Tabletki na libido

Lekarze, szpitale, przychodnie w naszym regionie. Porady doświadczonych mam, jak radzić sobie z infekcjami domowymi sposobami.

Tabletki na libido

Postautor: tinka » 04 maja 2017, 10:03

Jakie macie zdanie na temat tabletek na libido? Głównie w kontekście brania tabletek antykoncepcyjnych? Niie wiem jak jest u Was ale u mnie te tabletki sprawiają,ze zupełnie tracę ochotę na seks. I powaznie się zastanawiam nad kupieniem sobie jakiegoś wspomagacza. i nie. Nie pomoże zmiana rodzaju tabletk bo zmieniałam już.... 4 raz I żadna zmiana sie nie powiodła ;)
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: fzone » 04 maja 2017, 12:01

Cóż, jest to jakiś tam procent dla pewnego procenta kobiet, że spada im libido i nie wyciągają przyjemności ze zbliżeń, są apatyczne i te sprawy. Osobiście przezt o nie przechodziłam, ale moja najlepsza koleżanka tak.
Nie chcę jej teraz pytać, ale z tego co pamiętam, to brała libido therapy i podobno pomogło.
fzone
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2016, 9:41
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Tabletki na libido

Postautor: tinka » 08 maja 2017, 12:16

No własnie chodzi o to,ze sama bardzo lubiłam seks i odczuwałam z niego sporą przyjemność ale po prostu coś mi się teraz zrobiło że przez te tabltki nie chce mis ię kochać ( to jest w sumie najlepsza metodą antykoncepcyjną) Nie chciałabym wracać do prezerwatyw bo nie jestem w stanie sobie teraz pozwolić na kolejnego dzidziusia a jednak tabsy sa najbardizej niezawodne. O tych tabletkach nie słyszałam. Są w aptece? Rozumiem,że nie na receptę?
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: kari » 08 maja 2017, 17:24

tinka, a spirala, wkładka zamiast tabletek?
Awatar użytkownika
kari
SuperMama
 
Posty: 10247
Rejestracja: 28 paź 2012, 12:26
Has thanked: 64 times
Been thanked: 146 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: tinka » 09 maja 2017, 9:28

Brałam pod uwagę założenie spirali, ale potem naczytałam sie w sieci róznych wątków jak to dziewczyny opisywały negatywne doświadczenia z tym rozwiązaniem.Tak więc już sama się zaczełam tego bać. No i chyba zakładanie boli :(
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: Kurczak » 09 maja 2017, 9:39

tinka, nie czytaj sieci tylko porozmawiaj ze swoim lekarzem :) zakładanie jest nieprzyjemne, ale nie nazwałabym tego bólem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurczak
SuperMama
 
Posty: 4258
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:14
Has thanked: 21 times
Been thanked: 54 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: tinka » 09 maja 2017, 11:05

Zastanowię się jeszcze nad tym.
Tymczasem od piątku biorę ten suplement libido therapy i mija kilka dni i chyba widzę jakąś poprawę w tych sprawach :) Mam nadzieję, ze to nie efekt długiego weekendu i odpoczynku, a właśnie wspomnianej suplementaci :)
Odezwę się jeszcze :)
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: mercines » 09 paź 2017, 21:41

skoro zmiana tabletek nie pomogla to moze zmiana metody antykoncepcji?? pomysl o wkladce levosert, ona dziala miejscowo wiec hormony nie sa uwalniane do krwioobiegu i nie kraza po calym organizmie a to nie powoduje skutkow ubocznych takich jak chocby wlasnie to slabe libido
mercines
 
Posty: 11
Rejestracja: 06 sie 2017, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Tabletki na libido

Postautor: Matuleńka » 31 paź 2017, 21:35

Owszem zmiana tabletek pomoze... widocznie twoj lekarz jest niedoinformowany o nowociach.. tabletki roznia sie miedzy soba wieloma rzeczami jak np nie pasuja ci jedno skladnikowe to powinnas sprobowac dwuskladnikowych itd. Ja chyba 5 albo 6 razy zmienialam zanim trafilam na belare i teraz jestem usatysfakcjonowana
Matuleńka
 
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2016, 19:57
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Tabletki na libido

Postautor: monia25 » 07 lut 2018, 12:25

tinka pisze:Zastanowię się jeszcze nad tym.
Tymczasem od piątku biorę ten suplement libido therapy i mija kilka dni i chyba widzę jakąś poprawę w tych sprawach :) Mam nadzieję, ze to nie efekt długiego weekendu i odpoczynku, a właśnie wspomnianej suplementaci :)
Odezwę się jeszcze :)


Tinka i jak? Bierzesz jeszcze te tabletki? Kurczę chyba sama będe sobie musiała cos takiego kupić bo normalnie nie mam ochoty na męża. Oczywiście uprawiamy seks ale robie to jak od niechcenia. I nie chce mi sie tak jak na poczatku związku. BA! Nie chce mi się tak jak rok temu.
jupi
Awatar użytkownika
monia25
 
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2014, 12:06
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Tabletki na libido

Postautor: tinka » 07 lut 2018, 13:50

Aktualnie biorę.Ale po tej wcześniejszej sytuacji przestałam brać te tabletki, ogólnie latem libido miałam bardzo dobrze ( chyba ciepło i te sprawy, mniej pracy). Potem jednak jesienią moje libido znowu spadło i ponownie sobie te tabletki zamówiłam. I znowu libido się polepszyło :) Tak wiec tym samym przekonałam się,ze nie jest to placebo, o które je wcześniej podejrzewałam.
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: monia25 » 09 lut 2018, 8:21

Tak się upewnię. Czy to te tabletki?
Obrazek

Wstawiłam foto. Pepsi
jupi
Awatar użytkownika
monia25
 
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2014, 12:06
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Tabletki na libido

Postautor: tinka » 12 lut 2018, 13:29

Tak, tak. Dokładnie te :)
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Tabletki na libido

Postautor: gb1414 » 23 kwie 2018, 20:10

Odpowiedzi może być wiele. Jednak nie działajmy zbyt impulsywnie, lepiej ostrożnie podejść do owej kwesti.
W samotności nie da się żyć, ale można w niej umierać
Awatar użytkownika
gb1414
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2018, 14:34
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron