Powiększenie biustu

Lekarze, szpitale, przychodnie w naszym regionie. Porady doświadczonych mam, jak radzić sobie z infekcjami domowymi sposobami.

Powiększenie biustu

Postautor: daria34 » 02 cze 2017, 6:00

Cześć. Dziewczyny czy w jakiś sposób udało się Wam powiekszyć biust za pomoca naturalnych specyfików, tabletek, kremów? A nie operacyjnie? Od razu uprzedzam, że cięzko jest mi uwierzyć w tego typu specyfiki ale z ciekawości czytałam sobie niektóre opinie na forach i wiele dziewczyn wypowiada się pozytywie na przykład o tabletkach. Jeśli któraś z Was miała do czynienia?
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Tasia » 02 cze 2017, 9:04

Sama generalnie była mega sceptycznie nastawiona do tych wszystkhch maści i tabletek i nie sądziłam, ze to moze pomoc. Twierdziłam że jest to naciąganie ( szczególie że kupiłam sobie kilka razy serum eveline i nie działało). Ale kompletks na punkcie małego biustu miałam i tak to gadałam facetowi i gadałam że ten mądry postanowił mi kupić na naszą rocznicę.....tabletki powiekszające biust. Poczatkowo byłam wściekła, potem sobie pomyslałam, że skoro już są to spróbuję. Jednak teraz widze,ze było warto i zmieniłam zdanie. Ogolnie powiekszenie nie bęxzie takie jak chirurgiczne, nie masz ogólnie co marzyć ale jeden rozmiar da się spokojnie powiekszyc. No i są o wiele jędrniejsze.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: daria34 » 02 cze 2017, 9:31

Tak tylko od tabletek? Jakie brałaś?
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Tasia » 02 cze 2017, 13:01

Nie tylko od tabletek bo miałam również żel z serii, który je bardzo fajnie ujędrniał (zresztą jeszcze go mam, potem zrobię zdjęcie to wrzucę tutaj na forum). Były to tabletki Perfect Bust.
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: daria34 » 03 cze 2017, 9:03

O te tak? http://intymnosc.pl/perfect-bust-90tab- ... p-709.html No takie tanie to one nie są :P
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Tasia » 03 cze 2017, 10:04

No nie i dlatego też byłam taka wściekła na swojego faceta bo pomyślałam sobie, że ogólnie wydaje kase na jakies głupoty a nie na mądre rzeczy... ale ogolnie to jestem zadowolona. Wrzucam zdjęcie składu i sposobu użycia żelu (nie jest również tani ale moim zdaniem znacznie lepsza klasa niż te sklepowe):

Obrazek
Awatar użytkownika
Tasia
 
Posty: 152
Rejestracja: 21 paź 2014, 10:07
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: marlina » 04 sie 2017, 6:48

I jak tam Daria? Kupiłaś tabletki? Zadziałały czy tylko żel? Bo sama się zxastanawiam :P
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: daria34 » 04 sie 2017, 12:26

Tak. Ostatecznie się zdecydowałam i nie żałuję. Biorę od prawie2 miesięcy bo po ostatnim wpisie postanowiłam spróbować i zamówiłam sobie komplet tabletek plus oczywiście żel na powiekszanie biustu. Stosowałam regularnie.przez pierwszy miesiąc mąż się ze mnie śmiał ( wydawało mi się nawet, ze był trochę zły na mnie,że sobie coś takiego kupilam bo drogie....) Ale potem biust rzczywiscie zaczął nabierać łądniejszego kształtu, stał się taki jakby powiekszony a to jeszcze nie koniec bo mam tabletki na 3 miesiace. Mąż również zauwazył różnicę i teraz już nie jęczy , żenie warto było kupować
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: marlina » 07 sie 2017, 13:11

To super ! W takim razie może ja również sobie zamowię :)
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Blue » 08 sie 2017, 6:04

Z metod naturalnych:olej z kozieradki.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: daria34 » 08 sie 2017, 12:08

Kochana zamawiaj. Też używałam i mam porównanie do innych i perfect bust są zdecydowanie lepsze !
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: tinka » 25 sie 2017, 8:04

Blue pisze:Z metod naturalnych:olej z kozieradki.


Wydaje mi się,że cos słysząłam o tym olejku. Mozesz napisać czy bierzesz ten olej doustnie czy może smarujesz nim biust? Bo temat trochę mnie interesuje :)
Co do perfect bust to rownież zdecydoawlam się zamóić. Cąła serię ( a co mi tam). Aktualie biorę tabletki plus dodatkowo smaruję biust kremem. Dzialania tabletek nie moge opisać ponieważ dopiero 2 tygodnie ( postaram się tuaj napisać czy zadzialało czy nie). Za to z serum do biustu jestem mega zadowolon.Do tej pory chyba najlepszy kosmetyk do biustu jkai używałam, a miałam do czynienia z wieloma (również tymi droższymi).
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Blue » 28 sie 2017, 15:54

Nie używam,bo akurat ten wymiar mam w sam raz-przynajmniej oboje z mężem mamy takie zdanie;)
Ale czytając o kosmetykach naturalnych i olejach,zapamiętałam właśnie taką informację o oleju z kozieradki,czarnuszki.
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: daria34 » 01 wrz 2017, 11:58

tinka pisze:
Blue pisze:Z metod naturalnych:olej z kozieradki.


Wydaje mi się,że cos słysząłam o tym olejku. Mozesz napisać czy bierzesz ten olej doustnie czy może smarujesz nim biust? Bo temat trochę mnie interesuje :)
Co do perfect bust to rownież zdecydoawlam się zamóić. Cąła serię ( a co mi tam). Aktualie biorę tabletki plus dodatkowo smaruję biust kremem. Dzialania tabletek nie moge opisać ponieważ dopiero 2 tygodnie ( postaram się tuaj napisać czy zadzialało czy nie). Za to z serum do biustu jestem mega zadowolon.Do tej pory chyba najlepszy kosmetyk do biustu jkai używałam, a miałam do czynienia z wieloma (również tymi droższymi).

Będziesz zadowlona z tabletek ;) Ja byłam.
Awatar użytkownika
daria34
 
Posty: 86
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:28
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: tinka » 04 wrz 2017, 12:05

Odpowiada mi chyba najbardziej skład żelu, ogólnie sporo w nim naturalnych składników takich jak kolagen czy kwas hialuronowy. Bardzo podoba mi się też opakowanie Jest wygodne, estetyczne ( za pompkami nie przepadam ponieważ zwykle sporo kosmetyku zostaje na dole opakowania a tutaj uda się pewnie zużyć to do końca). Zapach boski! Tylko szkoda , że nie utrzymuje się o wiele dłużej bo pachnie ładniej niż jakiekolwiek perfumy jakich używałam.
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: marlina » 05 wrz 2017, 8:27

Tinka i jak tam? Są pierwsze efekty?
Awatar użytkownika
marlina
 
Posty: 89
Rejestracja: 05 lut 2016, 10:33
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: tinka » 05 wrz 2017, 12:44

A są :) Biuścik jest taki jakiś bardziej napięty, szczególnie skóra. Powiększenie jest ale jest to raczej takie większe ujędrnienie. Ogólnie jestem trochę zdziwiona, że to ma taki wpływ.
Awatar użytkownika
tinka
 
Posty: 85
Rejestracja: 26 sty 2014, 16:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Blue » 05 wrz 2017, 16:06

Dziewczyny spróbujcie metody Dody.Jej były,Radzio,powiększył jej cycki masażem.Podstawiajcie się swoim facetom do masażu :lol:
Blue
SuperMama
 
Posty: 18363
Rejestracja: 11 lis 2012, 9:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 206 times

Re: Powiększenie biustu

Postautor: monia25 » 21 gru 2017, 8:15

Szczerze to moim zdaniem jest tylko jeden sposob na powiekszenie biustu;
http://www.medi-tour.pl/1053,0,powieksz ... antow.html - mianowicie powiekszenie biustu implantami. może i te tabletki cos tam powiekszają. Jednak nie wierze aby powiekszyły o kilka rozmiarów Pewnie problem może być równiez w sytuacji kiedy biust jest obwisły przy karmieniu.
A w takiej sytuacji to tylko operacja się nada :(
jupi
Awatar użytkownika
monia25
 
Posty: 115
Rejestracja: 05 mar 2014, 12:06
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Kalinka » 26 lut 2018, 11:10

Zadne tabletki na pewno. Najlepsze są ćwiczenia, masaże i zimne natryski na zmianę z ciepłymi pod prysznicem :)
Sprawdź gdzie wykonasz najskuteczniej depilacja laserem w Gdańsku
Awatar użytkownika
Kalinka
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:06
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Powiększenie biustu

Postautor: Alka27 » 02 mar 2018, 16:34

Ja robiłam odpowiednie ćwiczenia, które trochę napięły mięśnie i jakby podniosły biust. W kremy nie wierzę...
Alka27
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2018, 16:30
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości