Pediatra/przychodnia warta polecenia

Dobry pediatra/ dobra przychodnia

Postautor: Guava » 18 lis 2016, 12:01

Hej, mam problem, w styczniu urodzi mi się synek, a nie jestem z Łodzi, jednak tu studiuje więc potrzebuję dobrej przychodni rodzinnej głównie z dobrym pediatra jak i lekarza dla mnie i mojego męża :) z przewaga oczywiście na dobrego pediatre :) najlepiej okolice centrum ale to też nie ma tak dużego znaczenia. Dzięki z góry z pomoc :)
Guava
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2016, 11:52
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pediatra/przychodnia warta polecenia

Postautor: szaraczarownica » 18 lis 2016, 12:09

Połączyłam z istniejącym tematem. Na przyszłość polecam skorzystanie z wyszukiwarki. Nasze forum ma już kilka lat i wiele tematów zostało już tu gdzieś poruszonych.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pediatra/przychodnia warta polecenia

Postautor: gohnia » 22 lut 2017, 16:19

Widzewskie dziewczyny, czy możecie polecić dobrego pediatrę, w którejś z przychodni w okolicach Batorego?
Z chłopakami i tak zazwyczaj jeździmy do Medicoveru, ale chciałabym też wreszcie zdecydować się na kogoś sensownego również na rejonie.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4787
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pediatra/przychodnia warta polecenia

Postautor: martula_87 » 22 lut 2017, 16:52

gohnia, my chodzimy do poradni na ul. Gorkiego 21a. Ja polecę dr Pałczyńską jestem z niej bardzo zadowolona. Ewentualnie dr Śmiechowicz na ale ona jest dość specyficzna nie każdemu odpowiada.
Mnie bardziej pasują godziny przyjęć dr. Pałczyńskiej i mnie ludzi trochę. No i najważniejsze robi wszystko aby leczyć bez antybiotyków. Przyznam szczerzę że już dłuższy czas u niej nie byliśmy a ostatni antybiotyk Dominik brał ponad rok temu.
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Pediatra/przychodnia warta polecenia

Postautor: gohnia » 22 lut 2017, 19:54

martula_87, dzięki za odpowiedź. Faktycznie, sporo lekarzy szybko decyduje o antybiotyku.
Mnie rok temu rozwalił lekarz z rejonu, który przepisał Łukaszowi mocny syrop uspokajający na kaszel :? Straciłam całą wiarę w tego lekarza.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4787
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pediatra/przychodnia warta polecenia

Postautor: szaraczarownica » 11 mar 2017, 22:03

U nas mała zmiana pediatry "prowadzącego", a duża rewolucja w życiu. Z racji konfliktu z nowym właścicielem przychodni dr Migdałek zakończyła pracę w Bluemedica. W pierwszej chwili byłam przerażona, bo miałam wizję szukania nowego pediatry, a Staś nie jest dzieckiem, które tylko pojawia się z przeziębieniami. Pani z recepcji, która pracuje już w przychodni jakiś czas i nas zna uspokajała, że mam poczekać, bo będzie dobrze. Zaczekałam. I nie żałuję. Nową pediatrą, na razie tylko 2 dni w tygodniu, jest wspomniana już tutaj dr Milena Małecka. Nie dość, że mamy teraz pełen komfort i dowolny wybór, czy badanie robimy na NFZ, czy z abonamentu w Luxmedzie, to jeszcze pani doktor wzięła Stasia w obroty: dlaczego ma zaparcia, co się dzieje z nerkami, czy nie dzieje się jeszcze coś innego. Zmiany są duże, zmiany są rewolucyjne, zmiany są dobre. A my mamy maraton diagnostyczno-konsultacyjny ;) Ale ufam jej w 100%.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14787
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pediatra/przychodnia warta polecenia

Postautor: agunia » 11 mar 2017, 23:42

szara super,zazdroszcze,tez oczekuje takiego pediatry
agunia
SuperMama
 
Posty: 5113
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Poprzednia

Wróć do Lekarze i specjaliści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości