Jakie nici do szycia kupić

co kupić, gdzie kupić, a czego nie kupować

Jakie nici do szycia kupić

Postautor: marlina » 23 lis 2020, 12:11

2 dni temu kupiłam moją pierwszą własną maszynę do szycia. Gdy miałam naście lat też szyłam ale same poprawki i z tego co było w maszynie mamy. Teraz dzieci już bez pieluch a ja mam wolne wieczory i.......... zaczynam od maszyny i nici do niej. Jakie nici? Widze na allegro poliestrowe. A bawełniane? O co chodzi? Poza róznymi firmami to jakie róznice? A elastyczne? Do zwykłej maszyny też mozna takimi? A grubosci? Jakie są najbardziej uniwersalne? Musze kupic kilka podstawowych kolorów.
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Jakie nici do szycia kupić

Postautor: daria34 » 23 lis 2020, 13:58

Zależy co chcesz szyć. Ze swojej strony polecam elastyczne. Jak mieszkalam w Polsce to kupowalam je w pasmanterii na takich szpulkach jak zwykle nici elastyczne. Jakis czas temu kupilam na ebayu na duzych szpulkach nici elastyczne w roznych kolorach. Dzieki tym nicia szwy w dzianiach nie pekaja bo pracuja razem z materialem. Sa naprawde super ja do szycia dzianin uzywam tylko elastyczne nici.

Zerknij sobie do Polimexu: https://polimex.net/pl/sklep/2-nici W sklepie masz duży wybor nici, jesli nie wiesz co wybrać to skontaktuj się z nimi. Powinni doradzić Ci odpowiednie nic do szycia.
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times


Wróć do Porady zakupowe i nie tylko

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości