Konsultacje z psychologiem

Co portal planuje i jakiej pomocy potrzebuje, by ruszyć z pomysłem.

Konsultacje z psychologiem

Postautor: PsychologDziecięcy » 17 sty 2016, 19:13

Dzień dobry wszystkim mamom :)
Mam na imię Ania i jestem psychologiem, mam doświadczenie w pracy z dziećmi, obecnie pracuję w Łodzi w placówce opiekuńczo- wychowawczej. Gdyby, któraś z Was potrzebowała pomocy, miała pytania, albo chciała zdobyć wiedzę w zakresie rozwoju dziecka, radzenia sobie z trudnymi zachowaniami i zapobiegania ich powstawaniu, uczenia dzieci dobrych nawyków i pożądanych zachowań i innych zagadnień dotyczących psychologii dziecka to chętnie pomogę :)
Zapraszam do kontaktu :)
Ania T.
PsychologDziecięcy
 
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:58
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: caixa » 04 lut 2016, 17:47

Mam jeden problem, o który chciałabym zapytać. Nie wiem czy w tym wątku? Wydawało mi się, że jest jeszcze inny.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: szaraczarownica » 04 lut 2016, 17:55

caixa, jest w wychowaniu
viewtopic.php?f=10&t=3875
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: Leokadia » 05 kwie 2018, 11:49

Pani Aniu czy bywa Pani jeszcze na forum ? Potrzebuje porady :)
Awatar użytkownika
Leokadia
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2018, 11:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: MalinkaMa88 » 10 paź 2018, 17:22

W obecnych czasach zapotrzebowanie na psychologów jest ogromne. Tempo życia, stresy, komputeryzacja to wszystko wpływa w jakis sposób na psychikę dziecka. Wiem coś o tym, bo całkiem nie dawno sama musiałam z synem udać się do psychologa, bo nie chciał chodzić do szkoły przez spór z rówieśnikami.
8-} 8-} 8-}
Awatar użytkownika
MalinkaMa88
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2018, 11:59
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: Julita85 » 18 lut 2019, 17:35

Leokadia pisze:Pani Aniu czy bywa Pani jeszcze na forum ? Potrzebuje porady :)


Cześć dziewczyny! Jeśli Pani Ania już nie bywa na forum to polecam Wam mgr Małgorzatę Juczak-Kapusta. Długo szukałam dobrego specjalisty dla mojej córki i powiem Wam, że to jest to. Jestem zachwycona. Pani psycholog od razu złapała świetny kontakt z moim dzieckiem. Córka, która zawsze była niechętna wobec obcych, siłą ją ciągnęłam na kolejne wizyty teraz sama dopytuje kiedy idziemy do pani mgr. Pani magister przyjmuje w poradni PsychoMEDIC.pl. Poradnia mieści się przy Kościuszki 13 w Łodzi. Świetne miejsce, trafna diagnoza i ustalony sposób leczenia. Usługa na najwyższym poziomie.

Naprawdę serdecznie Wam polecam!
Julita85
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:29
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: gromeczke » 24 maja 2021, 10:53

W tych covidowych czasach dzieci bardzo potrzebują pomocy psychologów. Widzę po dzieciach moich znajomych, większość z nich to takie "chodzące zombie" - a pomyśleć że jeszcze rok temu to były wulkany energii
podpis usunięty jako niezgodny z regulaminem
gromeczke
 
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2021, 10:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Konsultacje z psychologiem

Postautor: kido » 30 maja 2022, 13:29

u nas jest podobnie... dzieciaki siostry ale i moje to po prostu chodzące nieobecne istotki. my próbujemy je stale jakoś aktywizować, zaciekawiać , zabierać w fajne miejsca ale mam wrażenie, że teraz w szkołach, przedszkolach panuje coś takiego, taki trend i jedyne co się liczy to właśnie internet, telefon, zamknięte przestrzenie i nic poza tym... ciężkie czasy nastały i w pandemii i teraz kontynuując...
kido
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 18:56
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Łódzkie Mamy Potrzebują

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron