Medycyna niekonwencjonalna

Medycyna niekonwencjonalna

Postautor: Justinaa » 14 wrz 2013, 22:07

Ponieważ z różnych względów czytam otatnio o odkwaszaniu organizmu, chińskich grzybkach etc przyszedł mi do głowy temat, który się na forum chyba jeszcze nie pojawił - czy macie doświadczenie w medycyną niekonwencjonalną? Konkretne przykład na skuteczność no i przede wszystkim na sprawdzone hmm poradnie, specjalistów?
Awatar użytkownika
Justinaa
SuperMama
 
Posty: 1485
Rejestracja: 21 paź 2012, 21:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Medycyna niekonwencjonalna

Postautor: Deco-Ania » 16 wrz 2013, 12:42

Osobiście przeszłam terapię leczenia bólu - akupunktura, akupresura, masaże eteryczne, bioenergoterapeutę też zaliczyłam... I jak dla mnie - wielka klapa!
Przetestowałam, nic nie pomogło i doszłam do wniosku, że nie jestem zwolennikiem metod niekonwencjonalnych.
A w przypadku na przykład urazów ortopedycznych - odradzam zdecydowanie. Głownie z braku zaufania do osób trudniących się tą profesją.

Ale już w przypadku oczyszczania organizmu byłabym w stanie zaryzykować.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Medycyna niekonwencjonalna

Postautor: Węsiagrażyna25 » 07 maja 2021, 19:35

U mnie na ucho pomogła świeca jeśli chodzi o taką medycynę niekonwencjonalną, ale z nietrzymaniem moczu to już w profesjonalnej klinice byłam. Jeśli któraś z Was ma z tym problem to bardzo pomocne jest to miejsce reklama. U nich usługi pełnią profesjonaliści wiodący w swojej dziedzinie. Dla niektórych to wstydliwy temat i nie zawsze wiemy gdzie szukać więc mam nadzieję, że którejś pomogłam <3
Węsiagrażyna25
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:23
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Medycyna niekonwencjonalna

Postautor: platek00 » 22 lis 2021, 13:26

Nie jestem pewna, czy to taka niekonwencjonalna medycyna, ale moja znajoma zaczęła jakiś czas temu chodzić regularnie do osteopaty i jest zachwycona z efektów. Wszystkie bóle i inne dolegliwości powoli odchodzą
platek00
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2021, 8:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Lekarze i specjaliści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość