dziecko u okulisty, stwierdzone nieprawidłowości

Lekarze, szpitale, przychodnie w naszym regionie. Porady doświadczonych mam, jak radzić sobie z infekcjami domowymi sposobami.

dziecko u okulisty, stwierdzone nieprawidłowości

Postautor: MamaŻaby » 05 lip 2016, 11:43

Temat określiłam dość ogólnie żeby pasował w przyszłości do różnych sytuacji ;)

Byłam dziś z Żabą u okulisty (w szpitalu Korczaka - bardzo polecam). To była jej 3 albo 4 wizyta okulistyczna w życiu. Ale pierwszy raz miała tak dokładne badania, łącznie z podwójną dawką kropli do oczu. Najpierw badała ją Pani ortoptysta (tutaj dostała podwójne krople, było badanie na tablicy od największych do najmniejszych - wyszło ok, lewe oko nieco gorzej, oraz badanie na aparacie z obrazkami) a potem trafiłyśmy do specjalisty okulisty. Lekarz zrobiła Żabie badania na 3 różnych urządzeniach.
No i teraz diagnoza - dostałyśmy skierowanie do szpitala na dalszą pogłębioną diagnostykę w kierunku JASKRY :((((( :((((( :((((( :((((( Jestem załamana. Ponoć dno oka lewego jest "brzydkie". Pani doktor powiedziała, że takie zmiany mogą być wrodzone i po prostu taka jej uroda ale może to też świadczyć o zmianach chorobowych i wtedy trzeba będzie włączyć leczenie. To leczenie to mogą być zarówno krople do oczu (na całe życie :((((( :((((( ) ale też laser a w najgorszym przypadku operacja.
Zapisałam Żabę do szpitala, termin mamy dopiero na 20.10. Wcześniej (na początku września) pójdę z nią do Profesora Nawrockiego, zobaczymy co on powie.....
Ma ktoś jakieś doświadczenia w takim temacie? I raczej chodzi mi o doświadczenia z dziećmi niż z dorosłymi.
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times

Re: dziecko u okulisty, stwierdzone nieprawidłowości

Postautor: Kokosanka » 15 lip 2016, 18:57

SPokojnie panika nie pomoże, idzcie robcie dalsze badania to nie koniec swiata
Kokosanka
 
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2016, 18:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: dziecko u okulisty, stwierdzone nieprawidłowości

Postautor: Paulinka » 18 lip 2016, 16:11

Kokosanka, swietna porada :?
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulinka
SuperMama
 
Posty: 2282
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 60 times

Re: dziecko u okulisty, stwierdzone nieprawidłowości

Postautor: MamaŻaby » 18 lip 2016, 20:27

Kokosanka, dzięki ::) Tak robimy :)
MamaŻaby
SuperMama
 
Posty: 4496
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:40
Has thanked: 0 time
Been thanked: 107 times


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości