dla rodzeństwa dzieci z Fundacji Gajusz

Co portal planuje i jakiej pomocy potrzebuje, by ruszyć z pomysłem.

dla rodzeństwa dzieci z Fundacji Gajusz

Postautor: MamaŻaby » 03 sie 2015, 15:45

Od jakiegoś czasu obserwuję na fb profil łódzkiej Fundacji Gajusz. Jestem pod wrażeniem jak pięknie i bardzo pozytywnie piszą o swoich często śmiertelnie chorych małych podopiecznych. Aż się łza w oku kręci. I człowiekowi robi się wstyd, że sam narzeka na "pierdoły" a tam opiekunowie z uśmiechem towarzyszą maluchom w ostatniej drodze.
Ale do rzeczy, dzisiaj na fb Fundacja zamieściła wpis, którym chciałam się podzielić. Może ktoś będzie chciał indywidualnie ich wspomóc albo zechcecie+zechcemy zrobić wspólną zrzutkę żeby pomóc :)

Uwaga, Uwaga, Uwaga! udostępniajcie:-) prosimy.
Zdrowi bracia i siostry małych podopiecznych hospicjum przeżywają dzieciństwo w rytmie choroby swojego śmiertelnie chorego rodzeństwa. Rodziny nie mają wystarczająco dużo uwagi, znacznie mniej pieniędzy (zazwyczaj mamy rezygnują z pracy i opiekują się chorym dzieckiem). Oni bardzo Was potrzebują
Emotikon heart
Szykują się do rozpoczęcia roku szkolnego - najczęściej z dala od supermarketów. Niektóre mamy nie przespały całej nocy od wielu miesięcy, ale bardzo by chciały, żeby córeczka miała najładniejszy tornister. Choć raz. Chłopcy większą wagę przywiązują do korków, żeby grać w piłkę nożną na lekcji wf -u.
Przekonajcie te dzieci, że mają prawo do dzieciństwa, piórnika w ulubionym kolorze, kolorowych kredek w metalowym pudełku.
I może nawet do pachnącej gumki?
Prosimy o wsparcie rzeczowe i finansowe (z dopiskiem wyprawka dla rodzeństwa): ghalakiewicz@gajusz.org.pl i tel. 697789920.
plecaki z usztywnionym tyłem
zeszyty 32k w kratkę
zeszyty 60k w kratkę
zeszyty 80k w kratkę
zeszyty 32k w linię
zeszyty 60 w linię
zeszyty 80 w linię
zeszyty A4 w kratkę
bloki rysunkowe A4
bloki techniczne A4
bloki rysunkowe A3
bloki techniczne A3
bloki techniczne kolorowe
cienkopisy kolorowe
ołówki
długopisy
farby plakatowe
farby akwarelowe
farby akrylowe
gumki
temperówki
flamastry
kredki ołówkowe i świecowe
piórniki
kleje
nożyczki
przybory geometryczne
korektory
pióra
naboje do piór
ołówki HB, B, H
cyrkle
bloki techniczne kolorowe A4
bloki techniczne kolorowe A3
zeszyt A4 w kratkę
mazaki
pastele suche
kolorowe markery
pędzelki


https://www.facebook.com/FundacjaGAJUSZ?fref=nf
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Wróć do Łódzkie Mamy Potrzebują

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron