Pierwsze wózki

Wózki, butelki, podgrzewacze, łóżeczka, ubranka, smoczki i wiele, wiele innych rzeczy dla naszych dzieci.

Re: Pierwsze wózki

Postautor: kasieńka 85 » 13 lis 2014, 12:54

Deco-Ania pisze: kasieńka 85 pisze:że te ochraniacze zakłada się jak wychodzi się na spacer. Po nim zdejmuje się i nie trzeba czyścić kół.

Moim zdaniem odwrotnie - zakłada się na koła po spacerze, np przed zapakowaniem wózka do bagażnika (w celu ochrony przed błotem oczywiście)
też o tym myślałam, ale wtedy Paulina nie pytała by o:
Paulina S. pisze:wygodnie się prowadzi wózek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Deco-Ania » 13 lis 2014, 13:23

kiedyś rzuciły mi się w oczy takie:
Obrazek
I oczywiście śmiałam się, że to coś dla mojego M. ("Pan Sterylny" jak ma włożyć wózek po spacerze do swojego samochodu to niemal płacze)
Ale trudno mi sobie wyobrazić, żeby w tym prowadzić wózek - już widzę te wkręcające się troczki, odstające kawałki materiału.

a na szybko, znalazłam jeszcze taka inną wersję:
Obrazek

Na upartego może i da się w tym prowadzić wózek, ale: po co?
poza tym kolejne dwa pytania:
- czy wózek nie straci na przyczepności
- na ile takie pokrowce starczą? Bo moim zdaniem - zaraz będą w nich dziury.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: kasieńka 85 » 13 lis 2014, 13:27

Deco-Ania pisze:Na upartego może i da się w tym prowadzić wózek, ale: po co?
u mnie wózek na klatce stoi, więc na szczęście jego brudne koła nie kalają mojej podłogi. Ale przy Karolci wózek stał w domu i trochę się nagimnastykowałam, żeby go wyczyścić. Niemniej jednak nie inwestowałabym w to bo mam wątpliwość
Deco-Ania pisze:czy wózek nie straci na przyczepności
- na ile takie pokrowce starczą? Bo moim zdaniem - zaraz będą w nich dziury.

Deco-Ania pisze:"Pan Sterylny" jak ma włożyć wózek po spacerze do swojego samochodu to niemal płacze
=)))) =)))) =)))) =)))) =)))) =)))) =)))) choć nie powinnam się śmiać, bo sama bym wyła jakbym musiała wózek do domu wprowadzić.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Deco-Ania » 13 lis 2014, 13:42

Fakt - może mam skrzywione spojrzenie, bo u mnie wózek w domu zupełnie nie istnieje (ani przy Antosiu, ani teraz).
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Paulina S. » 13 lis 2014, 17:06

Deco-Ania pisze:znalazłam jeszcze taka inną wersję:
Obrazek


Właśnie o takie mniej więcej mi chodziło. Mąż się zaintersował, bo jego siostra powiedziała, że zakładała je podczas chlapy/błota pośniegowego itd. Co prawda jej gondola była mega wypasiona, to może i te ochraniacze w zestawie jakieś magiczne? ;;)

Deco-Ania pisze: czy wózek nie straci na przyczepności
Ano właśnie. Nie po to chciałam pompowane koła, żeby je teraz ukrywać i tracić na funkcjonalności wózka.

A propos "gadżetów i pomocy" - zafascynowały mnie narty do wózka. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Paulina S.
SuperMama
 
Posty: 2740
Rejestracja: 04 lis 2013, 21:30
Has thanked: 80 times
Been thanked: 57 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: sardynka » 13 lis 2014, 20:38

My mieliśmy ochraniacze na koła uszyte przez teścia (coś jak na 1 zdjęciu) ale zakładaliśmy je na klatce przed wejściem do mieszkania żeby nie wnosić błota do przedpokoju (układ mieszkania był taki, że trzeba było przejść koło drzwi wejściowych aby dostać się z pokoju do pokoju więc siłą rzeczy piach się po domu nosił)...także przy małych mieszkaniach z przejściowym korytarzem przydatna rzecz ;)
Jeździć w czymś takim to chyba bez sensu bo śliskie itp...do tego zdejmowanie takich mokrych ubłoconych (utytłanych w psich kupach) pokrowców za każdym razem jak wraca się do domu to chyba nic fajnego ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: 19anioleczek92 » 13 lis 2014, 20:52

My dokładnie tak jak sardynka robiliśmy :-)
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: szilka » 14 lis 2014, 19:29

ja także dorzucę coś z serii gadżetów do wózka. Kopiliśmy w lipcu Graco Evo XT- nowy wózek na naszym rynku ale ja zakochałam sie w nim jak opiekowałam sie dzieckiem mieszkając w Angli:) Mąż śmiał się bo nasz wózek ma błotniki, że śmiesznie to wyglada, jakiś badziew itd. A tu moje drogie okazały sie one strzałem w dziesiątkę jak niedawno deszcze padały. Nie chlapie tak jak jade po kałużach, powiem wam rewelacja
szilka
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2014, 19:22
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Deco-Ania » 14 lis 2014, 20:00

szilka pisze:Mąż śmiał się bo nasz wózek ma błotniki,
Hmmmm... jakby to powiedzieć. W sumie w naszym też są, ale jakoś nie szczególnie na nie zwracałam uwagę. 8-) i nie było to argumentem za wyborem wózka.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: kasieńka 85 » 14 lis 2014, 23:11

Deco-Ania pisze:
szilka pisze:Mąż śmiał się bo nasz wózek ma błotniki,
Hmmmm... jakby to powiedzieć. W sumie w naszym też są, ale jakoś nie szczególnie na nie zwracałam uwagę. 8-) i nie było to argumentem za wyborem wózka.
hmmm. ... dobrze że ten GRACO EVO XT ma te błotniki bo w przeciwnym razie jak inaczej można by było go zareklamować? Tym, że ma koła? =))))
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: paaaat » 18 lis 2014, 14:06

Hej Dziewczyny ;)
Mam Kadex Piko, jak oceniacie? Któraś z Was użytkowała?
Obrazek
Awatar użytkownika
paaaat
SuperMama
 
Posty: 886
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 74 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: jpuasz » 18 lis 2014, 20:25

Ktoś mi kiedyś mówił o wózkach firmy Kadex (to jest chyba firma z Częstochowy, tak?), ale osobiście nie widziałam, nie testowałam, także nic nie wiem. Nie kojarzę, żeby były w jakimś sklepie, więc kupić chyba można tylko u producenta. No chyba, że coś pomieszałam, to sorry :)
Pozdrawiam :)
Paulina

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jpuasz
SuperMama
 
Posty: 1309
Rejestracja: 21 sie 2014, 19:48
Has thanked: 0 time
Been thanked: 56 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: paaaat » 19 lis 2014, 10:55

Tak, firma z pod Częstochowy, wózek dostałam używany po jednym dziecku, wydaje mi się ciężki, chociaż w sumie nie mam porównania z żadnym innym ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
paaaat
SuperMama
 
Posty: 886
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 74 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: jpuasz » 09 gru 2014, 14:18

No to my już jesteśmy po wyborze wózka :) Stanęło na Bebetto Holland:
Obrazek

Może przypomnę co było dla nas istotne:
jpuasz pisze:Czas na moje przemyślenia dotyczące wózków, tzn jakie warunki wg mnie powinien spełniać idealny (dla nas) wózek:
- zmieniłam zdanie co do ilości kół, tzn nie musi być trójkołowy :P - można znaleźć zwrotny wózek na 4 kółkach, tylko oczywiście trzeba przetestować :)
- planowałam kupić wózek za max 1000zł, ale to jest praktycznie niewykonalne, także limit zwiększony do 1300zł
- koniecznie możliwość montowania fotelika MC Cabrio
- łatwy montaż/demontaż gondoli - najprawdopodobniej sama będę chodziła na spacery, także mocowanie się z gondolą nie wchodzi w grę
- lekki (powód jak wyżej)
- spacerówka montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy
- duże koła (lepiej sprawdzają się na nierównym terenie)

Braliśmy pod uwagę 3 wózki: Bebetto Nico Plus, Luca i Holland

Za Nico Plus przemawiała cena, kolorystyka, dostęp do koszyka i waga. Nie widziałam znacznej różnicy między Luca i Holland (poza kolorami tapicerki), także za tymi dwoma modelami przemawiały: zamykany kosz (choć trochę niewygodny), plastikowa gondola z wentylacją i regulacją oparcia z zewnątrz a nie pod materacem (jak w Nico Plus), łatwość składania stelaża. W pewnym momencie odrzuciliśmy model Luca ze względu na kolorystykę (jak dla mnie kolory smutne, nijakie) - wózek powinien być jasny i przede wszystkim widoczny. Pomijam tutaj kwestię odblasków, ale pod wieczór na pewno bardziej widoczny będzie wózek zielony czy czerwony niż szary, czarny czy beżowy. Dostęp do koszyka faktycznie nie jest dobry (przy spacerówce montowanej przodem), ale w końcu stwierdziliśmy, że to nie jest najważniejsze. Do wózka Holland przekonała nas łatwość złożenia stelaża. Nie ma co ukrywać, że przez pierwszy rok jak będę na macierzyńskim, to ja będę chodziła na spacery (głównie). Co z tego, że stelaż jest pół kilo lżejszy, skoro się go trudno składa? Wahałam się do ostatniej chwili, bo kolorystyka nie bardzo mi pasowała, ale jak w sklepie zobaczyłam wzornik materiałów, to wszelkie wątpliwości zostały rozwiane - ta zieleń jest rewelacyjna. Na zdjęciu kolor wygląda na mdły (taki miętowy) a w rzeczywistości jest bardziej żywy. No i tym sposobem decyzja została podjęta, wózek zamówiony :)
Pozdrawiam :)
Paulina

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jpuasz
SuperMama
 
Posty: 1309
Rejestracja: 21 sie 2014, 19:48
Has thanked: 0 time
Been thanked: 56 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: niesia2708 » 09 lis 2015, 13:32

Nie wiem czy wszystkie wózki tak mają , ale niewątpliwa zaleta Tako -spacerówka i gondola rozkładają się maksymalnie do prania. Dzisiaj prałam spacerówkę, zdjęłam wszystkie elementy materiałowe łącznie z budką i koszykiem pod wózkiem i wsadziłam w pralkę.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: kasieńka 85 » 09 lis 2015, 14:02

niesia2708, mój też tak miał. Super sprawa.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: mozajka » 11 lis 2015, 15:45

Gondola aż tak bardzo mi się nie brudziła, bo wiadomo maluszek mały. Ale sportówka to inna bajka i gdyby można było rozebrać do prania całą to było by to świetne rozwiązanie.
mozajka
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, 15:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: katya » 14 lis 2015, 21:04

Dziewczyny, to mój pierwszy post i proszę Was o pomoc.
Szukamy z Mężem wózka dla naszego Maleństwa, które urodzi się dopiero w lipcu. Jednkże Mąż już podjął temat wózka, bo odczuł taką potrzebę i tym samym spędzamy już 3 dzień przeszukując fora, a Mąż nawet chodzi po Smykach i inszych cudach oglądając wózki. Zakupimy zapewne dopiero w maju, ale On chce już być przygotowany :)

Mamy kilka wymagań i jeśli byłybyście w stanie jakoś nas nakierunkować, to bylibyśmy wdzięczni!
-waga wózka nie ma znaczenia
-chcielibyśmy wózek wielofunkcyjny
-chcemy pompowane koła
-i skrętne przednie koła
-cena do 3000
-może być używany

Mi osobiście podobają się wózki Emmaljunga Nitro - ale ich jest bardzo mało i nie ma praktycznie opinii w internecie. Nowy kosztuje małą nerkę coś koło 4000 zł :(
Więc zaczęliśmy oglądać bardziej budżetowe modele np Bebetto Aquarius 2014 - ale Mąż ma wątpliwość co do materiału
A oglądając wózki w Smyku spodobały nam się wózki Adamexu, resorowanie i amortyzacja mnie ujęła - tylko jak czytam opinie w necie - to ponoć są bardzo awaryjne i sama spacerówka jest bardzo przeciętna (ponoć)
Biorę pod uwagę również wózki Tako, Tutek i Jedo - tylko, które modele używałyście i możecie polecić?

Czy mogłybyście mi podpowiedzieć modele wózków, które według Was są warte uwagi? Mamy już kompletny mętlik w głowie, ale wolimy wcześniej poszukać sobie wózka i zacząć odkładać na Niego fundusze (bo np. fotelik chcemy kupić Cybex)
Obrazek
katya
 
Posty: 58
Rejestracja: 04 lip 2014, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: MamaŻaby » 14 lis 2015, 22:04

katya, ja nie miałam wózka "na wertepy" :lol: więc ci nie doradzę, natomiast proponuję żebyś przejrzała cały wątek bo dziewczyny dużo o swoich wątpliwościach i wyborach pisały. Może to coś ci da ;)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: niesia2708 » 15 lis 2015, 8:53

katya, my mieliśmy Tako Laret. Kupiliśmy używany, u nas był używany ponad dwa lata. Pola i lasy nie były mu straszne.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9157
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: caixa » 15 lis 2015, 9:16

My mamy Maxi Cosi Mura . Są teraz fajne promocje
http://dino.sklep.pl/nowy/promocja-woze ... AteP8P8HAQ

Nie wszystkim może spodobać się spacerówka. Raczej nie jest obudowa na co dla nas miało swój atut. Z plusów gondola składana na płasko. Do lasu spisał się super. Szedł jak czołg bo zaspach śniegu.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: katya » 15 lis 2015, 9:24

caixa, dzięki, Mężowi oczy się zaświeciły ;;)
Obrazek
katya
 
Posty: 58
Rejestracja: 04 lip 2014, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Fuente » 15 lis 2015, 21:19

katya, my mielismy Tako Captiva Mohican, baaaardzo byliśmy zadowoleni. Dwójka naszych dzieci w nim jeździła, a że mieszkamy na wsi, rewelacyjnie sprawdził nam się na wiejskich drogach, górkach, dołkach.

Nawet miałam go wystawić na sprzedaż, ale jakos trudno nam się z nim rozstać, choć Marcinek i tak już w nim nie jeździ :roll:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: mirabell86 » 04 sty 2016, 15:02

Dziewczyny szukam wózka i mam dylemat między dwoma firmami. Mianowicie Quinny bazz i Mutsy . Czy któraś z was miała z nimi do czynienia? Potrzebuję wózka który zajmie najmniej miejsca w aucie po złożeniu. :XC
Obrazek
Obrazek
mirabell86
 
Posty: 326
Rejestracja: 16 paź 2013, 16:03
Lokalizacja: Łódź teofilów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Karolina1907 » 05 sty 2016, 11:13

mirabell86 pisze: Quinny bazz i Mutsy


Miałam oba :)
Jak się Lenusia urodziła to miałam Mutsy Urban Rider:
Obrazek

i był naprawdę ok, prowadził się super, skrętna oś (fajny gadżet), ale był mega ciężki i dość duży ::(

Natomiast później spacerówkę miałyśmy już Quinny buzz:

Obrazek
i okazał się troszkę fajniejszy :) mniejszy, lżejszy ( porównując z Mutsy). Spacerówkę można mieć zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, przednie kółko skrętne. Minusy to mały koszyk na zakupy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina1907
 
Posty: 158
Rejestracja: 29 maja 2013, 15:01
Has thanked: 0 time
Been thanked: 6 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: mirabell86 » 05 sty 2016, 14:55

Karolina1907 pisze:Miałam oba

Napisz mi proszę który zajmował mniej miejsca po złożeniu. Quinny nie psuł się? Bo bardziej skłaniam się ku niemu
Obrazek
Obrazek
mirabell86
 
Posty: 326
Rejestracja: 16 paź 2013, 16:03
Lokalizacja: Łódź teofilów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Karolina1907 » 05 sty 2016, 15:50

mirabell86 pisze:który zajmował mniej miejsca po złożeniu


Według Mnie Quinny zajmował mniej miejsca :)

mirabell86 pisze: Quinny nie psuł się?


Użytkowany był przez około 2 lata, może troszkę dłużej, najpierw jeździł Nim synek Mojej siostry, później przechwyciłyśmy go my :) mieszkam na wsi, nie mam asfaltu, tylko piach i nic się z nim nie działo :) może to przednie kółko troszkę skrzypiało, ale po umyciu i nasmarowaniu, sprawował się super :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina1907
 
Posty: 158
Rejestracja: 29 maja 2013, 15:01
Has thanked: 0 time
Been thanked: 6 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: ava » 05 sty 2016, 16:40

mirabell86 pisze:mam dylemat między dwoma firmami. Mianowicie Quinny bazz i Mutsy
Nie wiem o który model Mutsy Ci chodzi, ale my mamy Mutsy Transporter i jak go kupiliśmy (używany) to złożona spacerówka nie zmieściła się do bagażnika samochodu. Tyle, że akurat to był samochód służbowy Męża, w prywatnym mamy większy bagażnik.

Karolina1907 pisze: Spacerówkę można mieć zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
Ano właśnie. W naszym wózku spacerówka jest tylko przodem do kierunku jazdy. Przy kupnie nie zwróciłam na to uwagi, chyba byłam przekonana, że każdy wózek ma spacerówkę montowaną przodem i tyłem :p Dla nas to nie jest jakiś wielki problem, bo "spacery" będziemy zaliczać głównie na naszym podwórku, ale gdybym mieszkała tak jak większość Was w mieście to pewnie plułabym sobie w brodę.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8866
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: dorotatre » 05 sty 2016, 21:45

ava pisze:Ano właśnie. W naszym wózku spacerówka jest tylko przodem do kierunku jazdy. Przy kupnie nie zwróciłam na to uwagi, chyba byłam przekonana, że każdy wózek ma spacerówkę montowaną przodem i tyłem :p Dla nas to nie jest jakiś wielki problem, bo "spacery" będziemy zaliczać głównie na naszym podwórku, ale gdybym mieszkała tak jak większość Was w mieście to pewnie plułabym sobie w brodę.

My co prawda mamy inny wózek bo młody "wozi" się w X-landerze ale kupując nie pomyślałam o tym, że super byłoby jakby spacerówka była montowana przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Jak powiedziałam mężowi, że lubię naszego X-landera ale szkoda, że spacerówki nie da się zamontować tyłem do kierunku jazdy to skwitował, żebym nie przesadzała bo ile można tylko ma mamę patrzeć, przecież młody też chce inne rzeczy pooglądać :D
Obrazek
Awatar użytkownika
dorotatre
 
Posty: 264
Rejestracja: 22 sie 2014, 7:25
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: kasieńka 85 » 05 sty 2016, 21:48

dorotatre, to zależy od dziecka. Karolcia jeździła przodem do kierunku jazdy - inaczej nie chciała. Za to Gabrysia musiała mnie widzieć i tylko taka opcja wchodziła w grę. ;;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Paulinka » 06 sty 2016, 16:16

mirabell86, ja proponuję podjechac do sklepu i zrobic test - zapakowac do bagaznika kazdy wozek. My wahalismy sie miedzy Tako Moonlight a Mutsy Evo,jak zobaczylismy ile Tako zajmuje miejsca,to odpadl w momencie, Mutsy przy nim jest malutki i zgrabniutki :) Jesli zalezy Ci na czestym wozeniu wozka w aucie polecam rowniez sprawdzic sposob skladania (w Mutsy super,w Tako troche gorzej,przyjaciolka ma designerski Stokke i jest masakra),w tym takze spacerowki. Jakbys miala jakies pytania odnosnie Mutsy,pisz smialo ::)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinka
SuperMama
 
Posty: 2282
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 60 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Patrycja11 » 06 sty 2016, 17:53

mirabell86 pisze:Napisz mi proszę który zajmował mniej miejsca po złożeniu. Quinny nie psuł się? Bo bardziej skłaniam się ku niemu
Quinny składa się do niewielkich rozmiarów, dodatkowo rozkłada się go jednym ruchem. Ja byłam z niego tak bardzo zadowolona, ze wybrałabym go bez wahania przy drugim dziecku.
Przypominam, że my rozpoczęliśmy korzystanie z niego na początku lutego, kiedy śnieg był do kolan. Spisał się na medal.

Chociaż teraz jak sobie patrzyłam to strasznie podoba mi się również :

Obrazek

Choć nie widziałam na żywo, tak na zdjęciach wygląda fajowo.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: sardynka » 06 sty 2016, 21:22

My mamy Mutsy Urban Rider i wielka to kolumbryna, której mieszkając w bloku szczerze nienawidziłam za to po przeprowadzce na wieś uwielbiam ten wózek - wielkie pompowane koła dają radę w każdym terenie :)
W samochodzie zajmuje sporo miejsca ale w sumie porównywać mogę tylko z inglesiną trip więc zupełnie innym kalibrem wózka

Co do ustawiania spacerówki przodem do siebie to mi za specjalnie ani przy Miśku ani przy Gajce się nie przydało...może po kilka dni tak pojeździły ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Patrycja11 » 25 lip 2017, 15:22

Patrycja11 pisze:Ja byłam z niego tak bardzo zadowolona, ze wybrałabym go bez wahania przy drugim dziecku.
jakiś czas temu pisałam, że bym wybrała. Ja może tak ale mój mąż był przeciwny :roll:

Mocnym faworytem był Mutsy Evo, bo ładny i z regulowaną rączką, a tą chciałam dla Gabcia żeby mógł bez problemu prowadzać siostrę ;) Ale ponieważ trafiłam przypadkiem na X-landera X-pulse i strasznie nam się spodobał :)
Warunek był jeden MA BYĆ czerwony bo to Gabrysia ulubiony kolor :)
I jest :)

Obrazek
Fotelik do niego będzie Maxi Cosi ;;))
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: 19anioleczek92 » 25 lip 2017, 21:36

Patrycja11, Piękny kolor <3
Awatar użytkownika
19anioleczek92
SuperMama
 
Posty: 4962
Rejestracja: 22 kwie 2013, 8:57
Has thanked: 22 times
Been thanked: 49 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: glageja » 27 wrz 2017, 11:39

My zdecydowaliśmy się na ten wózek: https://mamisie.pl/wozki/360-wozek-baob ... er-d1.html, duża zaletą jest gondola + materiał z jakiego jest wykonany wózek, jest on lekki i nie mam problemu z przenosinami, a na tym mi zależało, bo muszę oszczędzać kręgosłup.
glageja
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2017, 12:50
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: gohnia » 20 paź 2017, 20:30

Klara korzysta z tego samego wózka co chłopaki czyli JEDO FYN. Muszę szczerze przyznać, że te wózki są naprawdę solidne. Nasz ma już 6 lat, wozi trzecie dziecko, a nie miał ani jednej usterki. Gdybym znów miała wybierać to znów wybrałbym ten model.
Też z tego względu, że (w czasie gdy kupowalam) miał najdłuższą gondolę, a wiedziałam, że dzieci będą wysokie
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4776
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: pommi333 » 21 lis 2017, 10:39

Dzięki za wszystkie propozycję :D
pommi333
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2017, 17:06
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Kociadło » 17 sty 2018, 20:37

Karocą Lokatora będzie u nas Jedo Fyn Memo. Jest solidny, szary jak chciałam i wygodny dla mojego męża do prowadzenia ( 2 m wzrostu)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kociadło
 
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2014, 19:39
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Deco-Ania » 17 sty 2018, 21:22

Kociadło pisze:i wygodny dla mojego męża do prowadzenia ( 2 m wzrostu)
- Fakt, w takiej sytuacji może być problemem znalezienie wózka odpowiedniego do wzrostu. Chociaż te pierwsze to jeszcze, ale już widzę problemy z "parasolką".
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Bobo » 18 sty 2018, 14:55

A co powiecie o takim wóżku, jak [reklama] Znajoma miała i sobie zachwalała. Nawet widziałam podobny tutaj: [reklama]
Bobo
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2018, 14:44
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: malulu » 18 sty 2018, 14:59

Cześć Bobo, miło, że się przedstawiłaś/eś. Szkoda tylko, że rejstaracja było po to, by zareklamować sklep bobo...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
malulu
SuperMama
 
Posty: 4263
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:09
Lokalizacja: Łowicz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 76 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: szaraczarownica » 18 sty 2018, 15:01

Bobo, ponieważ nick ma mocne powiązanie z nazwą sklepu, to nie bawię się w konwenanse i po prostu daję ban. Jak macie problemy ze sprzedażą, to znajdźcie sobie inne miejsce na reklamę. Albo za nią zapłaćcie.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Patrycja11 » 18 sty 2018, 16:04

szaraczarownica, od razu można wyczuć wisielczy humor :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: szaraczarownica » 18 sty 2018, 16:07

Patrycja11, a jak :twisted:
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: kamilliap » 25 sty 2018, 10:27

Ja miałam bebetto torino i o ile gondola była super o tyle spacerówki szybko się pozbyłam :) teraz mamy spacerówkę joie
kamilliap
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:17
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pierwsze wózki

Postautor: martonia » 21 maja 2018, 9:05

Dziewczyny mam pytanie, dostaliśmy spacerówkę, która nie rozkłada się do pozycji leżącej, wydaje mi się, że to dla Małej raczej za wcześnie.. taki wózek chyba przydaje się dopiero, jak dziecko chodzi i się po prostu zmęczy?
Kusi zabrać ją na wyjazd, bo zajmuje mało miejsca, ale chyba to jeszcze nie czas..
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Deco-Ania » 21 maja 2018, 9:38

martonia, ale w ogóle się nie rozkłada?
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: martonia » 21 maja 2018, 9:57

Deco-Ania pisze:martonia, ale w ogóle się nie rozkłada?
jednak się rozkłada, właśnie rozpracowałam :ymblushing:
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3098
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 87 times
Been thanked: 33 times

Re: Pierwsze wózki

Postautor: Lodka » 28 cze 2018, 12:26

Sama kupowałam wózek gondolę używany. Z takiego wózka i tak wiele sie nie korzysta, tak wiec nie wiem czy jest sens kupować drogi nowy wózek. Za to spacerówkę kupilam już porządną, droższą bo wiedziałam, że w przeciwieństwie do gondoli jednak będzie używana o wiele, wiele częściej.
link w podpisie usunięty jako niezgodny z regulaminem - Emi
Lodka
 
Posty: 29
Rejestracja: 28 cze 2018, 12:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wyprawka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości