Leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Na pytania odpowiada dr n. med. Dorota Czubińska-Grodecka, http://stomatologiabezprzemocy.pl/

Leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Postautor: mamamonika » 09 sty 2016, 10:44

Witam.
Szukam w Łodzi gabinetu stomatologicznego, gdzie lekarze dysponują mikroskopem endodontycznym do kanałowego leczenia.
Wyczytałam właśnie, że taki sprzęt może pozwolić uniknąć rentgenu zęba. A może jakimś cudem dysponuje takim sprzętem jakaś przychodnia na NFZ?

Przed ciążą postanowiłam wyleczyć wszystkie zęby. Plany były świetne, ale w gabinecie tak mi "wyleczono" szóstkę że odezwała się po miesiącu, akurat jak zaszłam w ciążę... Panie stwierdziły że w ciąży nie podejmą się leczenia kanałowego i odesłały mnie na Czechosłowacką. Tam byłam już trzy razy, za każdym razem ząb leczono zachowawczo, tymczasowo. Bo to pierwszy trymestr i inaczej lepiej nie ryzykować. Tyle że za każdym razem ząb się odzywał z takim bólem, że funkcjonować się nie dało :(
Chwilowo ból się uspokoił, ale jak znów wróci to wolałabym mieć jakąś sprawdzoną opcję.

Będę wdzięczna za polecenie!
Obrazek
Awatar użytkownika
mamamonika
 
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:02
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Postautor: szaraczarownica » 09 sty 2016, 11:03

Na pewno tutaj http://endodental.pl
Nie wiem jak się zapisać i jak ze standardem obsługi, bo ja po prostu mijam gabinet jak idę do naszej przychodni, ale specjalistą od leczenia pod mikroskopem jest mąż naszej pani logopedy ;)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Postautor: Hosiole » 10 sty 2016, 12:27

Ja też polecam endodental, całą rodziną tam chodzimy ;)
Obrazek
Obrazek
Hosiole
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Postautor: kris44t » 14 lut 2018, 8:12

ja słyszałem że leczenie kanałowe jest bardzo szkodliwe i bardzo boli
kris44t
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2018, 8:11
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Stomatolog

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości