Pokój ucznia, nastolatka

Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 14 sie 2018, 11:55

Ponieważ wkraczamy w etap szkolny musimy przeorganizować pokój chłopaków, a zwłaszcza ich biurko, żeby oprócz miejsca do zabawy stał się też miejscem do nauki.
Jakie macie pomysły, inspiracje (zdjęcia mile widziane)? Na co zwrócić uwagę urządzając przestrzeń dla ucznia?

U Wojtka na razie biurko służy do zabaw, książeczek, wycinanek itp. Ilekroć miał coś zadane w przedszkolu nie było opcji, żeby odrobił to przy biurku, bo za dużo tam rozpraszaczy.
Także plan mam taki, żeby z blatu zniknęły wszystkie książeczki (pewnie trafia do szuflad). Zamontuję półki na książki, zeszyty i na relingu nad biurkiem zawisną kubki na przybory.

Nie wiem czy inwestować w specjalne krzesło, bo nawet nie wiem ile czasu będzie spędzał przy biurku.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agnieszka19 » 14 sie 2018, 11:59

Kluczowe jest odpowiednie ustawienie biurka- u nas stoi pod oknem. Poza tym w moim odczuciu ważne było, żeby biurko miało jakąś szafkę czy szufladę. Oprócz tego wszystko z małych dupereli poupychałyśmy z Natalką w różnych ozdobnych pudłach, żeby nie tworzyć dodatkowego bałaganu. Potrzebna jest też lampka na biurko i jakiś pojemnik na długopisy, temperówki, gumki itd... Zdjęcia pokoju Natalki są gdzieś w temacie: pokoje naszych dzieci ( czy jakoś tak), więc nie chcę ich powielać... ;;)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka19
SuperMama
 
Posty: 4175
Rejestracja: 28 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 13 times
Been thanked: 52 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: szaraczarownica » 14 sie 2018, 12:12

U nas plus terminu przyszłorocznej przeprowadzki jest taki, że od podstaw stworzymy Stasiowi pokój ucznia. Jakąś wizję mam po zwiedzeniu pokoi dziecięcych w Ikei, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.
Z chęcią pooglądam zdjęcia i posłucham opinii :)
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Bian » 14 sie 2018, 12:46

U nas przystosowywanie pokoju do potrzeb ucznia w toku :) Kupiliśmy biurko narożne z nadstawką, żeby wszystkie szkolne rzeczy Hania miała pod ręką. Póki co jest tam spory bałagan, bo poupychała mnóstwo klamotów, ale jest zachwycona, że ma już taki doroślejszy mebel ;;)
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: malaJu » 14 sie 2018, 12:48

u nas pokój ucznia jest, ale niepotrzebny póki co, bo Ula lekcje odrabia w szkole lub u mojej mamy, gdy czeka na odbiór przez swojego tatę. Szczerze? Mi to jest obojętne, co jest w pokoju, jeśli tylko jest biurko z lampką, miejsce na książki i łóżko do spania.
Awatar użytkownika
malaJu
Administrator
 
Posty: 10299
Rejestracja: 21 paź 2012, 19:37
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 722 times
Been thanked: 264 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 14 sie 2018, 12:52

agnieszka19 pisze:Kluczowe jest odpowiednie ustawienie biurka- u nas stoi pod oknem.

U nas też. Czytałam, że dobrze, że pod oknem, ale nie powinno być tak, że dziecko siedzi tyłem do drzwi, bo podświadomie jest rozproszone tym czy ktoś nie wchodzi (Tak samo zresztą reagują dorośli).
U nas, niestety, inaczej się nie dało.

agnieszka19 pisze:Oprócz tego wszystko z małych dupereli poupychałyśmy z Natalką w różnych ozdobnych pudłach, żeby nie tworzyć dodatkowego bałaganu


Ja się "boję" takich pudełek, bo widzę, że chlopaki zamiast wyrzucać niepotrzebne rzeczy tam je upychają i potem strach to nawet otworzyć :lol:
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 14 sie 2018, 12:57

malaJu pisze:Mi to jest obojętne, co jest w pokoju, jeśli tylko jest biurko z lampką, miejsce na książki i łóżko do spania

Może też bym się tym tak nie przejmowała gdybym nie zauważyła, że póki co Wojtek jeśli ma do wyboru pracę domową i np. książkę, która leży akurat na biurku, to ta druga zawsze wygra. Więc jego strefa do nauki musi być wolna od innych rzeczy.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Patrycja11 » 14 sie 2018, 13:20

My już przygotowaliśmy, na miarę naszych możliwości finansowych i że tak to nazwę lokalowych ;;)
Biurko jest pod oknem, ma szufladki, szafkę i nad biurkiem tablicę korkową na plan lekcji. Wszystko w sumie wybierał sam. Kupił sobie pojemniki na kredki, mazaki, nożyczki, kleje, gumki i kubeczki na długopisy i ołówki. Jak na tak mały pokój wyszło w moim odczuciu super.
Gdyby tylko niechęć do szkoły mu minęła to byłabym wniebowzięta :roll:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrycja11
Moderator
 
Posty: 9186
Rejestracja: 30 paź 2012, 13:47
Lokalizacja: Konstantynów
Has thanked: 198 times
Been thanked: 117 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 14 sie 2018, 15:42

U nas w klasie 1-3 Starsza bardzo mało siedziała z lekcjami przy biurku.Ma największe biurko w domu a na nim 100 dupereli,z kolei lekcje odrabiała albo w szkole albo w salonie.Tv,rozmowy,nic jej nie przrszkadza,były też lekcje na kolanie i na podłodze leżąc.Młodsza też będzie miała biurko wstawione,myślałam czy już w tym roku czy za rok,bo pokój i tak przeszedł małe zmiany,zdecydowaliśmy się za rok a teraz ma jeszcze stolik kritter.Jest na jej wzrost ok,ona mała jest.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Zosia_K » 02 paź 2019, 7:44

U nas ciężki orzech do zgryzienia. Mamy mały pokoik i dwójkę rodzeństwa, które w nim zamieszka. Chociaż rok szkolny na dobre się już zaczął nadal szukam pomysłów na urządzenie im funkcjonalnej przestrzeni i pogodzenie oczekiwań syna i córki. Widziałam ciekawe pomysły ma REKLAMA = BAN , ale trudno mi się zdecydować. Podpowiedzcie proszę z doświadczenia na co zwrócić uwagę :idea:

Edit: lmyszka
Zosia_K
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2019, 12:22
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 15 gru 2019, 11:43

U nas plan jest taki,żeby Młodsza przejęła białe meble z obecnego pokoju,póki jej się jeszcze podobają i je chce.Natomiast u Starszej wyszłabym z bieli,aczkolwiek nie wiem jak będzie z pieniędzmi (podejrzewamy,że koniecznych prac remontowych będzie więcej niż nam się wydaje) i być może będzie miała narazie meble sztukowane kolorami-tzn łóżko i biurko nadal białe te co ma a reszta w kolorze "drewnianym".Ja miałam meble czarne jako nastolatka,no,czarno-szare;)Fajne były (mając 15 lat miałam swój pokój więc późno dość),ale kurz na tym było widać,że palcem można było pisać.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: szaraczarownica » 15 gru 2019, 14:17

Blue, na ciemnym drewnie też można pisać, więc jak już idźcie w jasne.
A może tak jak u nas, żeby przełamać monotonię i pogodzić drewno z bielą mamy pomieszane jasne drewno i biały, czasami w jednym meblu. I bardzo mi się ten mój pomysł podoba, cieszę się, że na niego wpadłam
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 25 gru 2019, 19:51

Chyba nie muszę mówić,że temat bardzo się rozbujał przy świątecznych stołach-tzn choćby takie sprawy jak kolory ścian.Dziewczynki wybierają same kolory do swoich pokojów-mała narazie odeszła od granatu i stanęło na miętowym (super wybór,może nie zmieni bo mnie mięta też bardzo leży), Starsza uznała,że szary na ten moment.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: szaraczarownica » 25 gru 2019, 20:43

Blue, u nas kolor wyklarował się dopiero, jak Staś zobaczył kolor do naszej sypialni. Wtedy stwierdził, że on też chce niebieski.
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 10 lut 2020, 20:39

Młodsza weźmie meble te co mają dziewczyny teraz (czyli jeszcze białe,na jej wiek pasują),ale dla Starszej rozważamy kilka elementów z takich:

https://www.mlmeble.pl/pl/wnetrza/pokoj ... 7-drop.htm

Co do łóżek-debata trwa ale też raczej obie będą miały wymienione na tapczany z pojemnikami na pościel,ze względu na funkcjonalność.
W promocji jest meblik teraz, więc chyba coś z tamtejszych tapczanów wraz z panelem obiciowym na ścianę- to narazie pomysły.
Fajnie jakby miały się o co oprzeć,poduchy się przesuwają a ściana zimna.

Wszyscy chcielibyśmy,aby dziewczynki mając swoje "nowe" pokoje,dobrze się w nich czuły i miały w nich w miarę nowe rzeczy.
My dorośli w swoich pomieszczeniach remonty możemy robić po trochu z roku na rok i bez problemu damy radę ze starymi meblami (nawet teraz niektóre meble mamy po poprzednich właścicielach-np.kuchnia czy te z poprzedniego mieszkania np w salonie),ale one niech mają dobre samopoczucie,że te pokoje są faktycznie "nowe".
Ich pokoje zaraz po ociepleniu domu to nasz priorytet.

Być może,jeśli wszystko 14.02 pójdzie jak należy,zrealizujemy zamówienia bo promo są jeszcze tylko 10 dni.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 18 lut 2020, 20:17

Co do Meblika-ich polityka jest dość specyficzna;)Od salonu na Św.Teresy ( to rzut kamieniem od Radogoszcza) trzeba było i tak zapłacić za transport,no ale to nic.Kolejny koszt to za skręcenie,bo oni sami skręcają meble gdyż jak twierdzą to gwarantuje dobrą i bezawaryjną jakość produktu.Także nie są to meble do samodzielnego montażu.Czas oczekiwania 7-8 tygodni.

Co do kompletów-zamówione:)Dziewczynki mają zamówione po 4 meble.
Starsza-Drop a Młodsza-Kubu z ML Meble,czyli zostało bez zmian.Jedyna wada w Kubu,że szafa jest jedynie na drążek (ma tylko jedną półkę) więc będziemy od dołu dorabiać drugą,bo ja jednak wolę wnętrze szafy półki+wieszak,tak jak ma Drop.I mam nadzieję,że nowe meble (w sumie 8 mebli) dojdą już w paczkach na nową lokalizację bo tu czas oczekiwania jest około miesiąca.Bez sensu byłoby to przewozić w tę i z powrotem,więc nie muszą się śpieszyć;)W teorii na samej górze miała być garderoba i częściowo tak będzie,ale uznaliśmy,że bez sensu biegać za każdymi bluzkami czy majtkami po schodach (ten pokój jest na samej górze tak jakby pół piętra nad pierwszym),a jednak ma ten pokój mimo wszystko okna i warto tam wstawić łóżko robiąc sypialnię.Troche szkoda pomieszczenia z oknami na garderobę.Będą tam po prostu ubrania nie-sezonowe,na imprezy itp.A te codzienne pod ręką w pokojach dzieci.Stąd zamówione są i szafy do pokoju dzieci.Także decyzje dotyczące mebli do pokoju młodzieży podjęte w sumie w tydzień.Promocje działają;)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: sardynka » 07 kwie 2020, 9:34

Planuje pokoj dla Mikołaja bo i tak trzeba mu wymienić łóżko i wstawić biurko. Ponieważ też już mam trochę dość białych mebli to chyba postawię na serię Malcolm z BRW, do tego czarne/ antracytowe dodatki i generalnie taki styl "podróżniczy" . Tylko kompletnie nie mam pomysłu gdzie upchnąć wszystkie miliony zabawek :roll:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
SuperMama
 
Posty: 3678
Rejestracja: 23 gru 2012, 11:49
Has thanked: 56 times
Been thanked: 34 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agunia » 07 kwie 2020, 10:28

My też w czasie wakacji będziemy robić lekki remont,oddajemy sypialnię na pokój Kornelki,pokój malutki jak to w blokach i jakoś nie mam pomysłu jak to zaaranżować a teraz nawet nie ma jak pojeździć po sklepach.Do dużego pokoju musimy kupić nową kanapę na której bedziemy spać
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 07 kwie 2020, 11:27

agunia, pobaw się tutaj
https://pl.kazaplan.com/
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: ola » 07 kwie 2020, 14:44

gohnia, wiesz jak w kazaplan urządzać piętro? Bo jak przerzucam na piętro to jest razem z dachem. Mam problem żeby "wejść" do konkretnego pokoju bo jest dach i się rozjeżdża.
Edit.
Czy każdy pokój robisz osobno? Wtedy nie ma potrzeby rozrysowywania całego domu.
Obrazek ObrazekObrazek
ola
SuperMama
 
Posty: 3340
Rejestracja: 10 lis 2012, 14:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 44 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 07 kwie 2020, 20:25

ola, Jak jesteś na rzucie parteru (rysowania), to w lewym górnym rogu rysunku powinno być "dodaj piętro"
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 07 kwie 2020, 20:31

Ja się przyznam,że mimo iż odpaliłam kilka programów tego typu,to 2x szybciej machnęłam wszystko na kartkach =))))
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: ava » 22 cze 2020, 13:18

Zapytam tutaj - w wakacje planujemy kupić młodemu biurko i krzesło do niego. Polecacie jakieś konkretne modele? Zastanawiam się czy iść na łatwiznę i kupić w Ikea czy jednak szukać czegoś innego.
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8872
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agunia » 22 cze 2020, 14:07

ava to tak jak my,moja przyjaciólką jest fizjoterapeutą i uczuliła mnie żeby krzesło miało taką podstawke na nogi,ze to bardzo wazne dla prawidlowej postawy.Poki co to ikea takie ma i my kupimy ikea bo inne maja dla mnie ceny niestety z kosmosu,rzedu 800-1000zl.
Biurko tez mysle czy isc niskim kosztem i wziac ikea czy cos innego,ale nic mi sie szczegolnie nie podoba,a u nas musi byc to dosc male biurko ze wzgl na bardzo maly pokoj
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: martonia » 22 cze 2020, 14:26

Mi się podoba biurko Heda w BRW. Oglądałam pod zdalną pracę.
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3103
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 88 times
Been thanked: 33 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: szaraczarownica » 22 cze 2020, 15:49

ava, u nas Ikea. Założyłam, że za jakiś czas i tak trzeba będzie przemeblować pokój, to wtedy pomyślimy. Teraz Staś ma Micke z nadstawką, nie ma tu miejsca na laptopa, ale za jakiś czas pewnie zniknie większość zabawek, a potrzebny będzie komputer, to wtedy trochę pozmieniamy
Awatar użytkownika
szaraczarownica
Moderator
 
Posty: 14783
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:50
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 187 times
Been thanked: 200 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: martula_87 » 22 cze 2020, 16:42

U nas też Ikea ale lekarka rehabilitacji doradzila niestety coś innego i myślę że będziemy musiali za rok góra dwa rozważyć.
Po pierwsze biurko pochyłe już obojetne jaka firma. A krzesło Stokke kosmiczna cena bo po 800zl ponad. Podobno wymusza wrecz prawidłową postawę. Nasz pokoj też wielki nie jest wybraliśmy Ikea dopóki są zabawki. Zaraz bedzie malowanie zmiana łóżka to raczej w biurko pochyłe pojdziemy. Dodam Dominik ma wadę postawy i skłonności sporą do skoliozy.....
Obrazek
Awatar użytkownika
martula_87
SuperMama
 
Posty: 8644
Rejestracja: 28 paź 2012, 6:39
Has thanked: 242 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 22 cze 2020, 16:46

ava, biorąc pod uwagę, że w pierwszych klasach dzieci raczej nie siedzą godzinami przy biurku, to nie inwestowałabym w bajery. Jak dla mnie, ważne jest żeby miało dość głęboki blat i żeby krzesło było tak dopasowane żeby się dziecko nie musiało garbić. Jestem też zwolenniczką szuflad zamiast szafek.
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: hatifnatka » 22 cze 2020, 19:08

ava, u nas też Ikea, krzesełka z podporami na nóżki i biurka PÅHL z nadstawkami.
T 2011 <3 A 2013 <3
Awatar użytkownika
hatifnatka
SuperMama
 
Posty: 3995
Rejestracja: 04 lut 2013, 11:07
Has thanked: 94 times
Been thanked: 92 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Bian » 22 cze 2020, 19:22

Obrazek

Hania ma takie. Bardzo lubi, odrabia przy nim lekcje, szkicuje, projektuje, a teraz to jest jej miejsce dowodzenia jak się łączy na lekcje.

Widać, że solidne. Chociaż pewnie, gdyby nie to, że było prezentem od dziadków, to sama wybrałabym bardziej budżetowe.
Bian
SuperMama
 
Posty: 7849
Rejestracja: 04 lis 2012, 20:05
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 9 times
Been thanked: 103 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agunia » 22 cze 2020, 19:32

Bian naprawdę fajne,a skąd ono jest?tzn u nas odpada bo za duze niestety
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: caixa » 22 cze 2020, 20:19

Na początek polecam Ikea. Przynajmniej nie jest żal gdy się zużyje.
Dla małej robię na zamówienie u stolarza. Ale już wiem co jej potrzeba. Patrz milion szuflad na materiały plastyczne :lol: .
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agunia » 05 sie 2020, 19:18

Jutro wracają dziewczynki,Kornelka będzie miała niespodziankę bo pokój gotowy.Wyszło super.jestem bardzo zadowolona.Oczywiście będziemy jeszcze upiększać ale to już razem z nią,niech sobie powybiera co nie co ;)
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 06 sie 2020, 8:52

agunia, może jakieś fotki? ;;)
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agunia » 06 sie 2020, 13:37

Chętnie bym pokazała ale ja nie mogę wstawiać zdjęc na forum.
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 09 sie 2020, 11:46

Agunia,ja,też nie mogę ale możesz używać takich miejsc jak np.zapodaj, a najlepszy jest chyba we transfer bo po 7 dniach znika.Oczywiscie ktos moze sciagnac i zapisac u siebie na dysku fotke czy zrobic screena-ale po pierwsze po co by to robil a dwa,zawsze istnieje takie ryzyko jakąkolwiek metodą wstawisz.Z zapodaj też znika po jakims czasie,linki robią się nieaktywne.Tak naprawdę,najlepiej do sieci nie wstawiać (w tym na FB),ale malo kto się do tego stosuje.

Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 22 cze 2021, 10:58

W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: juta79 » 22 cze 2021, 11:05

Przepiękne pokoje >D
ObrazekObrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
juta79
SuperMama
 
Posty: 883
Rejestracja: 01 lis 2012, 21:33
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: niesia2708 » 22 cze 2021, 11:21

gohnia, Wow. Piękne pokoje. I ten rysunek na ścianie <3
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9160
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Blue » 22 cze 2021, 11:59

Pięknr pokojena.że do tego self-made to cieszą podójnie:)
Blue
SuperMama
 
Posty: 18386
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: martonia » 22 cze 2021, 13:54

piękne pokoje :)
mój mąż miał taki tyci pokój jak Twój młodszy syn, ale zawsze powtarza, że mały i ciasny, ale własny :)
Nasze Serduszko <3 2017
Nasza Niespodzianka <3 2021
Awatar użytkownika
martonia
SuperMama
 
Posty: 3103
Rejestracja: 02 wrz 2016, 15:07
Has thanked: 88 times
Been thanked: 33 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: agunia » 22 cze 2021, 14:16

gohnia wow,pokoje genialne!!!Łóżko prezentuje sie superowo,nie mam wąypliwości że też takie kupimy,te mnóstwo miejsca do przechowywania jest na ogromny plus przy malych powierzchniach.A jeszcze jedno pytanko,zmieszcze posiel do takiej szuflady??
agunia
SuperMama
 
Posty: 5111
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 93 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 22 cze 2021, 14:59

agunia, do dwóch powinno wejść, do jednej nie
martonia pisze:ciasny, ale własny

To samo Ł powiedział jak mu zaproponowałam własny pokój zamiast garderoby ;;)

Dzięki dziewczyny za komplementy
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: ava » 22 cze 2021, 16:11

gohnia, nie mów, że sama malowałaś tą grafikę na ścianie :o ? Szacun!
Awatar użytkownika
ava
SuperMama
 
Posty: 8872
Rejestracja: 13 lis 2012, 20:32
Has thanked: 37 times
Been thanked: 109 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: Fijołkowa Mama » 22 cze 2021, 16:19

gohnia, chapeau bas! :ymapplause: :ymapplause:
Fijołkowa Mama
SuperMama
 
Posty: 1402
Rejestracja: 24 lis 2015, 22:02
Has thanked: 44 times
Been thanked: 10 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 03 lip 2021, 15:04

Tablica magnetyczna/ suchościeralna dla W gotowa :D Już mam zamówienie na taką samą, tylko z Jurassic World

Obrazek
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 04 lip 2021, 16:57

Chyba ostatni gadżet Pottera 8-) zawiśnie na wsporniku nad łóżkiem

Obrazek
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: caixa » 04 lip 2021, 20:45

Wow. Naprawdę mnie zadziwiasz.
Awatar użytkownika
caixa
SuperMama
 
Posty: 10674
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 222 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: gohnia » 18 sie 2021, 12:48

Łukasz wreszcie doczekał się swojej tablicy magnetycznej

Obrazek

Niektóre dinki zostały magnesami ;;)

Obrazek
W 2011 Ł 2013 K 2017

Szczęście to skutek uboczny postępowania zgodnie ze swoimi wartościami.
Awatar użytkownika
gohnia
SuperMama
 
Posty: 4784
Rejestracja: 13 lis 2012, 22:01
Has thanked: 86 times
Been thanked: 84 times

Re: Pokój ucznia, nastolatka

Postautor: niesia2708 » 18 sie 2021, 13:37

gohnia, Wow :shock:
Karolcia 19.07.2013
Misia 10.09.2017
Awatar użytkownika
niesia2708
SuperMama
 
Posty: 9160
Rejestracja: 28 lis 2012, 17:38
Has thanked: 62 times
Been thanked: 119 times

Następna

Wróć do Pokój dziecięcy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron