Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Emi » 18 gru 2012, 21:09

Czy ktoś z Was miał styczność z tym szpitalem? Jak wygląda pobyt matki z dzieckiem? Czy są dostępne jakieś łóżka/leżanki dla opiekunów? Jacy są lekarze, pielęgniarki?

Niestety na początku stycznia mam się tam stawić z Anią na badania/obserwację. Wiem, że będziemy tam minimum 4 dni i nic więcej. Nie wiadomo jeszcze gdzie dokładnie będziemy, czy w tym budynku przy krańcówce czy też na Wycieczkowej.
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centru Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: klara76 » 19 gru 2012, 9:22

koleżanka leżalam tam z synkiem - szczegółów nie pamiętam ale ogólnie nie narzekała; później będę się z nią słyszałam to dopytam i dopiszę czego się dowiedziałam
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klara76
SuperMama
 
Posty: 4680
Rejestracja: 02 lis 2012, 8:28
Lokalizacja: łódź-bałuty
Has thanked: 104 times
Been thanked: 43 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centru Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Deco-Ania » 19 gru 2012, 10:54

Emi pisze:Nie wiadomo jeszcze gdzie dokładnie będziemy, czy w tym budynku przy krańcówce czy też na Wycieczkowej.
Mi się wydaje, że na Wycieczkowej.
Bo to jest typowo część dla dzieci. Ten przy krańcówce - dla dorosłych.

Moja kuzynka tam była ze swoimi dziećmi - dopytam.
Zawoziłam ich i szpital wewnątrz - hmmm jak polski szpital. Ale podobno od tego czasu jakieś remonty mieli.
Obrazek
Obrazek
Deco-Ania
SuperMama
 
Posty: 10551
Rejestracja: 31 paź 2012, 11:07
Has thanked: 97 times
Been thanked: 194 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centru Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: kari » 19 gru 2012, 11:18

Deco-Ania, ale teraz jest ta też budynek pediatrii, codziennie do pracy przejeżdżam, nowo wybudowany nawet (chyba), ale to pewnie się okaże na skierowaniu
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10256
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centru Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Emi » 11 mar 2013, 7:50

kari pisze:Deco-Ania, ale teraz jest ta też budynek pediatrii, codziennie do pracy przejeżdżam, nowo wybudowany nawet (chyba), ale to pewnie się okaże na skierowaniu

Teraz stary oddział z Wycieczkowej powinien być już przeniesiony do tego nowo wybudowanego. Jak byłam z Anią w szpitalu w styczniu to byłyśmy jeszcze w tym starym ale na dniach miały być przenosiny do nowego. Z tego co słyszałam od pielęgniarek to miały być tam super warunki. Wszystko nowe, ładne kolory, oddzielne boksy dla każdego, jedna łazienka na dwa boksy.
ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Administrator
 
Posty: 3344
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:18
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 19 times
Been thanked: 41 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: latte1 » 09 lip 2014, 9:37

Emi pisze:Z tego co słyszałam od pielęgniarek to miały być tam super warunki. Wszystko nowe, ładne kolory, oddzielne boksy dla każdego, jedna łazienka na dwa boksy.
Jestem właśnie po pobycie w tym szpitalu. Oddzielne boksy są na 1 piętrze tam gdzie są maluszki. W każdej sali jest fotel rozkładany dla opiekuna. Jest tam też malutka świetlica i sporo zabawek. Mnie z pięciolatką umieścili na parterze. W sali były 2 duże łóżka bez barierek, co okazało się problemem w nocy. Dla rodzica jest rozkładana leżanka, którą można rozkładać na noc. Mnie było bardzo niewygodnie, dopiero po podłożeniu pod prześcieradło podwójnego koca dało się spać. Pobyt rodzica jest płatny - 16 zł za noc.
W sali jest umywalka, stolik i 2 krzesła. Trzeba zabrać ze sobą talerze, sztućce, kubki. Rodzice mogą korzystać normalnie z WC i prysznica, na piętrze jest kuchenka z lodówką, czajnikiem i mikrofalą.
Dzieci mogą wychodzić na plac zabaw pod opieką rodzica w godz. 13-16. Świetlica na parterze jest słabo wyposażona, dostępne były tylko 2 gry i 1 puzzle W czasie pracy wychowawczyń było tego więcej, ale dla starszych dzieci.
Ogólnie jestem zadowolona z pobytu tam. W kilka dni można wykonać wiele badań. Krew pobrano tylko pierwszego dnia w takiej ilości, żeby nie trzeba było więcej dziecka stresować w razie dodatkowych badań. Pielęgniarki wszystkie sympatyczne. Moja córka bardzo dobrze wspomina ten pobyt i mówi że w szpitalu jest fajnie.
latte1
 
Posty: 20
Rejestracja: 06 lip 2013, 8:47
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: agnieszka19 » 09 lip 2014, 10:35

Też byłam tam i tylko dzięki świetym warunkom i lekarzom wspominam ten pobyt nienajgorzej.
Generalnie mam uraz do szpitali i jak sie dowiedzialam ze mamy sie tam wybrac to pol dnia plakałam... Jednak nie bylo tak źle.
Byłysmy w pokoju na piętrze. Sala była tylko dla nas. Było łóżeczko dla dziecka i rozkładany fotel dla rodzica. Był duży "zlew" taki żeżby wykąpać niemowlaka , stolik i krzesełko, tv, szafka na rzeczy.
łazienka jedna na dwa pokoje ślicznie wyremontowana z prysznicem.
Lodówka na piętrze i mała kuchenka.
Lakerze ogólnie mili i nie budzili dziecka jeśli spało. Z pielęgniarkami szło się doagadać choć byly wyjątki. Generalnie jednak bardzo polecam ten szpital!
Nie dość, że warunki bardzo dobre to jeszcze super specjaliści, którzy dość szybko wyciągnęli moje dziecko z kaszlu, który trwał 2 miesiące...
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: kasieńka 85 » 22 sie 2014, 13:42

Napisze póki pamiętam.
Lezalysmy na piętrze, rzecz jasna na oddziale dla młodszych dzieci. Oddział kolorowy, ładny i zachęcający do wejscia. Jest sala zabaw, kuchenka . Sale jednoosobowe a w nich łóżeczka, leżanki dla rodziców, umywalki przystosowane do kąpieli dzieci, szafki i tv. Jedna łazienka na dwie sale. Na dworze jest plac zabaw. Z pewnością ten szpital nie wygląda jak typowy, polski szpital. Za swój pobyt zapłaciłam 16 zł za dobę. Jest możliwość stolowania się w bufecie.
W kwestii personelu to nie spotkałam ani jednej niemilej pani pielęgniarki czy salowej. Gdy wchodziły do sali a Gabrysia spala to zachowywały się bezszelestnie. Odnośnie lekarzy mam podobne wrażenie. Za to bardzo podobała mi się Pani ordynator. Kobieta konkretna, miła i nie zachowujaca się jaj typowy ordynator ("patrz na mnie nie rusz mnie"). Troszkę podpadla mi nasza dr prowadząca bo kaszel Gabryni się pogarszal a ona czekała nie wiadomo na co. Wtedy do akcji wkroczyła dr Pankowska (ordynator), zleciła leki i zaczęło się poprawiać.
Minusy:
Wszystkich którzy pojawia się na izbie kładą na oddział. Leżeć trzeba minimum 3 doby (kasa z NFZ).
Do szpitala trafilysmy w poniedziałek w południe (zrobili rtg wtedy), krew pobrali we wtorek o piątej rano. We wtorek Gabrysi kaszel się rozkrecil i lekarka prowadząca nic z tym nie zrobiła. Ba, nawet zdjęcia nie miała czasu obejrzeć.
Nie mniej jednak gdybym jeszcze raz miała kłaść się do szpitala z takimi problemami to na pewno tam.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: niesia2708 » 20 mar 2015, 20:17

To może ja napiszę nie o szpitalu ile o przychodni dla dzieci którą bardzo polecam!!
Dotychczas chodziłyśmy do doktor Morawskiej-Golnik w Koperniku, ale ze względu na jej dłuższą nieobecność, brak równie dobrej lekarki na zastępstwo i przeniesienie poradni do Korczaka postanowiłam przenieść Karolę do Łagiewnik.
Na 1 wizytę czekałyśmy około 1,5 miesiąca.I miłe zaskoczenie- na 1 wizycie Karolcia miała od ręki zrobiony 1 panel testów skórnych, 4 dni później wcisnęły nas na kolejną wizytę gdzie zrobili kolejne 2 panele skórnych, testy i komplet badań z krwi i rentgen płuc :shock: Tydzień po 1 wizycie miałyśmy już kolejną wizytę z kompletem wyników.
Tak więc jestem w szoku szybkości w diagnozowaniu i mnogości badań od ręki.
Trafiłyśmy do doktora Podhalicza. Przemiły Pan doktor z fajnym podejściem do dzieci.
Sama przychodnia też super- parking pod nosem, poczekalnia z zabawkami i stolikami dla dzieci. Przemiły personel.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9161
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: kasieńka 85 » 20 mar 2015, 20:20

No i teraz żałuję że opuściłam przychodnię ;;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: niesia2708 » 20 mar 2015, 20:29

kasieńka 85, żałuj.... ale przecież zawsze można wrócić :) Chociaż to "koniec świata" ;) ;)
Dla mnie jeszcze są 2 plusy- 1. jadąc od Tomaszowa mam super drogę omijającą praktycznie Łódź :) 2.Moja lekarka została przeniesiona do Łagiewnik :)
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9161
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: kasieńka 85 » 20 mar 2015, 20:37

niesia2708, mi ten "koniec świata "nie jest straszny, bo to były moje rejony :D Ale wracać nie będę. Łatwiej nam podjechać raz na trzy miesiące na Teofilów niż do Łagiewnik w porannych godzinach. Zwłaszcza jak wrócę do pracy ;;)
Cieszy mnie Twoja opinia. Byłam tam raz z Gabrysią ale podobało mi się.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka 85
SuperMama
 
Posty: 7297
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 142 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: MamaŻaby » 04 wrz 2016, 16:28

Dziewczyny dzięki za wszystkie dotychczasowe informacje. Ja idę z Młodszą na Okólną od najbliższego czwartku (08.09.) do poniedziałku (12.09.). Ma ktoś świeże informacje jak to tak wszystko wygląda? Głównie interesuje mnie co ja jako rodzic mam dla siebie zabrać bo Młodszej potrzeba głównie mnie a reszta to sprawy drugorzędne ;)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Patrycja11 » 04 wrz 2016, 17:43

MamaŻaby, w zasadzie rzeczy pierwszej potrzeby. Ja miałam swoje sztućce, kubki, herbatę, kawę i tak dalej. Miałam też swoją pościel, ale ja tam robiłam dym, wiec dlatego miałam wszystko swoje. Nawet z obiadów nie korzystaliśmy bo były wręcz obrzydliwe.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: niesia2708 » 04 wrz 2016, 18:04

Patrycja11 pisze: Nawet z obiadów nie korzystaliśmy bo były wręcz obrzydliwe.

Niestety potwierdzę :roll:
MamaŻaby, może napiszę w drugą stronę. Jest czajnik, lodówka (wsadź wszystko w jedną reklamówkę i podpisz), mikrofalówka. Świetlica, z której można pożyczać zabawki.Jak jest ciepło to można wychodzić na dwór, więc jeśli mała jeździ w wózku to możesz zabrać wózek i zostawić na dole.
Weź drobne na TV.
Jedziesz sama czy z kimś? Jeśli z kimś to na izbę przyjęć zabierz tylko to co podręczne - pielucha, chusteczki, picie jedzenie. Resztę można potem donieść z auta jak już będziesz wiedziała która sala.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9161
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: MamaŻaby » 04 wrz 2016, 18:10

niesia2708 pisze:Jedziesz sama czy z kimś?

mąż nas zawiezie więc dzięki za radę :ymhug: :-*
Patrycja11 pisze:Nawet z obiadów nie korzystaliśmy bo były wręcz obrzydliwe

i co jedliście, skąd? Ja właśnie tu widzę problem bo nie widzi mi się zrobić zakupów na cały pobyt dla siebie a mąż raczej nie będzie do mnie przejeżdżał, tyle co nas zawiezie a potem po nas przyjedzie. Jest tam jakaś stołówka / restauracja w której można coś zamówić i zjeść obiadowo? Można tam wyjść z dzieckiem (bo nie będę miała małej z kim zostawić żeby pójść na obiad)?
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Blue » 04 wrz 2016, 18:39

MamaŻaby-Na jakąś diagnostykę idziecie czy coś w podobie?Coś sie dzieje u młodej?Pytam,bo właściwie wszystkie badania można wykonać ambulatoryjnie bez kładzenia się do szpitala,tyle że w szpitalu masz to za 1 zamachem.Ja tak może ogólnie napiszę,że pożyczanie na salę zabawek,układanek itp.to średni pomysł.Z tego co wiem,to nie ma tam osobno świetlicy czy oddziałów dla dzieci chorych i zdrowych,tylko są one razem.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18392
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: MamaŻaby » 04 wrz 2016, 18:52

Blue, diagnostyka. Pewne badania mają być z osocza i z tego co mówiła Pani doktor to ambulatoryjnie nie można. Poza tym tak będzie szybciej i taniej niż ambulatoryjnie.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Patrycja11 » 04 wrz 2016, 19:08

MamaŻaby, ja jadłam obiady z domu. Mąż mi dowoził. Jest bufet na parterze, bo ty będziesz pewnie z Małą na górze, bo jest mniejsza niż mój Gabryś.
Badania nam zrobili te na których mi zależało, resztę uważam za beznadziejną.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: Blue » 04 wrz 2016, 19:32

MamaŻaby-aha to może jakieś bardziej skomplikowane te badania macie mieć.Bo takie zwykłe począwszy od testów alergicznych po pasożyty czy też różne odczynniki to można ambulatoryjnie.My rok temu zimą diagnozowwaliśmy dzieci,kiedyś w postach pisałam jakie to były badania i wiem,że pokrywają się ze"standardem" w szpitalach.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18392
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: niesia2708 » 04 wrz 2016, 19:37

MamaŻaby, ja zabrałam coś do podgrzania typu kalafior, ryż z sosem. Z bufetu nie korzystałam bo nie wiedziałam gdzie jest ;) w godzinach popołudniowych czyli chyba od 13/14 do 16? możesz wyjść z dzieckiem na spacer. Blisko są 2 sklepy spożywcze.
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9161
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: MamaŻaby » 04 wrz 2016, 21:34

Dziewczyny dzięki za wszystkie wskazówki. Myślę, że jakoś przeżyję ::)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: juliannaaa » 18 lut 2017, 12:06

agnieszka19 pisze:Też byłam tam i tylko dzięki świetym warunkom i lekarzom wspominam ten pobyt nienajgorzej.
Generalnie mam uraz do szpitali i jak sie dowiedzialam ze mamy sie tam wybrac to pol dnia plakałam... Jednak nie bylo tak źle.
Byłysmy w pokoju na piętrze. Sala była tylko dla nas. Było łóżeczko dla dziecka i rozkładany fotel dla rodzica. Był duży "zlew" taki żeżby wykąpać niemowlaka , stolik i krzesełko, tv, szafka na rzeczy.
łazienka jedna na dwa pokoje ślicznie wyremontowana z prysznicem.
Lodówka na piętrze i mała kuchenka.
Lakerze ogólnie mili i nie budzili dziecka jeśli spało. Z pielęgniarkami szło się doagadać choć byly wyjątki. Generalnie jednak bardzo polecam ten szpital!
Nie dość, że warunki bardzo dobre to jeszcze super specjaliści, którzy dość szybko wyciągnęli moje dziecko z kaszlu, który trwał 2 miesiące...
juliannaaa
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2017, 0:35
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: lmyszka » 15 kwie 2017, 7:39

Poproszę dziewczyny co będą teraz w maju na diagnostyce o nowe info :)
Czy pobyt rodzica jest płatny? Czy poprawiło się wyżywienie i jak ogólne wrażenia :)
A może ktoś był nie dawno i ma nowe opinie?
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: MamaŻaby » 15 kwie 2017, 20:49

lmyszka, ja byłam we wrześniu. Oddzial dziecięcy jest po remoncie. Na piętrze są maluchy, na parterze starszaki. Nie powiem Ci jak jest na starszakach ale u maluchów jest tak, że jeden pokój na dziecko. Jest łóżeczko dla malucha i rozkładana (potwornie niewygodna) sofa dla rodzica. Nocleg rodzica płatny w dniu wypisu w sekretariacie szpitala, nie można płacić kartą, musi być gotówka. Nie jestem pewna ile wychodzi za noc ale chyba 16 zł. W pokoju jest czajnik elektryczny, tv (płatna) i umywalka. Łazienka (wc + prysznic) jedna na 2 pokoje. Wyżywienie szpitalne ale zjadliwe. Porcje są dla dzieci. Rodzic musi być zaopatrzony we własnym zakresie ale Panie Salowe nakładają z sercem :) Na każdym piętrze jest kuchnia dla rodziców z lodówką, mikrofalą i zlewem, czajnikiem. Da się przeżyć. W tygodniu codziennie przychodzi do dzieci animatorka i jest na świetlicy. Chętne dzieci mogą się z nią bawić. Pielęgniarki bardzo mile i ciepłe do dzieci. Lekarze tak samo. Ośrodek piękny, plac zabaw tuż przy oddziale ale można na niego wychodzić tylko do 17:00. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Jak Tobie coś wpadnie to pytaj ::)
Na dole jest łącznik z innymi oddziałami i tam jest bar, są produkty śniadaniowe, z obiadów same barowe i niezbyt smaczne. Mają kawę z ekspresu ;)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: lmyszka » 15 kwie 2017, 21:56

MamaŻaby, czyli to 16 zł jest za samą sofe? Jest jakis koc pościel czy trzeba mieć własne? Czy w TV sa kanały z bajkami? Jaka cena za TV? Żetony czy jakaś opłata stała?
Niespełna 4 latek to starszak?
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: niesia2708 » 15 kwie 2017, 22:17

lmyszka, 16 zł za łóżko z pościelą.
TV nie pamiętam...w zależności ile wrzucisz za tyle oglądasz. Programy telewizji naziemnej czyli z bajek jest TVP ABC
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9161
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: MamaŻaby » 17 kwie 2017, 20:01

niesia2708 pisze:TV nie pamiętam

ja wrzucałam po 2 zł ale nie pamiętam na ile starczało ;)
lmyszka pisze:Niespełna 4 latek to starszak?

raczej powinniście trafić na piętro
Nie martw się, będzie dobrze. Tam są dobre warunki i dobra opieka :)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: agunia » 17 kwie 2017, 20:57

Mnie Pani doktor mowila ze nie wiadomo jak zakwalifikuja Kornelke czy ldo maluchow czy do starszakow ale w najgorszym wypadku bedzie to sala dwuosobowa
agunia
SuperMama
 
Posty: 5113
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Szpital w Łagiewnikach - Centrum Leczenia Płuc w Łodzi

Postautor: lmyszka » 17 kwie 2017, 21:41

agunia, zmien termin na koniec maja, początek czerwca to razem będziemy :) ja nie mogę bo nie ma wcześniej wolnych miejsc.
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times


Wróć do Szpitale i kliniki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość