Afrodyzjaki

wszystko co związane z tematami kulinarnymi

Afrodyzjaki

Postautor: krys_k » 17 cze 2016, 9:13

Cześć. Czy wierzycie w moc afrodyzjaków? W ostatnim czasie pochłaniam truskawki na kilogramy i wydaje mi się,ze coś w nich jest bo bardzo poprawiają mi humor :)

Owoców miorza nie lubię, za szampanem równiez nie przepadam. Jakie inne afrodyzjaki możecie polecić?
Pozytywna :)
Awatar użytkownika
krys_k
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lip 2015, 10:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Afrodyzjaki

Postautor: Tasia » 21 cze 2016, 9:29

Ja również lubie truskawki ale już sie niestety kończą. Dobrym afrodyzjakiem są zioła. Polecam dodawać kolendrę do potraw.Bardzo dobre działanie ma równiez lubczyk. Szczgólnie u mężczyzn. Moj maż kiedyś najadł się lubczyku i potem chodził nabuzowany cały dzień . Tak wieć coś w tej medycynie ziołowej musi być.
Na kobiety dobre działanie ma natomiast sex elixir czyli tak zwana hiszpańska mucha. Jakiś czas temu przeczytałam artykuł z badaniami o niej , z którego wyszło,że środek działa na ponad 80% kobiet ale jedynie na 20% mężczyzn.
Ponoć dobre działanie maja również perfumy z feromonami chociaż osobiście uważam,ze wystarczy po prostu ładnie pachnieć i to samo w sobie jest feromonem.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Afrodyzjaki

Postautor: krys_k » 22 cze 2016, 10:30

Miąłma raz feromony ( love desire). Pachniały ładnie i nawet podobały się mężczyznom ale zmieniłam bo jednak to nie była moja bajka zapachowa.
Czy te syntetyczne afrodyzjaki to nie jest placebo aby ? ;)
Pozytywna :)
Awatar użytkownika
krys_k
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 lip 2015, 10:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Afrodyzjaki

Postautor: Tasia » 07 lip 2016, 6:10

U mnie akurat nie . Ale tak jak już tutaj pisałam sex elixir nie działa na każdego. Musiałabyś sama przetestować czy Ci to pasi czy nie. Nikt nie da Ci 100% pewności ,ze u Ciebie równiez będzie takie samo dzialanie jak u mnie. Musiałabyś sama przetestować. Jestem jednak zdania,że fajnie jest próbować w seksie takie nowe rzeczy, nowe zabawki. Dzięki temu nie dopada Cię rutyna. My mieliśmy taką zwiechę w seksie po około 4 latach razem ale potem zaczęliśmy się bawić,zamawiać różne rzeczy z internetu. Raz byliśmy nawet w sex shopie stacjonarnym ale średnio nam się tam podobało. Wolę kupować przez internet.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time


Wróć do Kuchnia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości