Parowar

Parowar

Postautor: lmyszka » 25 kwie 2013, 16:39

Po rozmowie z misią zaczynam myśleć o zakupie :)

Może coś polecić w rozsądnej cenie. Jaka firma jest najlepsza?
<3 Wiktor <3 14.06.2009
<3 Kacper <3 14.08.2013
Awatar użytkownika
lmyszka
Moderator
 
Posty: 11302
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:02
Has thanked: 77 times
Been thanked: 104 times

Re: Parowar

Postautor: Fuente » 25 kwie 2013, 18:40

Nie wiem co najlepsze, ale ja miałam Zelmera i służyl nam 3 lata, potem niestety zakończył swój żywot.
Zamierzam kupić aktualnie i pewnie znów zdecyduję się na Zelmera, ewentualnie Philipsa. Mój dziadek ma Philipsa i też sobie chwali :)

Generalnie parowar polecam, warzywka z parowara pierwsza klasa! :) A i mięsko jest tak soczyste, że aż brak słów :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuente
Moderator
 
Posty: 6317
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:20
Has thanked: 42 times
Been thanked: 91 times

Re: Parowar

Postautor: Pepsi » 25 kwie 2013, 19:48

lmyszka pisze:myśleć o zakupie

ja też myślałam ale ze względu na to, że ja w kuchni nie mam już miejsca na trzymanie kolejnych moich wymysłów kupiłam Obrazek
leje wodę do garnka, kładę warzywa na sitko, przykrywam pokrywką i o! parowar mam :lol:
Obrazek

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
Awatar użytkownika
Pepsi
Moderator
 
Posty: 4032
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 61 times

Re: Parowar

Postautor: grafitowa » 25 kwie 2013, 19:51

A ja mam garnek do gotowania na parze i na moje potrzeby jest wystarczający :)
Awatar użytkownika
grafitowa
SuperMama
 
Posty: 3696
Rejestracja: 25 lis 2012, 16:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 34 times

Re: Parowar

Postautor: misia-misia » 25 kwie 2013, 20:00

my mamy Philipsa
Obrazek

Jak na razie jestem zadowolona. Ma wyjmowane tacki, że większą rzecz tez można włożyć robiąc z dwóch komór jedną. Ma taki mały pojemniczek na zioła - wsypuje się zioła i zapach rozchodzi się wewnątrz. Pojemnik na ryż lub jajka. Możliwość dolania wody w trakcie. No i cena bardzo przystępna.

Robiliśmy wczoraj pstrąga w pietruszce z brokułami. Poezja! Nawet nie musiałam solić brokuł, wyszły kruche, chrupiące, soczyście zielone. A rybka...
Już obmyślam kolejne dania :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
misia-misia
SuperMama
 
Posty: 1755
Rejestracja: 28 paź 2012, 13:32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Parowar

Postautor: tulipan87 » 25 kwie 2013, 21:34

My mamy Tefala - dostaliśmy w prezencie ślubnym :)
Obrazek
Ma wszystkie funkcje wymienione przez misię powyżej( oprócz dolewania wody, ale mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby tej wody brakło :) ), a do tego dość przydatna opcja utrzymywania ciepła.
Moim zdaniem to bardzo przydatne urządzenie, gotujemy w nim co tylko możliwe, bo zdecydowanie lepiej smakują produkty gotowane na parze niż ' z wody'. No i Mateusz uwielbia rybkę gotowaną na parze i wszystkie warzywka :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
tulipan87
SuperMama
 
Posty: 2579
Rejestracja: 01 gru 2012, 22:35
Lokalizacja: okolice Łodzi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 26 times


Wróć do Kuchnia i AGD

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość