpadł tan wydatek. Nie mamy stelaża ale mam nadzieję, że damy radę. Kubełek przypomina mi sokowirówkę... :shock:
5.12.2012 Polunia <3
7.07.2023 Rodzina <3
Awatar użytkownika
Misiak
SuperMama
 
Posty: 4008
Rejestracja: 19 lis 2012, 10:33
Has thanked: 39 times
Been thanked: 67 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Deco-Ania » 29 lis 2012, 12:06

klarysa pisze:wybieraliśmy kwatery, gdzie wanienki były
Hihi - już widzę mojego męża. On nigdy poza domem nie wejdzie pod prysznic goła stopą. Tym bardziej nie wsadzi Antka do udostępnianej wanienki, nie posadzi w obcym brodziku. Taki typ mi się trafił. I stąd u nas wanienka turystyczna była niemal obowiązkowa.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: malaJu » 29 lis 2012, 12:30

Deco-Ania, ja nie z tych sterylnych, ale rozumiem Twojego męża. Też się brzydzę, więc wanienka turystyczna była punktem obowiązkowym na liscie "do spakowania".
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Bian » 29 lis 2012, 13:41

Fuente pisze:U nas niestety wanienka będzie na dłużej, bo mamy tylko prysznic.

O to to. My od początku korzystamy ze zwykłej wanienki, mniej więcej takiej jaką wkleiła Ju (dostaliśmy od szwagra po jego dzieciach). Jest spora, więc Hania ma miejsce na szaleństwa wodne z zabawkami. Jak była mniejsza, to też było łatwo ją w niej kąpać.

Po przeprowadzce przez jakiś czas praktykowaliśmy kąpiel pod prysznicem, ale płytki brodzik równa się krótka kąpiel. A nasze dziecko kocha się pluskać, więc szybko wróciła do kąpieli w wanience. Fakt - każda kąpiel to zachlapana łazienka, ale ile frajdy :lol:
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: klarysa » 29 lis 2012, 14:09

Deco-Ania, wanienkę przed użyciem zawsze dokładnie myłam. Przecież to plastik, bez żadnych zakamarków, gdzie coś by się mogło uchować. A z prysznicem Twojego męża rozumiem. Ja też jestem brzydliwa.
Awatar użytkownika
klarysa
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:35
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: justine » 29 lis 2012, 14:29

My też mamy najzwyklejszą, taką jak wkleiła Ju tylko, że zieloną :)
Obrazek
Awatar użytkownika
justine
SuperMama
 
Posty: 536
Rejestracja: 01 lis 2012, 9:49
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Deco-Ania » 29 lis 2012, 14:33

klarysa pisze:Przecież to plastik, bez żadnych zakamarków, gdzie coś by się mogło uchować.
nie znasz M. :-) - pod tym względem to naprawdę specyficzny typ. On potrafi łazienkę przez 5 godzin sprzątać (ale to nie ten wątek)

W każdym razie mieliśmy turystyczną - dmuchaną. Problem przy niej był jeden - z przeniesieniem jej gdy była wypełniona wodą.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Blue » 29 lis 2012, 17:42

My mielismy przez pierwsze 6 miesiecy w uzyciu Fisher Price Aquarium z hamaczkiem.Plus taki ze mozna w niej kapac dziecko samemu bez pomocy drugiej osoby bo jest plytka,dobrze wyprofilowane ma dno i mozna w niej "umiejscowic" niewmole.Dolaczone sa zabawki.Do tego ma dno z korkiem odprowadzajacym wode,no i ten hamaczek ma poduszeczke wiec dziecku wygodnie pod glowke.Ale jest mala wiec tylko na 6 miesiecy (a jak duze dziecko to na krocej) no i ja hamaczka rzadko uzywalam (moze kilka razy) bo uwazam ze tego typu bajery to siedlisko bakterii.Pralam hamak za kazdym razem w pralce po kapieli az mi sie znudzilo i dlatego go nie uzywalam potem.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18388
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Sybel » 30 lis 2012, 13:19

U nas też była zwykła wanienka, a teraz jest wanna i nasz radosny kaszalot się wyleguje w wodzie, robi fontanny siusiakiem :mrgreen: i jest wycie, jak rozpoczynamy proces wynurzania :) W zwykłej wanience tak nie szalał, ale i tak cała okolica była mokruteńka, psy uciekały, jak zbliżała się kąpiel. Teraz, w dużej wannie, to psy zaglądają nawet, co też się wyrabia. Ostatnio Filip zaczął szaleć, że on sie nie da złapać i wykąpać :D Sama radość.
Sybel
 

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fionka » 30 lis 2012, 13:20

Zwykła zielona z REALa :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fionka
SuperMama
 
Posty: 684
Rejestracja: 01 lis 2012, 8:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Sybel » 30 lis 2012, 13:24

U nas czerwona, za jakieś 20 zł :) Ważne, że z żółtą kaczuszką B-)
Sybel
 

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: klara76 » 30 lis 2012, 17:46

Hanka miała zwykłą, najzwyklejszą wanienkę bez żadnych podkładów, wkładów i innych dupereli - uważam, że nic więcej poza wanną, wodą, myjką i płynem do kąpieli nie jest dziecku potrzebne
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4679
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Audiolka » 30 lis 2012, 18:01

justine pisze:My też mamy najzwyklejszą, taką jak wkleiła Ju tylko, że zieloną

znaczy my mieliśmy :)
Gdzie są kobiety, tam jest zamieszanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Audiolka
Administrator
 
Posty: 3001
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:33
Lokalizacja: Uć/Łagiewniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 57 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: tulipan87 » 03 gru 2012, 23:11

My mamy zwykłą wanienkę i uważam, że inna nam nie potrzebna. Początkowo trochę brakowało nam stelaża, ale w sumie da się przeżyć i bez niego. Teraz Mateusz już siedzi, ale mamy tylko płytki brodzik, więc dla niego marna przyjemność z kąpieli.
Dlatego wstawiam wanienkę do brodzika po skosie, nalewam wodę i moje dziecko jest szczęśliwe. I może chlapać ile tylko chce :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Szizel » 21 gru 2012, 11:21

Mamy najzwyklejszą wanienkę rozmiar największy z możliwych i dziś córcia kąpie się w wannie dużej wstawiona jest jej wanienka i są pluski i radocha nie z tej ziemi :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Szizel
SuperMama
 
Posty: 776
Rejestracja: 27 paź 2012, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Patrycja11 » 22 gru 2012, 15:13

My mamy taką jak wkleiła Ju. Tylko z kaczuszką. Sprawdza się. Do dzisiaj wkładamy małą wanienkę do dużej wanny bo Gabrysiek w dużej wannie za bardzo cuduje, a ponieważ nie mamy maty na dno dużej wanny to podwójnie się przewracał, więc wróciliśmy do wanny w wannie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: sardynka » 23 gru 2012, 18:11

My będziemy mieć wiaderko do kąpieli :) położna pokazała nam jak umyć w nim dziecko a filmiki na ytb też mnie do niego przekonały... na nasze obecne warunki mieszkaniowe jest to rozwiązanie idealne a jakie będzie w praktyce to na pewno zdam relacje :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fuente » 23 gru 2012, 19:45

sardynka pisze:My będziemy mieć wiaderko do kąpieli :)

sardynka, a czy na pewno dla takiego Maluszka to dobre rozwiązanie? Nam na szkole rodzenia polecali od 3 miesiąca dopiero wiaderko. Wcześniej lepiej podobno zwykła wanienkę...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: sardynka » 23 gru 2012, 20:20

Fuente nam położna powiedziała, że jest jak najbardziej bezpieczne (też nie byliśmy do tego przekonani, ale jak je nam przyniosła i zademonstrowała to szybko zmieniliśmy zdanie)
do tego w internecie jak i na innych forach opinie są bardzo dobre :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: malaJu » 23 gru 2012, 20:25

sardynka pisze: jakie będzie w praktyce to na pewno zdam relacje :)

Będę czekać, bo choć mnie to już nie dotyczy bezpośrednio to chętnie dowiem się, jak to funkcjonuje w praktyce.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: kari » 23 gru 2012, 20:28

malaJu, evelinka by się mogła wypowiedzieć, bo wiem że ona ma takie wiaderko :)
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10253
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Fuente » 27 gru 2012, 21:13

My zakupilismy zwykła wanienkę taka jak malaJu, tyle że zieloną z kaczuszką no i w większej wersji 100 cm z zaworkiem odprowadzającym wodę, do tego stojaczek :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: mls » 28 lut 2013, 15:51

Mamy najzwyklejszą, ale większą, bo 100cm. Teraz mała kąpie się już w dorosłej wannie >D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mls
 
Posty: 64
Rejestracja: 28 lut 2013, 12:56
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: a_gatka » 17 mar 2013, 13:12

Ja też mam najzwyklejszą :) Jakoś tak sentymentalnie podchodzę..
a_gatka
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 mar 2013, 12:36
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: 19anioleczek92 » 29 maja 2013, 10:42

jestem jak najbardziej za najzwyklejszą wanienka,chociaż te z korkami do wypuszczania wody i z wbudowanym termometrem(minimalna różnica w cenie) też są ok. Zwykła rzecz ale trochę bajeru nie zaszkodzi:):). Przez pierwsze 2 miesiące używaliśmy wanienki,lecz potem korzystaliśmy z takiego fotelika (naprawdę polecam) który wstawia się do normalnej wanny i mimo że Igor już ma ponad 6m jeszcze go używamy.
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: AnnaMaria » 29 maja 2013, 22:01

w temacie wanienek znalazłam taką http://www.smyk.com/digibath-wanienka-c ... mowlaka-pl
Awatar użytkownika
AnnaMaria
SuperMama
 
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lis 2012, 10:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 36 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Patrycja11 » 30 maja 2013, 7:37

AnnaMaria, błąd brak strony się pojawia.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: AnnaMaria » 30 maja 2013, 8:05

Awatar użytkownika
AnnaMaria
SuperMama
 
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lis 2012, 10:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 36 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: szaraczarownica » 30 maja 2013, 8:11

Teraz widać.

O nie, nie, nie. Po pierwsze to taki zakup na kilka pierwszych miesięcy, bo potem dziecko chce już usiąść normalnie, pobawić się. Po drugie nie wiem jak miałabym dziecku głowę spłukać w tym ustrojstwie :?
No i ta cena.... po obniżce jest porażająca jak na tak krótkoterminowy zakup, a ta oryginalna po prostu kosmiczna.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14784
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Patrycja11 » 30 maja 2013, 8:32

szaraczarownica pisze:O nie, nie, nie. Po pierwsze to taki zakup na kilka pierwszych miesięcy, bo potem dziecko chce już usiąść normalnie, pobawić się. Po drugie nie wiem jak miałabym dziecku głowę spłukać w tym ustrojstwie No i ta cena.... po obniżce jest porażająca jak na tak krótkoterminowy zakup, a ta oryginalna po prostu kosmiczna.
nie będę się powtarzała, zgadzam się z szarą.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Następna

Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości