Problem z żołądkiem w ciąży

Doświadczenia z okresu ciąży i porodu. Szpitale, przychodnie i lekarze położnicy. Badania lekarskie i diagnostyczne. Ciążowe objawy, przebieg ciąży, porady żywieniowe i wiele innych.

Problem z żołądkiem w ciąży

Postautor: Tasia » 23 lip 2021, 8:38

Kochane, czy Wy też macie takie problemy z żołądkiem w ciąży? Musicie strasznie się pilnować co jecie, często Wam się potem odbija np obiadem? Albo jest Wam nie dobrze, jak Wam się nie odbije? Mimo, że pilnujecie diety i jest ona lekko strawna? To już stało się dla mnie męczące jestem w 21 tyg.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Problem z żołądkiem w ciąży

Postautor: marlina » 23 lip 2021, 11:17

O problemach z żołądkiem to ja bym mogła książkę napisać niestety. Choruje na refluks, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, niewydolność wpustu i takie tam - na czas ciąży musiałam odstawić leki no i jest różnie. Bardzo różnie. Dieta lekkostrawna, nie jem nic smażonego, tylko gotowane albo na parze. Można przeżyć - jak żołądek zaczyna bolec to biorę nospe, jem kisiel i jakoś przechodzi . W ostatnim czasie piję również te zioła na żołądek https://kredensziolowy.pl/produkt/refluxoherbs/ I również wydaje mi sie, ze pomaga.
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Ciąża i poród - strona "techniczna"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości