Córka poci się w foteliku

co kupić, gdzie kupić, a czego nie kupować

Córka poci się w foteliku

Postautor: Babolini » 27 maja 2017, 20:27

Mam problem, bo nie mogę znaleźć przyczyny tego, że córka po każdej nawet krótkiej podróży wysiada z samochodu spocona. Co mogę z tym zrobić? W samochodzie jest klimatyzacja, córka poza samochodem się nie poci. Co mogę zrobić?
Babolini
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Córka poci się w foteliku

Postautor: Grabina » 28 maja 2017, 7:44

Kup w sklepie lub przez internet dopasowując wkład antypotowy o nazwie aeromoov do rozmiaru fotelika. Mam to nie tylko w foteliku ale też w wózku spacerowym. Plecy dziecka nie stykają się wtedy od razu z materiałem tylko z przepuszczającą powietrze warstwą, a dzięki wentylacji plecy się nie pocą ;)
Grabina
 
Posty: 26
Rejestracja: 17 kwie 2017, 22:43
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Córka poci się w foteliku

Postautor: Babolini » 12 cze 2017, 19:49

Czy taki wkład faktycznie działa i będzie pasował do fotelika 9-18 kg? Na jakiej zasadzie to działa?
Babolini
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Córka poci się w foteliku

Postautor: tsubomi » 23 cze 2017, 8:27

Działa tak, że polepsza się cyrkulacja powietrza, bo pewnie materiał w foteliku nie jest pod tym aspektem za dobry.
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Awatar użytkownika
tsubomi
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2017, 9:24
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Córka poci się w foteliku

Postautor: Grabina » 26 cze 2017, 22:12

Babolini pisze:Czy taki wkład faktycznie działa i będzie pasował do fotelika 9-18 kg? Na jakiej zasadzie to działa?

Kupujesz wkład w rozmiarze dla fotelików 9-18 kg i na 100% będzie pasował niezależnie od tego jaki masz model fotelika. Wiele osób jest zadowolonych z funkcji dodatkowej maty, która działa dzięki zastosowaniu tzw. konstrukcji 3D zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza ;)
Grabina
 
Posty: 26
Rejestracja: 17 kwie 2017, 22:43
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Porady zakupowe i nie tylko

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości