Sprawdzone punkty pobrań krwi

Re: Sprawdzone punkty pobrań krwi

Postautor: caixa » 17 paź 2015, 13:59

No ja też byłam w tym tygodniu w CDL i muszę powiedzieć , że jest dramat. Skład się zmienił i z całą pewnością nie są to specjaliści. Ja mam pękniete żyły. Już więcej tam nie pójdę. I jeszcze te kolejki. :roll:
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Sprawdzone punkty pobrań krwi

Postautor: martula_87 » 17 paź 2015, 14:16

caixa, żałuję że wcześniej nie napisałaś że to tam tak Cię potraktowali. Więcej tam nie pojadę ani z Dominikiem ani z sobą bo też mam do nich skierowanie od endokrynologa ;;) Wolę zapłacić niż żeby mi dziecko tak męczyli dziabaniem na darmo :evil:
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Sprawdzone punkty pobrań krwi

Postautor: klarysa » 17 paź 2015, 22:53

To ja już nic nie rozumiem. Jeździmy do CDL z synem odkąd miał 3 tygodnie. Krew zawsze pobierana z żyły, nigdy żadnego problemu, jako niemowlak wszystko przesypiał. Ostatni raz byliśmy pod konie sierpnia, pobieraliśmy dużo krwi i też bez problemu. Dużo gorzej było tydzień później na oddziale w CZMP. Pielęgniarka tak wolno to robiła, że naprawdę bolało (wiem, bo pobierała też mi), aniby najbardziej doświadczona.
Awatar użytkownika
klarysa
SuperMama
 
Posty: 899
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:35
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: Sprawdzone punkty pobrań krwi

Postautor: martula_87 » 29 paź 2015, 14:17

No to naszej przygody ciąg dalszy z laboratorium CDL na ul.Niemcewicza.
Dziś wizyta u lekarza wyników badań nie ma. A wczoraj jeszcze dzwoniłam do lab. udzielono mi informacji że wszystko wyszło, badania wysłane do poradni zlecające. Dziś latanie po poradni szukanie u lekarza w rejestracji i nic nie ma.
Więc mega wkurzona dzwonię dziś do laboratorium a tam miła pani 15 minut szuka. No i w końcu doszła co się stało zmienili mojemu dziecku nazwisko na Pomagała jak większość z Was wie nasze brzmi podobnie ale jednak inaczej.
Moje wkurzenie nie byłoby może takie ale na skierowaniu była nalepka z wydrukowanym nazwiskiem więc no sorry albo ktoś nie umie czytać albo pisać bo nabazgrane nic nie było.
Więc tym razem panie w rejestracji badania odnalazły pod innym nazwiskiem i co morfologia oczywiście nie wyszła skrzep :twisted: No wcale mnie to nie zdziwiło skoro pani z żyły nie pobrała tylko z palca :evil:
A dzwoniłam pytałam czy powtarzać badania. miła pani odpowiedziała że po co wszystko wyszło. Pewnie nawet w system nie spojrzała tylko strzelała skoro dziś na wyniku Morfologia do powtórzenia.
No nie dość że z pobranie kłopot to z wynikami też ja już temu laboratorium serdecznie dziękuje 8-)
Dominik 8.05.2012
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8645
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Sprawdzone punkty pobrań krwi

Postautor: malaJu » 24 lis 2015, 10:10

Mam skierowanie do ALAB. Macie jakieś doświadczenia? Wg naszego nowego doktorka, to lepsze niż Diagnostyka...
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Sprawdzone punkty pobrań krwi

Postautor: martonia » 08 mar 2018, 18:12

Dziewczyny macie jakieś ostatnie doświadczenia z punktem pobrań na Libelta ? Skąd pobierana jest krew na morfologie u takich maluszków, można sobie zażyczyć, żeby to było z palca?
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3103
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 88 times
Been thanked: 33 times

Poprzednia

Wróć do Szpitale i kliniki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość