Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Pepsi » 08 maja 2015, 13:25

Widziałam ;) do trzech razy sztuka :ymdevil:
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Paulinka » 18 sie 2015, 10:50

My używamy wanienki z Ikei
Obrazek

dla mnie jest ok, jest nieduża, tania i póki co Helence w niej wygodnie, a dzięki tym antypoślizgom na dnie leży sobie w niej dość stabilnie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinka
SuperMama
 
Posty: 2282
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 60 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Edyta » 08 wrz 2015, 1:29

Używałam wiaderka. Polecam wszystkim, którzy sie nad nim zastanawiają. Po pierwsze nigdy nie płakała w kąpieli, po drugie bez problemu kapałam córkę sama, bez pomocy drugiej osoby. Tkwiła w wiaderku bardzo stabilnie i ja czułam sie pewnie. Ulatwilam sobie te kąpiele tym, ze stawiałam wiaderko w zasięgu prysznica i na koniec myłam i splukiwalam głowę.

Kiedy zaczęła sama pewnie siedzieć i stać z podtrzymaniem, przeniosłam nasza kąpiel najpierw do pudełka, takiego większego, plastikowego, gdzie siedziała sobie pośród zabawek, a cześciej stała, opierając sie o bok, podczas gdy ja manewrowałem prysznicem. Pomysł z pudełkiem podejrzałam na jakimś blogu. I tez polecam, choć u nas ten etap trwał krótko, pudełko sie nie zmarnowało i służy do przechowywania zabawek. Kolejnym krokiem była duza wanna. W wannie koniecznie antypoślizgowa mata.

A najbardziej lubię wspólny, szybki prysznic, z dzieckiem na ręku, bo po kąpieli w wannie trudniej mi wstać.
Obrazek
Edyta
 
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2014, 14:26
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: dominika654 » 16 wrz 2015, 12:38

jestem mamą dwóch córeczek, dla obu kupowałam zwykłą klasyczną wanienkę, która się sprawdziła. Uważam, że te które teraz powstają są już przesadzone i wcale nie takie wygodne dla dzidziusia , pozdrawiam :)
dominika654
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2015, 12:25
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Brinka » 24 wrz 2015, 9:02

U nas mycie robi głownie tata, mamy taki przewijak z wanienka i narazie sprawdza nam się super, jednak mała już zaczyna brykać i odpycha nozkami od krawędzi i widzę ze niedługo kupimy chyba większa wanienkę lub wsadzimy ja do dużej wanny.
Wiaderko pod katem jednoosobowej obsługi na pewno jest fajne, może pożyczę i się przekonam :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Brinka
 
Posty: 351
Rejestracja: 10 mar 2015, 23:00
Lokalizacja: Warszawa, Łódź, ALeksandrów Łódzki
Has thanked: 43 times
Been thanked: 16 times

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: mariolka » 24 mar 2016, 8:30

Wydaje mi się że na początek wystarcza typowa wyprofilowana wanienka Dziecko szybko rośnie i po 2-3 miesiącach można już kąpać w normalnej dużej wannie
mariolka
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2016, 19:20
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Wanienka- zwykła czy wybajerzona? :)

Postautor: Matuleńka » 12 maja 2016, 19:29

Zawsze uważałam,ze taka najzwyklejsza jest najlepsza więc nie cyrokowałam z wyborem :)
Matuleńka
 
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2016, 19:57
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Poprzednia

Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron